Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

аудио система за Шкода октавия


Recommended Posts

моят мисля,че е този,

Преди 3 дена им изпратих запитване за цена на монтаж и добавяне на DVB-T - не ми отговарят :(

И аз не бях виждал китайче с такъв процесор - ако е истина де :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 82
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Петър Ганев

    20

  • sauro

    11

  • stefan l

    9

  • димон

    9

Най-много писали в темата

400лв е ТВ тунера,ходих при тях да сравня с това дето ми предлагат в Тояга,същото е и вече съм спокоен :D Другата седмица ще го монтират smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-първото - е доста интересно!

А онова от онлайн магазина..... Цените са височки, иначе и то хваща окото!

Стига и всичките му опции да работят, разбира се. smile049

И стига да не даде фира на третата седмица..... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето модела за фейслифтpost-2347-138453454676_thumb.jpg,към това мисля да се ориентирамhttp://www.erisin.com/erisin-es1099s-7-2-din-skoda-car-dvd-gps-diy-internet_p371.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се обзалагам, че половината опции няма да работят - парктроник, AC и др. разни дреболии. Октавиите през 1-2 години им сменят гетуеиите и все има някакво несъвместяване. Дано да има някво сервизно меню там да се бъзика това-онова. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама и вие сте..........:D

 

Китайците както правят боклуци така правят и много читави неща при това на много високо ниво,въпросът е кой какво поръчва и на какви пари!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:-k Сега пък попаднах на това: http://www.ebay.com/itm/181048318711?ss ... 1438.l2648

 

Това извращение не бях срещал никъде. :) и пак евала на китайците

 

Някъде бях гледал преди време някаква реклама на волво и там показвах подобен тип навигация която се сваля и я ползваш после като таблет(лаптоп) и ГСМ. Можеби точно това е насоката в която ще се развиват тези технологии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димон,моят мисля,че е този,не го намирам никъде по мрежата,потърси и ти и моля те виж му параметрите,мисля,че е най доброто китайче в момента!

 

ето ти го от китай колк ще струва

 

http://www.aliexpress.com/item/Best-CPU ... 05368.html

 

Това е на съвсем първо търсене без да се задълбочавам да търся, може да се намери и нещо по изгодно предполагам и с по малко пари за доставка. Но това което съм ти пратил ще ти излезе около 700 лева самата покупка от сайта на такова "китайско чудо" + още 200 лева за митницата може и по малко да е. Но около 200 ще е в случай че го декларираш на реалните пари които си го взел. Ако решиш да се правиш на тарикат можеш да минеш и доста по малко(около 50-тина лева) , но ако тарикатлъка не ти мине и решат да те голбят пак ще платиш около 200 лева(глоби) само където ще имаш разправии и поне 4-5 ходения до митницата. Та в крайна сметка в най лошия случай ти излиза около 900 лева (айде 1000 да го кажем) цялостната покупка с 200 по малко от колкото да го купиш тука от БГ.

 

ПС: моето лично мнение е че подобни китайски стоки не си заслужават да ги купуваш тука от БГ. Преди да решиш да пазаруваш това "китайско чудо" хубаво се запознай какви са му екстрите и на кой модел кола работят защото много е възможно някой да не вървят заради модела на автомобила, има някакви разминавания със самия софтуер на автомобилите. Но според мен като гледам на пръв поглед без да се задълбочава ти си с фейслифтова октавив и би трябвало да нямаш проблеми с несъвеместимост за екстрите. и незабравяй цифровия тунер за телевизия трябва да ти е DVB-T MPEG4 и задължително искай IGO за навигационен софтуер, има най-добрите карти за БГ и

Европа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама и вие сте..........:D

 

Китайците както правят боклуци така правят и много читави неща при това на много високо ниво,въпросът е кой какво поръчва и на какви пари!

 

 

Китайците са голяма работа :) . Всичко е китайско и качествените неща и некачествените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето за тия 200лв си плащаш спокойствието в следващите 2г.гаранция които имаш,а отделно съм се разбрал като я сложат и нещо не е коректно в работата на мултимедията,ресто на парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е производителя на това което ще ми сложат в колата WinLink Technology Limited.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето за тия 200лв си плащаш спокойствието в следващите 2г.гаранция които имаш,а отделно съм се разбрал като я сложат и нещо не е коректно в работата на мултимедията,ресто на парите.

