Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Фабиа или Дачиа Логан


plamen_92

Recommended Posts

Между нова фабия или нов логан аз бих избрал този логан от снимката, според мен е по-красив а и дачиите са си здрави и практични коли. Вече са с доста подобрен спрямо първите по-нови дачии от 2005та дизайн отвън,сносни са отвътре и са с много по-евтини части от шкодовите.

post-2586-138453452089_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се запиша...От Фабия и Логан, нови, за да те закара до работа по 50км на седмица...Моя избор би бил: Дачия Сандеро, бензинка, ако можеш новия двигател 0.9 Tce 90 к.с. бензин. Малък данък, малка затраховка, малък разход, журналистите го харесват, би трябвало да е читав като вървеж. Аз съм за по-простите коли - всичко им е по-просто, и поддръжката, и ергономията. Напоследък и като дизайн го докарват Дачиите...Има и фабричен вариант на газ, което също си е оферта...А ако можеш да се напънеш за Stepway - високия вариант, няма да съжаляваш, сигурен съм.

 

Другото, което се сещам е Hyundai i20 - парите са му подобни като на Дачията, май няма толкова интересен мотор в гамата, ама...виж ги, не са лоши.

 

Фабиите...ами разочарован съм, от това, което гледам, че се пише...а и много ме дразни идеята с програмирания живот...все едно си я взел под наем, а не си я купуваш, да го е.а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност колегата вероятно си търси втора ръка кола. Щом гледа 1.9 SDI :)

 

Та незнам дали е редно да го пращате при последните модели в шоурума.

 

Ако търси втора ръка, предложението на johnie въобще не е лишено от смисъл, защото пазара на гоуфове е много по - развит от този на Шкода и често при едно и също състояние, гоуфовете са на по-добра цена.

 

Иначе цени на частите няма как да ти дадем колега, без да уточниш за кои части говориш. Обслужването след покупка на втора ръка е от 300 до 1000лв. според зависи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, вярно бе! Аз тогава се отказвам - VAG групата имат толкова много предложения на пазара за употребявани автомобили, че просто няма как да сме от полза...Само едно въпросче - като толкова малко ще я караш защо ти е дизел? Той едва ли ще загрее до работата ти...50км/5 дена=10км отиване и връщане/2=5км в едната посока...(Говоря от опит - един модерен дизел имаме в семейството и му отнема мнооого време за да загрее, не може да се сравнява с бензина...)

 

На твое място бих гледал Поло бензин!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях се насочил на дизел защото щях да я купувам приятел много лачена и пазена но той се отказа и така се стигна да 1.4мпи бившо такси със сервизна книжка километри плюс минус 190 000 за 3000лв на лизинг иска да ми я да даде също така каза ,че ще смени някоя друга част.Заслужава ли си колеги :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[-X Такси? Никога! [-X

Щом я продава, значи се е отказал да я поправя! Огромна част от такситата броят ТЕЛТА за основна резервна част при ремонтите, не искаш да виждаш как се връзва носач с тел...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях се насочил на дизел защото щях да я купувам приятел много лачена и пазена но той се отказа и така се стигна да 1.4мпи бившо такси със сервизна книжка километри плюс минус 190 000 за 3000лв на лизинг иска да ми я да даде също така каза ,че ще смени някоя друга част.Заслужава ли си колеги :)

 

НЕ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лиценза му е свършил познат на баща ми е.Татко като кара лада 110 на близо 400 000 и си върви без грешка.Един приятел на татко кара деу на 700 000,че и повече нищо му няма.А тия от автооказионите да не би да са на по малко километри има ги и по зле там и на повече пари

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги.Баща ми едно време караше такси запознат е със чалъмите.За да си купиш кола която е била такси трябва да познаваш човека.Лошо е когато колата е била такси под наем тогава не ми се мисли.Тези хора кадето си карат колите така те си личат от далече.Сега ако отида да огледам някое бившо такси поне ще знам дали е пазена добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.