Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

аудио система за Шкода октавия


Recommended Posts

  • Отговори 82
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Петър Ганев

    20

  • sauro

    11

  • stefan l

    9

  • димон

    9

Най-много писали в темата

ами вече няколко колеги от форума го имат и ми казаха че работи безупречно.Навигацията има и български.Само ще трябва да се поръчва нова лайсна за таблото,която е с по малък вътрешен отвор.Аз например съм с радио SWING и то е малко по широко от това чудо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да съм много компетентен смятам, че за тези пари има нещо съмнително. Кои знае колко от функциите и работят реално

 

Няма нищо съмнително, цената е реална, но ако ще купуваш нещо подобно първо прочети тези теми. Прочети мненията ми и тогава си прецени и действай.

 

viewtopic.php?f=46&t=28979&start=15

 

viewtopic.php?f=46&t=30933

 

viewtopic.php?f=46&t=25839&start=15

 

ПС: сайта от който гледаш въпросната навигация е китайски. За да ти е мирна главата по добре не си поръчвай от китайски сайтове, може да имаш проблеми на митницата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си поръчах в Тояга някакво китайче,увериха ме,че абсолютно всичко ще работи коректно,има всички възможни екстри,нов модел с нова платформа и бързо работещо.Цената е 1200лв и рамка 80лв.

Гледах по разни сайтове дет се внасят китайчета и за читави цената е около 400 долара но не ми се рискува,а в Тояга съм с 2г.гаранция,а нещо не е коректно и създава проблеми те си поемат риска,това е моята уговорка с тях.

Другата седмица ще дойде рамката и ще го монтират и когато това стане факт веднага ще споделя първи впечатления!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си поръчах в Тояга някакво китайче,увериха ме,че абсолютно всичко ще работи коректно,има всички възможни екстри,нов модел с нова платформа и бързо работещо.Цената е 1200лв и рамка 80лв.

Гледах по разни сайтове дет се внасят китайчета и за читави цената е около 400 долара но не ми се рискува,а в Тояга съм с 2г.гаранция,а нещо не е коректно и създава проблеми те си поемат риска,това е моята уговорка с тях.

Другата седмица ще дойде рамката и ще го монтират и когато това стане факт веднага ще споделя първи впечатления!

 

Някакво китайче - за 1200 лв ? И рамка за 80 лв ?

 

На няколко (3) познати съм поръчвал такива устройства за по 300-350 долара + рамка за 18 лв (оригинална по каталог) - и всичко работи отлично. На мен тези 1200 лв от тояга + 80 лв за рамка ми се виждат меко казано ненормални !!!

 

Единствената толкова скъпа (че и повече) рамка е за моята О2 - платих за нея 115 лв защото е за RS и просто е по рядка. Но за всички други О2 - цената е от порядъка на 18-20 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕТ рамката е 145лв,моята рамка е с светло сиво на черни рески,не е чисто черната.Както и да е,някой трябва да печели въпросът е да не те граби,сметнал съм печалбата им,прилична е но пък,аз съм застрахован от грешки.

Всеки си прави сметката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си поръчах в Тояга някакво китайче,увериха ме,че абсолютно всичко ще работи коректно,има всички възможни екстри,нов модел с нова платформа и бързо работещо.Цената е 1200лв и рамка 80лв.

Гледах по разни сайтове дет се внасят китайчета и за читави цената е около 400 долара но не ми се рискува,а в Тояга съм с 2г.гаранция,а нещо не е коректно и създава проблеми те си поемат риска,това е моята уговорка с тях.

Другата седмица ще дойде рамката и ще го монтират и когато това стане факт веднага ще споделя първи впечатления!

 

Я го снимай това което си купил или го намери някъде в интернет да го покажеш или кажи някаква марка ако има такава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали ще пастне на твоята '2009. Модела е за 2012 г. Дали няма да има промени в софта???

 

Това всяка година се пише, че е от същата, т.е. същия шит, който е от преди Х години, всяка година се слага "ново 2012", тази ще е "ново 2013"... а то е едно и също :)

 

И точно от линка не може да се поръча, това е търг.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда като това от линка,но повечето изглеждат така заради приликата с оригинала.Изчакайте до другата седмица и ще го снимам и дам пълна информация!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Това е през ebay. Регистрираш се в ebay, след това даваш BID - цена, при която си готов да го купиш. като изтече аукциона(след 6часа), ако твоята цена е най-висока го купуваш. Плащаш с кредитна карта или посредством paypal и до седмица-две ще го получиш по пощата.

 

Внимавай само от къде го изпращат. Ако е извън европа, а в случая май е, може да се наложи да платиш и мито на митницата, което заедно с доставката може значително да ти оскъпи продукта и да се окаже, че не е особено изгодно да го купуваш.

 

Дано съм бил полезен,

 

поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Item location:HK, Japan. Препоръчвам да не пазаруваш от там, гледай да е някъде от Европа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй, пак ме каратe да се замислям за добавяне на подобна щуротия....

 

П.П. И да не забравяме за цифровизацията smile048 - mpeg4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.hid.bg/OEM-Multimedia-Double-Dvoen-Din-DVD-GPS-TV-Shkoda-Octavia-2013 Това също е интересно и ако някой има впечатления от тази фирма,моля да пише.Притесняват ме тези поръчки от китай и зада ми е мирна главата ще прибегна до български търговци,а дават и на изплащане.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е за новата октавия,не го гледай!

Видя ли това http://www.hid.bg/Double-Dvoen-Din-OEM- ... GPS-DVD-TV

Мисля,че моето ще е такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е за новата октавия,не го гледай!

Видя ли това http://www.hid.bg/Double-Dvoen-Din-OEM- ... GPS-DVD-TV

Мисля,че моето ще е такова.

:smt017 Двуядрен процесор 1 Ghz , А8 чипсет, 512 MB RAM.

Front USB не виждам :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.hid.bg/OEM-Multimedia-Double-Dvoen-Din-DVD-GPS-TV-Shkoda-Octavia-2013 Това също е интересно и ако някой има впечатления от тази фирма,моля да пише.Притесняват ме тези поръчки от китай и зада ми е мирна главата ще прибегна до български търговци,а дават и на изплащане.

 

Вземай го ! Това е нещото, което ти трябва, пич ! Никой още го няма, но имам усет, че си на вярна следа.

Ако не купиш това - няма да купиш никога ! Стига се колеба и взимай !!! DVB-то - само дето не съм срещал до 120км/ч, ама бива ...DVB-тетата винаги са НАД 180км/ч . Мериш - пробваш - мислиш...и чак тогава плащаш.

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм със октавия фейслифт и именно това дето съм посочил е за мойта.като размер пасва точно.а модела който е поръчал колегата не съм сигурен че ще пасне.ще трябва нова лайсна да си поръча.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, но според мен това си е грабеж. Продукт който китайците продават на дребно за $250-$300 ~ 350-420 лв. и да го продаваш за >1200 лв. :smt0344 . Наистина носят риска за гаранцията, но това не утроява цената !!! Е**** пазарната икономика..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, но според мен това си е грабеж. Продукт който китайците продават на дребно за $250-$300 ~ 350-420 лв. и да го продаваш за >1200 лв. :smt0344 . Наистина носят риска за гаранцията, но това не утроява цената !!! Е**** пазарната икономика..

 

Току що разгледах целия онлайн магазин - всичко си е бая скъпичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димон,моят мисля,че е този,не го намирам никъде по мрежата,потърси и ти и моля те виж му параметрите,мисля,че е най доброто китайче в момента!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.