 

ти си знаеш, всеки сам си преценява. щом си решил действай аз като цяло съм привърженик на тези навигации реплики така ,че одобрявам покупката на подобно нещо :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добре да загубиш 200лв отколкото 1000лв

 

http://www.youtube.com/watch?v=63TnXCjRCvk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледах ги всички неща, които сте посочили тук - и повечето са доста интересни, и на съвсем прилична цена.

Висока била..... Какво значи висока? Да купиш нещо подобно от някоя известна марка - цената да не би да излезе по-ниска?

Като ми прави впечатление, че имат и куп допълнителни възможности - освен че имат и аудио такива, както и видео.

Повечето от които вероятно няма да трябват..... Но хайде, нека да ги има. Не се знае - може пък и да потрябват на някого, някога.

Макар че лично аз едва ли бих си купил нещо повече от някой обикновен приемник, комбиниран със СД плеър.... Дори и без чарджър.

Но някой друг пък може да си тури в колата някоя яка дискотечна апаратура - с 16 колонки, примерно. Че да слуша Бетовен - с качество, близко до това в концертна зала. :mrgreen:

А по отношение на китайската техника - в момента над 90% от всичко компютърно е китайско.

Дъна, памети, харддискове, монитори, рутери, суичове, сървъри, ноутбуци - въобще всичко.

С изключение може би на процесорите - те половината, поне, се изработват в Щатите.

Тъй че китайско - съвсем не означава некачествено! [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И,аз съм на това мнение!На мултимедията която ще ми сложат процесора е Самсунг.Още си чакам рамката,изнервих се вече :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И,аз съм на това мнение!На мултимедията която ще ми сложат процесора е Самсунг.Още си чакам рамката,изнервих се вече :D

 

Е дай модел - марка да видим поне какво ще сложиш - снимка ако има също е добре дошла...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Както обещах,ето малко снимки и мнение за навигацията.

 

Относно навигацията:

1/Всичко работи,блуутуут,парктроник,навигация и всичко излиза на МФД дисплея,тоест кан буса е без грешка.

2/Свири много добре но не е върхът,картина в картината - работи,има много екстри дето още не съм разучил.

3/Навигацията е Айгоооо-примо,нечовешка е!

4/Има дребни кусури които само мен ще дразнят по графиката на мултимедията.

5/Цветовете на копчетата светят незабележимо различно в зелено от оригиналният цвят,поне за мен!

post-7435-138453457109_thumb.jpg

post-7435-13845345711_thumb.jpg

post-7435-138453457111_thumb.jpg

post-7435-138453457112_thumb.jpg

post-7435-138453457113_thumb.jpg

post-7435-138453457114_thumb.jpg

post-7435-138453457115_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос

С изваден контактен ключ знае ли да работи дубъл динът и ако да - умее ли да тощи акумулатор през нощта? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаааааааа,без ключ не работи,работи като вкараш ключа на контакт и после връщаш.Относно консумацията на ток през нощта,не разбрах дали консумира,колата си запали както обикновено!

Подобрих звученето с еквалайзерите,сека е почти идеално.Моментна забележка,часовника беше спрял на 07ч,но може,аз да съм направил нещо,ще го наблюдавам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както обещах,ето малко снимки и мнение за навигацията.

 

Относно навигацията:

1/Всичко работи,блуутуут,парктроник,навигация и всичко излиза на МФД дисплея,тоест кан буса е без грешка.

2/Свири много добре но не е върхът,картина в картината - работи,има много екстри дето още не съм разучил.

3/Навигацията е Айгоооо-примо,нечовешка е!

4/Има дребни кусури които само мен ще дразнят по графиката на мултимедията.

5/Цветовете на копчетата светят незабележимо различно в зелено от оригиналният цвят,поне за мен!

Честито!

Много благо изглежда!

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.