Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

аудио система за Шкода октавия


Recommended Posts

  • Отговори 82
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Петър Ганев

    20

  • sauro

    11

  • stefan l

    9

  • димон

    9

Най-много писали в темата

Въпрос

С изваден контактен ключ знае ли да работи дубъл динът и ако да - умее ли да тощи акумулатор през нощта? :)

 

по принцип това е един много често срещан проблем при китайските навигациии от преди 2-3 години , но до колкото съм запознат вече от доста време проблема е изчистен и не съм чувал да го има още тоя проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile027 много добре изглежда. Сега остана и да го намерим за по 500-600лв и ще купя и аз :smt004 ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile027 много добре изглежда. Сега остана и да го намерим за по 500-600лв и ще купя и аз :smt004 ...

 

Само дето нашите са с друга кан шина и не се знае какво ще пасне и какво не . :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има кусури,радиото е перфектно но само когато колата не е в движение,тръгнеш ли почва да губи сигнала.Днес ходих на рекламация за това,предложиха ми да сложат антенен усилвател,щял да подобри положението,ама не съвсем до перфектното :D

Мама му стара,няма пълно щастие,имам опция да ми върнат парите,обмислям го като варянт!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо, тя Октавията си има антенен усилвател. Да премерят на антенния вход дали се подава пост. съставна да захрани усилвателя. Ако липсва 12В - да го захранят. Прави се в радиото прост смесител - навяярно знаят как - просто да го проверят .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има кусури,радиото е перфектно но само когато колата не е в движение,тръгнеш ли почва да губи сигнала.Днес ходих на рекламация за това,предложиха ми да сложат антенен усилвател,щял да подобри положението,ама не съвсем до перфектното :D

Мама му стара,няма пълно щастие,имам опция да ми върнат парите,обмислям го като варянт!

 

не би трябвало да имаш такъв проблем. най вероятно е точно тов акоето димон ти казва. на мойта навигация радиото е перфектно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота ходих в АВАЛ в Дървеница с-у Лесото да си търся говорители и ми показаха това

 

http://www.aval-bg.com/car-audio/audio- ... x-hm-c004g

 

Пича каза, че пасва и са го слагали на Октавия 2 и работило перфектно. Наистина изглеждаше солидно и добре сглобено, а не сделано , 2 години гаранция, но пък 1200 лева.............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.aval-bg.com/car-audio/audio- ... x-hm-c004g

 

Това е същото като моето но с друг интерфейс,това е и нещото за което споря с тях,аз гледах това,а получих това което съм снимал :D Майката си трака,кое е новия модел,твърдят,че моето е последната платформа но за мен не е така....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.aval-bg.com/car-audio/audio- ... x-hm-c004g

 

Това е същото като моето но с друг интерфейс,това е и нещото за което споря с тях,аз гледах това,а получих това което съм снимал :D Майката си трака,кое е новия модел,твърдят,че моето е последната платформа но за мен не е така....

 

 

найстина твойто е с по нова платформа. но има и друго има няколко производителя на китаиските реплики навигации и всяка има малка индивидуланост от останалите. ето тук http://www.audiosources.net/products.as ... =&keyword= можеш да видиш на куп най новите модели на най-разспространените(според мен) навигации за VW i SKODA.

 

Мойта е 2 модела назад от тази http://www.audiosources.net/productshow ... d=62&id=89

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не стават пичове,непрекъснато прави някакви неща дето ме дразнят,сега загаси дисплея на навигацията после при изключена навигация се включва сама,губи станциите които съм запаметил в листа.Ще я връщам,писна ми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не се ядосвай. Не става - не става. Дано нямаш проблеми с връщането, но пък го погледни от добрата страна - ако го беше поръчал с 200лв по-малко от Китай (така както предлагаха някои в началото), сега щеше да си го блъскаш в главата. Пък сега отиваш и го връщаш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако питаш мен не се мотай нали има някакъв гратисен период в който може да върнеш стоката без да им се обясняваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и така :D

 

http://com6.com/tablet-diva-dvb-t-andro ... 80%9D.3998

Сложих му IGO и Sygic, а тия дни ша му турна и Garmin - за цвят :D

3G от USB dongle - в случая флашка на виваЦом.

Звук - през AUX на радиото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих наврял таблета в радиото, така щото да му останат само страничните копчета ...Информацията на радиото бих пуснал по шина към таблета. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стефане,то станало като на Ауди навигацията! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, на Ауди така са го измислили, че китайците да не могат да направят реплика и понеже ми харесва, ще трябва да си взема оригинално, Обаче мисля да си го взема заедно с Аудито (S3 лимузина) smile035 ....само да е живот и здраве, след 2 години.....до тогава - мултифънкшанъл китайче + оригиналното радио, което пък (радиото) има една незаменима екстра - не става за крадене :D

Живи и здрави smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.