Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Трето полувреме !


mRt

Recommended Posts

Мисля че Байерн приключи участието си в Шампионска лига. 4-0 като домакини ми се струват непосилни срещу Барса. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 425
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mRt

    45

  • BlackPearl

    42

  • vasilisa

    26

  • Izolini

    23

Най-много писали в темата

Честито на феновете на "старата госпожа".

Колкото и да ме е яд на Реал,не мога да кажа,че заслужаваха финал.

Никаква игра!"Анемично" нападение и защита.

Само Марсело,беше на ниво от всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на Юве и привърженици!!!

Ще викам за вас, с цяло гърло, на финала!!!

Евала и на Рогатия - свърши чудна работа. Единият прехвален отбор отпадна, ще се радвам, другият да падне.

Ей така, по "нашенски" - не да се радвам на успелия, а да злорадствам за провалилия се.

В нашата "мила Родина", явно така е правилно...

П.С. Извинявам се, за написаната по-горе простотия, но в момента съм бесен на сънародниците си, та чак ме е срам, а за Реал не ми дреме, ама хич... Жалко за "мадридистите", че май ще останете без трофей тази година - нищо, ще ви мине..

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес е финалът за купата на Италия. Успех на Юве по пътя към ТРЕБЪЛ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юве с ДУБЪЛ. Стискам палци да не е последният трофей, който ще вдигнем тази година :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, оставете Юве, кажете кой освен мен и Grand0man ще е на финала в Бургас да подкрепи ЛАВИНАТА и да пием по бира?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ми "мине черна котка, път" /бебе, родител или ответницата/, там съм... , евентуално с група други пенсионери, освен мен. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ми "мине черна котка, път" /бебе, родител или ответницата/, там съм... , евентуално с група други пенсионери, освен мен. :)

Значи е редно да се чуем, видим и да обсъдим новопоявилото се комби и мача на по бира-пиши ЛС да разменим телефони, ако пътуваш, Боре!

Поздрави.

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайдееее Аниете голмайстор, младоците вкараха :)
Една кола хора още от четвъртък ще посинеем Бургас и региона. Нямам търпение и не се издържа! :D
Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само внимавайте да не ви мине"червена котка"път,че имам едни приятелчета дето ремонтират "Тракия", от Цариградско та до Пловдив,чак!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никсън, тя "червената котка", не е ли на другата магистрала, отивала да търси храна и вода в Ловеч ?!? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уви, "черната котка" е факт... Ще трябва да си гледам "половинката", че го закъса горката.

Отпадам от мероприятието.

Викайте и за мен, и успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само внимавайте да не ви мине"червена котка"път,че имам едни приятелчета дето ремонтират "Тракия", от Цариградско та до Пловдив,чак!

Ники, ние ще се пазим от червени котета, ама на вас да не ви пресече отново Бат Бойко пътя към река ОсЕм :-р

 

Поздрави и наздраве!

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уви, "черната котка" е факт... Ще трябва да си гледам "половинката", че го закъса горката.

Отпадам от мероприятието.

Викайте и за мен, и успех!

Няма само да викаме-ще пием и за теб, Боре!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, какво да кажа - честита Купа на Черно море и Кольо Спасов /познавам го лично - страшен пич и футболист, един от първите български любимци в Португалия/..., не че има значение...

Ако изключим 100%-та дузпа, която не ни свири съдията, сами сме си виновни !

Както казваше един, низко-културен и слабо-образован, смешно говорещ английски език, бивш футболист - като не вкараш, ще ти вкарат...

Браво на Черно море, показаха ни, какво е стремеж към победата !

Отивам, да се напия от мъка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Футболна и баскетболна купи на България във Варна :) И двете спечелени с много характер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Берлускони е продал 48процента от Милан за половин милиард на Мистър Бий,момчета и момичета. :banger_1: Дано това е ново начало за любимия ми клуб.И сега като си припомня Червеночерната машина на Ариго Саки,по-късно на Капело и до преди няколко години на Карлето настръхвам.Много ми тежи посредствеността в която е отборът през последните години.Само Милан може да ме накара да се чувствам по един необясним начин.Тези от Вас,които имат отбор на сърцето могат да ме разберат напълно

.035441262.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, май само аз те разбирам - вече седмица сърцето ми се къса от това, което ни причиниха бездарниците, които срамят синия екип и името на Левски...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, май само аз те разбирам - вече седмица сърцето ми се къса от това, което ни причиниха бездарниците, които срамят синия екип и името на Левски...

Да,ясно е как се чувстваш,а и много Левскари са така.Говоря за Левскарите в трето лице,защото на стадиона срещу Морето както вече писах,нищо не трепна в мен.Дори си тръгнах след 60тата минута и въобще не видях головете.Видях само,че Левски трябваше да остане още в началото с човек по-малко,но страхливото съдийче им направи мечешка услуга.Отборът е сбирщина от жалки играчи,но тази ситуация бе подготвяна от 7-8години насам.

Всъщност ситуацията в Милан наподобяваше до преди сделката снощи ситуацията в Левски.Берлускони както и Батков няма финансовата мощ да поддържа тима си.Мащабите естествено са несъизмерими,но схемата е една и съща.Италианското,както и Българското първенство не са печеливши продукти и за това са проблемите на тези клубове.Милан като световен гранд има огромен потенциал и със сегашната сделка е възможно да стъпи много сериозно на безкрайния Азиатски пазар по много начини.Ако въпросният Мистър Бий е сериозен и наистина търси успеха на отбора,а не просто да си купи известност,Росонерите скоро ще се завърнат в световния елит,а рано или късно Жълтият ще откупи и целия Милан от Силвиото.

За Левски единственият шанс е някой предприемчив бизнесмен като Домусчиев да изгони Мустака и да превърне Левски в печеливша структура,както направиха в Лудогорец.Парите,които се печелят от Европа се реинвестират,в началото Домусчиев инвестира сериозна сума още през първите сезони,преди да дойдат европейските успехи и печалби.Това в Левски не само,че го няма,а и да Ти припомня как парите от Лига Европа и ШЛ по времето на Наско и Мъри потънаха неизвестно къде,без да се реинвистира нито едно евро и последва естествено отпадането от Тампере и всичко тръгна по спиралата надолу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стискам палци да има отново силен Милан. Липсват ми тези дербита с тях. А за тази вечер и до гроб: Forza Juve!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.