Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Трето полувреме !


mRt

Recommended Posts

Голяма мъка, но все пак заслужен успех в последните секунди! Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 425
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mRt

    45

  • BlackPearl

    42

  • vasilisa

    26

  • Izolini

    23

Най-много писали в темата

http://www.youtube.com/watch?v=cUlGcjFHY9g&feature=player_detailpage

Айде поздрав за Уефскарчетата от форума!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=cUlGcjFHY9g&feature=player_detailpage

Айде поздрав за Уефскарчетата от форума!

Тишина! Ама то още е 2014 -  :happy_birthday_1:  :banana_evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

       Срам, срам и пак срам...

Не защото колегата по-горе, ни нарича "Уефскари" - такъв съм от 35 години, и съм "Горд Левскар"... Няма как да се засегна, от привърженици на изкуствено създадени, по Партийно нареждане отбори, както и успехите, които са постигнали, по същата линия... Не искам да споря, за някакви "Евро - успехи", които са мой набор, че и повече /всъщност, най-големите им победи над евро-отбори, са набор на Баща ми/!

 Няма и да коментирам "Легендата" им, известна повече със "Съм таймс уин, съм таймс Люн...", и останалите му Простотии...! Или "Великия - Тройчо Младенов", с изказването му "Миииии, Те ни вкараха от съблекалнята"... Да не говоря, как днес, падна като уцелен от снайперист, а после 70 минути, не спря да подскача, маймуната жалка...  От цялата им "псевдо" история, признавам единствено Аспарух Никодимов /за "върлите цесекари", дето претендират за история и т.н., да им уточня, че това му е Презимето, а Не Фамилията/, който ми е комшия, и живее три етажа под мен... Познавам го от 14 години, и смея да твърдя, че на всички псевдо "цесекари", ще им се доплаче, ако могат да го чуят, какво мисли за /Великия, ама някога, ЦСКА/... 

Както и да е, за 6 - ШЕСТИ пореден път, падаме от клоунадата, наречена "Отбор на Армията"...

 Та, точно от това Ме е срам - Паднахме, поради ОчеИзвадната липса, на каквато и да било мисъл, за и в играта, никаква успеваемост, на фона на създадените положения, никакъв "Дух и Воля за победа", от липсата на "Левски", като отбор изобщо... Три положения - три гола, двадесет и повече положения - няма гол...

 От 35 години, съм "Фен" на Левски и ФРГ..., от 7 години, аз и Жената сме с клубни карти за "А" сектор /"Б" сектор, отдавна не е поносим за нормални хора"/, Но тази година - съжалявам, не заслужаваме дори и "медийно" отразяване на срещите.

 Докато тоя, Пловдивския неандерталец, се прави на треньор, така ще е ..., едно време, не вкарваше цял сезон, ама поне срещу ЦСКА, се разписваше, сега е мъкаааа, мъкааа...

 Честито на всички Армейци - смешен отбор, добри актьори, шашав и комплексиран треньор /все му е в главата, Великата Конспирация/, много късмет ..., Но - Цели три гола, в нашата врата... Аферим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре,Бореее!

То да беше един път,втори, а цели шест пъти!

Вече трябва да сте свикнали и да не боли толкова!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре, няма смисъл да се вадят скелети от гардероба - то колко затънали са двата отбора се вижда в евротурнирите всеки Юли месец :)

 

И колкото и да са прости Стойчо и Стоичков, вашият треньор е ненадминат Титан на мисълта! Той за всяка загуба казва, че е въпрос на късмет...и произвежда незабравими бисери от рода "липсваше ни малшанс" или " единствената причина да не победим е малко случайност, шанс, неопитност и глупост". Просто е уникат Гонзалес и на всяка пресконференция мога да рева от смях.

 

А конкретно днешния мач наистина Левски започнаха пo-силно и можеха да водят с няколко гола. На ЦСКА първия беше крив, но пък останалите два си бяха доста класно изиграни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо страшно за Левски, те днес и Барса паднаха с 3 гола!  ;)

Ние по-добре да се стягаме за Лудогорец, че и там станаха вече не знам колко загуби ..... :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако омаскариш противниковия отбор, това няма да направи любимия ти по - добър или велик.

Ако ЦСКА е смешен отбор, то падналия от него 6 пъти какъв е?

Привърженик съм на ЦСКА, но ме е яд че се съсипва БГспорта по всички нива. Не виждам защо левскарите се дразнят на нашата радост, а не погледнат каквосе случва в градинката им. Па нека най - накрая някоя група да се обедини и да потърси отговорност от виновните.

