Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Трето полувреме !


mRt

Recommended Posts

  • 1 месец по-късно...
  • Отговори 425
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mRt

    45

  • BlackPearl

    42

  • vasilisa

    26

  • Izolini

    23

Най-много писали в темата

Националната кауза каза "чао" на Шампионската лига - а дано сега Домус бей разбере, че не става само с пари - трябва и публика, бг играчи в отбора и традиции да имаш!

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че тази година няма да гледаме БГ-отбор в евротурнирите.

Миналата година имаше тръпка, а това се случва много рядко.

:sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Националната кауза каза "чао" на Шампионската лига - а дано сега Домус бей разбере, че не става само с пари - трябва и публика, бг играчи в отбора и традиции да имаш!

Еее, Лъчо, звучиш като фен на Левски или ЦСКА който адски много завижда на един провинциален отбор. Отборите с традиции и публика ги видяхме до къде я докараха. Сега в тях играят само български играчи защото чужденци не искат да игращт в "я" аматьорска. Няма такова нещо като Домус бей. Мисля, че трябва да съжаляваме, че се прецакаха така Лудогорец и да се радваме на победите на всеки български отбор, независимо на кого симпатизираме. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че тази година няма да гледаме БГ-отбор в евротурнирите.

Миналата година имаше тръпка, а това се случва много рядко.

:sorry:

Не отписвате и другите два участника, все пак още имаме шанс и за двата да продължат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не видях да играят по-различен футбол от Лудогорец.

Дори са по-зле.

Затова ги отписах малко по-рано, отколкото те самите ще се отпишат .....

:sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Берлускони е продал 48процента от Милан за половин милиард на Мистър Бий,момчета и момичета. :banger_1: Дано това е ново начало за любимия ми клуб.И сега като си припомня Червеночерната машина на Ариго Саки,по-късно на Капело и до преди няколко години на Карлето настръхвам.Много ми тежи посредствеността в която е отборът през последните години.Само Милан може да ме накара да се чувствам по един необясним начин.Тези от Вас,които имат отбор на сърцето могат да ме разберат напълно

.035441262.jpg?r=0

Аз съм заклет ювентинец. Ще видиме как ще потръгне новия сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм заклет ювентинец. Ще видиме как ще потръгне новия сезон.

И аз колега, даже е време за членския внос за фен клуба :)

За Милан стискам палци да направят добър отбор тази година и да има някаква интрига. За Интер не мога да кажа същото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой, да е очаквал нещо друго ?!?

Отбори, класирали се благодарение на моментен "проблясък", спортна злоба в правилния момент, както и доза късмет, няма как, да направят каквото и да е, в сериозните турнири!

Нивото на родния футбол, е 4-та английска дивизия, при това, не е сигурно.

Отбора на "ЩуроЛес", след няколко родни титли и епизодични успехи в Евротурнирите, го чака съдбатана Ловеч...

Посредствен отбор от първата 6-ца, на още по-посредственото родно първенство. При това, незнайно още колко време.

Просто в България, няма чисто инвестиране, дългосрочни програми за развитие и цели.

Предполагам, още една или две години, филмът ще е този - след това, колкото и да е тъжно за някои хора, представителните отбори в турнирите, пак ще са Левски и ЦСКА /може и след три :)/.

Клуб не се гради само с пари, примери много - Челси, МанСити, ПСЖ и мноого други...

Проблясъци, моментни възходи и прочие, но не са, а скоро няма и да бъдат, дори бледо копие на Ливърпул, МанЮнайтед, Милан и т.н., за други, да не споменавам. История, традиции, школи, играчи...

И накрая - публика /привърженици, фенове, родното - запалянковци/, вечния фактор...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

Абе...заспахте ли или вече не гледате футбол?

 

Тая година Англ. първенство е много интересно, всички са трагични! Май ЛЕстър или Тотнъм ще станат шампиони, а Челски и Рефчестър ще гледат Шампионска Лига по телевизията :)) А пък моите Ливърпул дори Лига Европа няма да се класират....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе...заспахте ли или вече не гледате футбол?

 

Тая година Англ. първенство е много интересно, всички са трагични! Май ЛЕстър или Тотнъм ще станат шампиони, а Челски и Рефчестър ще гледат Шампионска Лига по телевизията :)) А пък моите Ливърпул дори Лига Европа няма да се класират....

 

С тоя ван Скандал на кормилото на Ман Ю , аз си мълча тука ....  :jester:  срам мЪ е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лестър цепят мрака тази година! Ако Раниери ги направи шампиони ще е подвиг (а това не е мираж) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, че ще е подвиг.

 

Но подозирам, че ще има финална развръзка и може Тотнъм или дори Франсенал да ги изпреварят (и двата отбора няма за какво друго да играят и са фокуисирани на първенството)....последните мачове на Лестър май са доста криви :)

 

Очаквам съспенс!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тоя ван Скандал на кормилото на Ман Ю , аз си мълча тука .... :jester: срам мЪ е

Абсолютно! Аз от както на чело на Ливърпул има треньор от Германия тайничко викам за тях.

Ей сега Марти ще ме точкува ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

ЦСКА! Най-радостното за мен е, че почти целият отбор е от млади български момчета! Няма Жоазиньо, Педриньо, Платини и т.н. Кога най-накрая всички БГ отбори ще започнат да налагат млади наши момчета?! И национален отбор ще имаме тогава. Най-вероятно никога - защото няма да има дебели комисионни от знайни и незнайни португалци, бразилци и какви ли не други туристи с големи заплати. Ако стане някой ден, може и да започна отново да гледам БГ футбол, а не само по 1 мач на година.

Редактирано от Alexandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникален мач вчера на Армията! Горд съм, че бях част от тази велика публика :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още поне 2 гола трябваше да мушнат, но второто полувреме в атака я подкараха сватбарската.

:banger_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

"Веселякът от Лестър" също :)

Втори "Крусибъл" и едно наистина впечатляващо представяне. Евала на Селби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уффф така ми се спи заради тоя мързел ... можеше да ошляпа джинката още до 30 -я фрейм , ама и на мене що ми беше да седя до никое време :fool:

Инак мача беше много интересен като за финал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха, ама и джинката си го бива. Мен поне ме радва.

 

И на мен ми се спи, амааа - нъцки.

Ако е рекъл Рогатия, моите хора ще им спукат дюшеците на Атлетико довечера !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха, ама и джинката си го бива. Мен поне ме радва.

+1

Гледам и публиката добре го възприема.

 

За футбола - няма тики, няма така. Лестър всички са в атака!

Според мен основна заслуга има треньорът Раниери.

 

Ама Челси-Тотнъм нещо като тотаджийски мач ми се стори - поне като резултат, макар че головете бяха истински.

+1 за Еден Азар

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.