Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За и против покупка на Skoda Octavia втора ръка от ЕТ


Recommended Posts

Здравейте отново! Отказах се от покупка от ЕТ, но съм горда собственичка на Skoda Octavia 2 1,9 TDI. Благодаря ви за съветите.

ЧЕСТИТО!

 

Само раздразни любопитството!

........... и как е? Малко повече инфо, снимки, емоции с колата?

smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка s_flag , да ти служи вярно и ... колегата е прав любопитството се засилва ... smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, и безаварийно ползване.

Пожелавам ти да се усмихваш винаги когато се возиш на Октавията.

Аз лично откакто се качих на Октавия преди 3 месеца още не мога да си смачкам

усмивчицата, колата просто ме радва.

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Здравейте колеги тия дни се колабаех за избор на семеен автомобил и попаднах на тази октавия и реших да пиша и тук за вашите мнения и препоръки. В началото се оглеждах за пасат 5.5 но след като видях тази обява ми грабна окото, понеже и е наблизо http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11427835402851156Иска ми се вече да карам малко мощен автомобил на достъпна цена, но тази цена за тази октавия ми се струва много, а и колегите от VW форума вижте какво ми предложиха http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11422913443571711 наистина за парите си е много хубав автомобил, но не съм фен на дизела и по обявата разбирам, че май веднъж е пусната за продажба.. и е карана между софия и пловдив.. Обмислях варианта и за Румстър, но преди месец изтървах една от Пловдив с газова, но сега пък се появи тази http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11427557690407161 преди седмица беше 9000, а и чесно казано като чуя за София малко ме притесняват автомобилите от там :blush: без да се засегне някой :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, значи днес звъннах за първата октавия с газовата, продавачът бил от Стамболийски(на 10км от Пловдив) каза, че колата е внос от Германия, купил я от шефа си където работи в автосалона, споменах му за случая както каза колегата с продажбата за автосалона, и човека ми каза, че колата винаги са е продавала от него просто я снимал в самия автосалон където работи!? Газовата била на 10дена и тия дни му сменил компютъра, че записвала грешки от ламбда-сондата, но сега всичко е било ОК. Доста уверено говореше и понеже каза, че по-всяко време може да се види автомобила и нямал какво да крие.. Малко ми се вижда съмнителна таз работа, като се има на предвид, че след монтаж на нов ГИ да се продава :rolleyes

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.