Преди години като имаше мач между ЦСКА и Левски идвахме до София да купуваме билети няколко седмици по - рано. Пътувахме с часове за да стигнем до стадиона. Имената на играчите и на двата отбора вдъхваха респект и най - важното бяха български.

 

И защо трябва да оплюваме постигнати неща, които в днешно време са само мечта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включвам се в темата,защото виждам,че добрият тон се спазва до колкото е възможно. Левски е отборът на сърцето ми,но за последните 6 години сините се превърнаха в средняшки отбор със славна история, всеотдайна публика, която обаче намалява с всеки изминал сезон :( -тук искам да подчертая,че имам в предвид,хората ходещи на стадиона,че намаляват,а не феновете на Левски по принцип. 

 През 1994г. за първи път ходих на мачове на Левски.Отборът по него време воден от Гочето изхвърли неколкократния полуфиналист за КЕШ през онези години Глазгоу Рейнджърс и отпадна много трудно в следващия кръг от Германският Шампион Вердер Бремен воден от Крал Ото Рехагел.

Пръвият мач завърши 2-1 за Левски,а вторият с Вердер 2-2.И двата мача се играха пред повече от 50 000 на националния стадион. С Вередер бяха 56000 Левскари.На мач от А група тогава,например домакинство с Монтана,публиката бе 20-25000.Нещо фантастично и нерално към сегашния момент.

 

Следващите години Левски натрупа доста успехи на местно и европейско ниво,но всичко приключи в момента,в който отборът бе поет от Бай Ганю-тук трябва да се напомни,че не се знае все още официално кой е реалният собственик на Левски.

Да-влизането в ШЛ и четвъртфиналът с Шалке бяха постигнати по негово време,но това бе в резултат от работата на Наско и Мъри,въпреки Бай Ганя.

Всичко тръгна надолу след приключването на участието ни в ШЛ.На следващата година не бе привлечен нито един качествен играч,въпреки огромните постъпления от УЕФА. Последва отпадането от Тампере-напълно логично с оглед нулевата селекция. Разпродажбата на отбора и т.н.

Титлата по-късно спечелена с Кокала бе от натрупаната инерция и в резултат последните добри попадения в селекцията на Левски-Жоазиньо и Зе Соарес-отново благодарение на Наско и Мъри. Батков ги изгони и двамата разбира се,защото не бяха съгласни с разсипването на отбора.

 

От тогава насам бяха назначавани всякакви хора,които нямаха и 10 процента от качествата необходими да си треньор или директор в Левски-Овчата глава,Кратко Останич,Афродита,Пловдивската Джанина,Психопатът Ники Митов,Пияндето с прякор Сухия,украински и испански аматьори и т.н,вероятно съм пропуснал някой уникален *** през този период,назначен от Ганю.Сегашното недоразумение Гонзо е един от най-ярките примери за това.Политиката на Батков е ясна.Нулеви инвестиции в отбора-всичко дадено за Левски е под формата на вътрешни заеми,които един ден ако има купувач ще трябва да бъдат платени на Бай Ганя.Т.е. Левски е непродаваем в този си вид.Футболисти без трансферни суми-т.е. нещастници изгонени от тук и там,които са  с качества на ниво физкултурник.Нулеви инвестиции в детскоюношеската школа,защото от там резултатите ще са минимум след 5-7 години.Честа смяна на треньори,които са бушончета,изтривалки и подлоги на мустака.Нищо добро не ни очаква през следващите години с този собственик.Лошото е,че посредствеността е обгърнала вече Левски.Публиката за пореден път показа вчера,че подкрепя горещо отбора,но поиска саморазправа с футболистите,а не с истинския виновник-Бай Ганю.

 

ЦСКА не са в по-добра ситуация,но към момента имат един много силен коз-Стойчо Младенов. Този човек е обиждан с различни прякори като Тройчо,Беройчо и т.н. но този човек се оправя много добре в нашата футболна действителност. За пореден път той от нищо прави нещо. При тежката ситуация,в която се намира ЦСКА за последните години,Младенов показа,че е способен да сглоби боеспособен отбор при вякакви условия. 

