Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Споделете с мен вашето мнение


g_yaneff

Recommended Posts

....Данни от catalog.auto.ru smile048

Skoda Fabia 1.2 12v - Дорожный просвет 140 мм

Opel Astra G 1,4 - Дорожный просвет 130 мм

Това вече е нещо друго :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези , които се оплакват от Фабия ... просто си мрънкат профилактично ... за две години навъртях 31 000 с най-шумният дизел 1.4 TDI - BNM .... смених само предни спирачни накладки и това е ..... нямам причини да съм недоволен от тази кола .... дребните неудобства не могат да нарушат симпатиите ми .... ако исках по-добра да бях си купил Мерцедес Ес класа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От колко часа е тази среща.На 5 ти съм свободен и стига да е хубаво времето ще дойда.Не да карам чужди коли,а да пием по бира. smile159

 

Срещите са всяка първа и трета неделя от месеца от 14 ч. Има тема в раздел срещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да не се съглася с Веселин. Карах Опел над 10 години, вярно, не ме предаде нито веднъж, стабилна кола, но се пенсионира заслужено. С Фабия 1,4 се спогаждаме втора година идеално. Нисичка е, ама все пак няма претенции за висока проходимост. Абе в крайна сметка - няма нищо идеално на този свят, а и автомобилите са вещи :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.