Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шум от гумите О2


Metodiew

Recommended Posts

въздух , гуми , птички и размазани пчелички.
...И онемели пички :)

 

....сори за простащтината, ама римата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относително е с шумовете. При 100км/ч при мен е поносимо, макар не особено тихо, изключително много зависи от пътната настилка. При 160 шума се смесва с този на двигателя, но някак си ми е по-приемливо да се чува и не ми е толкова странно. С 200 вече шумовете не ми правят особено впечатление поради смесилите се усещания за адреналин и обостреното внимание с пътната обстановка. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови технологии, по-малко децибели - и оттам ти идва това усещане. :smt017

Ами хубаво че си доволен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Освен боклук да си събрал отнякъде, под кората, или във броните.

Тогава ще има такива шумове.....

Пробвай да откачиш кората, и да я изчистиш.

Или я махни съвсем - и покарай така.

И ако няма шум - вече се ориентирай за източника.

А другия вариант - самите скорости нещо да шумят при и определени обороти.

Ти, впрочем - улавяш ли откъде точно идва шумът?

Оказа се лагер на задна дясна гума. Смених го заедно с главината защото е в комплект и всичко е ок.

Сега излезе шум в предната лява врата като от въздух в уплътнението. Знам, че това се слува на малкото стъкло на задните врати и съм го уплътнил със силикон от външната страна на гуменото уплътнение, но за предните не съм чувал подобно нещо.

Някой да има подобен проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.