Вчерашният мач не бе спечелен с късмет както се писа по-горе от някои съфорумници.Спечелен бе тактически.Младенов изработи Гонзо много хладнокръвно.Ясно бе,че Левски е този,който ще се хвърли за победата.С оглед класирането ЦСКА ги устройваше и реми.Стойчо бе много добре преценил,че Левски е ялов в нападение.Да сините имат инициатива,владеят топката,създават атаки,но до наказателното,след това няма реализатор-отборът няма нападатели-пореден огромен пропуск в некадърната селекция осъществена от Инженер Гонзо и испанския учител по физическо със забравено вече име от мен.Младенов хитро бе прибрал армейците назад и издебна глупавите Левскари,които не знаеха къде се намират и при двете контри през първото пуловреме.Второто полувреме бе подобно на първото и завърши с още един гол в синята врата.През миналото Левски неколкократно е обръщал мачове с ЦСКА от 0-2 до 3-2,но към момента това е нереално с оглед трагикомичното състояние на клуба. Поздравявам ЦСКА с вчерашната победа,която си бе напълно заслужена.

 

Евентуалното пристигане на Херо е възможно да подобри нещата. Този човек също е доказал,че може да създава силни отбори/за Бг нивото разбира се/ във всякакви катастрофални ситуации. Херо може да се превърне за Левски,това което е Стойчо за ЦСКА. Ще видим. Каквото и да стане,обаче това ще е временно. В дългосрочна перспектива пред Левски няма и искра оптимизъм с този собственик. 

 

Тук е моментът да се спомене Лудогорец. Това е един проект на човек,който разбира от бизнес. Инвестира последователно,търпеливо,не бърза да разпродава играчи. За 5 години Лудогорец се изкачи от В група до ШЛ. Как стана това? С последователност, ясна стратегия,без много приказки семпла организация, ясен собственик и цел. За 5 години Лудогорец постигна това,което Левски и ЦСКА не са постигали в цялата си история. Победи над Загреб,Стяуа,Партизан,Айндховен,Лацио,Базел-първа БГ победа в ШЛ за има, няма 2-3 сезона. Най-радостното в цялата тази история е,че Домусчиев се подигра и изсмя на лъжливите престъпници Батков и Томов. Забележете,че Бай Ганю престана да дава жалки, популистки интервюта,защото усети,че и децата в детската градина вече му се смеят. 

 

Вероятно спасението за Левски ще дойде след пълното му унищожение в сегашния си вид или след оттеглянето на Батков в резултат други обстоятелства. За момента обаче хоризонтът пред сините продължава да е мрачен :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BlueSoulReaver, браво. Съгласен съм с всичко, освен че на мачовете с Глазгоу и Вердер сте били само левскари. Аз също бях и след това по няколко дни бях без глас. Харесва ми изключително трезвата ти преценка. Лошо е че все по - малко хора разсъждават така. За съжаление потърпевш е българския спорт (не само футбола). Пример за това е баскетбола - фалиралия ЦСКА и следващия го Левски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Да споделя своите впечатления от касапницата ЦСКА-Лудогорец :)

 

Първо положителното:

- Красиви голове

- Съдията издържа на натиска и регулира мача рано-рано със смели решения. Двата червени картона бяха на място, даже второто полувреме можеше да им изгони по още един човек (Силва от ЦСКА за удар с лакът и една от резервите на Лудогорец за една ситуация с Тунчев)

 

Друго положително за жалост не видях. Ръководствата на футболните клубове не спряха да се ядат преди мача (с изрази от сорта, че се отива на война и т.н.), което доведе до войнственото положение на терена и по трибуните. За жалост футболните хора трябва да разберат, че нивото на голяма част от хората ходещи по стадионите е много ниско и понякога им трябва много малко провокация, за да започнат да хвърлят камъни и да хулиганстват. Аз в тийнейджърските си години бях част от агитката на ЦСКА, движех с ултрасите и всичките съпътстващи им дейности, но в един момент не издържах на простотията и просто престанах да ходя по мачове от тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен съм на ЦСКА, но да си призная - в момента сме слаби /по моите критерии/.

Нямаме нападатели и няма кой да вкарва голове - Тунчев е защитник за бога!

Тони Силва го скъсват от бягане и след 80-та минута и той няма вече въздух.

Много сме зле и с точните пасове в средата на терена. Тая работа не става само със свободни агенти .....

Как го крепи този отбор Стойчо, направо не е за вярване ....... И това не е малко в тази ситуация.

Миналата година беше пак същото .....

Честно - при Лудогорец има доста умеещи да вкарват голове, имат и точност на подаването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да определено технически и тактически Лудогорец са по-добре подготвени.

