Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пълни се колата с вода


nikolai_fratev

Recommended Posts

Проблема изобщо не е отпред при чистачките, а отводнителния маркуч, който е вътре в купето и изобщо не е при подкалника.Показвам и къде се е прегънал маркуча и затова водата не изтича.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • nikolai_fratev

    19

  • Dido1975

    15

  • shaft

    5

  • димон

    2

Най-много писали в темата

Къде в купето се намира този маркуч?

 

 

Нещо не мога да кача снимка, колкото и да ги смалявам, ми казва че е голяма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да кача снимка, колкото и да ги смалявам, ми казва че е голяма.

 

Има правило за снимките - качвай в някой сайт за снимки като PicValley :) Аз, моите ги качвам от Google Picasa Web (много е удобно и не се губят, не им изтича времето и да се изтриват после). Има само един проблем с пикасата, трябва да се махне SSL-а от линка, че форума не се оправя:

Т.е. форума не може да се оправи със адреси като:

https://някакъв_сайт.com/някаква_снимка.jpeg

Трябва да са от чистия тип HTTP:

http://някакъв_сайт.com/някаква_снимка.jpeg

Изискванията, да постнеш снимка във форума, ако я качваш в чужд сайт са: максимална широчина 800px. Това е.

Ако се опитваш да я качиш във форума - има много повече, като размер(големина като памет) и dimensions като горната широчина и т.н.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Панорамният покрив при SuperB е с "шибидах" - 50% към задната седалка е фиксиран, а другите 50% върху предната част на колата се отваря като "шибидах". И двета части са изцяло стъклени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за тъпия въпрос, но все пак. При колите без шибидах или панорамен покрив има ли такъв маркуч?

 

Не, разбира се :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави smile159

 

Ако все още имаш проблем мога да те свържа с момчето което оправи моя теч той се занимава само с това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко си ми далеч, но все пак ти благодаря за предложението. Надявам се след като направих описаната по-горе от мене процедура и при мен да се реши проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за тъпия въпрос, но все пак. При колите без шибидах или панорамен покрив има ли такъв маркуч?

 

Не, разбира се :)

 

Поздрави

 

Как бе, ...има !

Само, че е кафяв и отвежда излишната вода изпод антената . Ако нещо не е изкапало около антената се пуска по този маркуч надолу. Само че е в задната колонка - дясна.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нали разглобявах миналата неделя отвътре корите и т.н. И не видях при мен... Затова така се изказах. Отпред със сигурност няма поне при мен. На средата колонка също няма. На задната явно не съм го видял ли... Добре, че ме поправи. Благодаря! Звучи ми логично.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди година си претапицирах тавана, за което трябваше да се махне цялата кора. Освен кабел, друго не излизаше от антената. Възможно ли е не на всички коли да го има тоя маркуч??? :-k Моята е Фабия Класик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе... той Димчо си правел бъзик! И аз му се хванах... Не го мисли - няма маркучи, няма такива глупости :) Нали покрива си е цял, няма откъде да тече... няма маркучи и канали и т.н. :) Споко.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тавана си е сух. Събира се вода само зад водача. И всичко започна след като смених предното стъкло. Ще видя какво ще стане, след като изчистих под чистачките. Ако не се оправи, отново ще сменям стъклото. Какъвто и да е резултата, ще го споделя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разглоби левите прагове и ако е мокро от долу значи водата ти идва отпред и по прага отива отзад като при мене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тавана си е сух. Събира се вода само зад водача. И всичко започна след като смених предното стъкло. Ще видя какво ще стане, след като изчистих под чистачките. Ако не се оправи, отново ще сменям стъклото. Какъвто и да е резултата, ще го споделя.

 

Ако фабията се пълни отзад зад водача или зад пасажера в краката, е от задните стъклоподемници на задните врати! Махни корите на задните врати и ще видиш точно от долу как тече много ясно. Презалепване със силикон е оправянето на проблема на стъклоподемника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е че по този начин се предотвратява мокренето на корите на задните врати. Но има ли отвори на самите вратите, откъдето да излиза водата, която влиза в тях, защото аз не намерих такива?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е че по този начин се предотвратява мокренето на корите на задните врати. Но има ли отвори на самите вратите, откъдето да излиза водата, която влиза в тях, защото аз не намерих такива?![/quot

 

В долния край на вратите всички коли имат дупки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде могат да се поръчат или закупят хубави щипки за корите, че повечето от тях ще дадат фира при ваденето :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде могат да се поръчат или закупят хубави щипки за корите, че повечето от тях ще дадат фира при ваденето :roll:

 

По авто моргите, а ти като погледнеш под вратата виждат ли се дупките може с тънко телче да ги пробваш дали не са запушени.Маха ли корите на праговете да видиш какво се случва? Разглоби и от лявата страна под волана и поливай с вода предното стъкло.Майстора ,който ми оправи колата първо погледна предния прозорец и като видя, че си е оригинален зопочна да търси друга пробойна.Водата при мене през праговете правеше локва зад шофьора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубави щипки могат да се закупят от ЕТ. smile049 По-хубави от оригиналните надали има, пък и не струват цяло състояние, предполагам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.