 

ЦСКА играят типичен Балкански футбол - от средната линия топката се раздава към крилата, оттам се тича до наказателно поле/аут линия и се центрира напосоки. То се видя и вчера, маса безнадеждни центрирания, добре че има кой да играе с глава....

 

А как се крепи отбора - според мен на наглото и арогантно отношение на Стойчо, както и силното домакинство с безнаказаност за феновете....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 3 месеци по-късно...

За второто и двата отбора силно се постараха! Гледах първия гол на Ботев. Някак "естествено" се оказаха 4ма от Ботев пред вратаря, а 3ма или 4ма от ЦСКА гледаха с надежда в очите ... надежда Ботев да вкара ;) Жалък ни е футбола ... и по-жалък ще става ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас, наистина сме играли театър...до последно не исках да повярвам, че така ще стане  :angry_jumping:  По-ниско не знам дали може да се падне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакъв тетатър.Ботев играха за себе си и заслужено спечелиха.ЦСКА допуска трета поредна загуба и това не е случайно.Продадените играчи през зимната пауза оказват влияние.Късметът от есента вече не ги покрива.Не са паднали заради Левски,а просто толкова си могат.Да бяха взели първите си два мача,а да загубят с Ботев,щеше да има съмнения,но сега всичко си е на място.Още повече,че Лудогорец са откъсна с  3 точки и червените въобще нямаха място за отстъпление.Левски изобщо нямат право да коментират и да се сърдят,защото е повече от жалко и смешно да зависят от други и то в последния мач и то ,Забележете за шестото място говорим.Могат да се сърдят само на себе си.Мръсникът Батков ни съсипа.Съсипва ни от  много години насам и смятам,че ни очакват още по-тежки времена.Казвам ние,защото съм Левскар и ми е мъчно за това,което става с Левски.Лудогорец обаче ме радва,защото натрива носа на сини  и червени,които през годините винаги са се ползвали с подкрепата на държавните структури под  една или друга форма.Особено ЦСКА е уникален пример как след краха на комунизма и политбюро следва пълен колапс-едва 4 титли за 23 години.  Всъщност като се замисля Батков ми спести много пари през последните години,защото да пътувам редовно до София за мачовете не е без разходи,да не говорим за загубеното време и нощния сън,защото пътуваме след мача обратно за Шумен,защото сме на работа следващия ден.Този малоумник всъщност изгони мислещи и платежоспособни запалянковци като мен,които нямат нищо против да гледат дебрито с ЦСКА седнали един до друг с червени фенове.Останаха само някакви платени и дрогирани групировки,които са лизачи на адвоката.Дано Лудогорец повтори класирането  си в ШЛ за да го набие здраво отзад още веднъж на Батков и Томов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас, наистина сме играли театър...до последно не исках да повярвам, че така ще стане  :angry_jumping:  По-ниско не знам дали може да се падне.

Ама то излиза,че Ти си същия образ като мен.До колкото разбирам си Чорбар,а си си взел Синя Шкода. :banger_2:  Аз  пък съм Говедо с Червена Шкода. :plate_skoda:

Това е мноооого хубаво и показва,че футболът е в крайна сметка е просто спорт и не трябва да ни разделя. :friends:

Редактирано от BlueSoulReaver
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е Ванка, с теб определено сме си омешали цветовете на колите и футболната принадленост :). Голям футболен фен съм и подкрепям няколко червени отбора основно.

 

Но пък синьото като цвят супер много ми харесва, особено и за дрехи. А и колата просто ми е много на сърцето в синьо :)

 

И аз бях много запален преди, ходех на всички домакински мачове и повечето гостувания. Гостуванията са си истинската тръпка преди се товарехме по влакове и рейсове :) Като цяло в тийнейджърските години движех с едно ядро на така наречените ултраси и бяхме безсмъртни в груповата безотговорност. За добро или лошо се осъзнах навреме, че хората, с които дружа, не са стока, а отборът, който подкрепям е доста прогнил отвътре като структура.

 

Така че те разбирам много, много добре. За жалост след всичките тези години както виждаме нищо не се е променило...само все повече затъват и двата отбора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично стискам палци да стане хубав и интересен мач , пък ако Монако продължи , лошо няма.

Иначе миналата седмица се накефих максимално  на ПСЖ с Челси ! И двата отбора си заслужиха , това което стана :banger_2:  . След това и Манчестър Ю , сгази Тотнъм и ... вече очаквам Неделя  .. да чуя vasilisa след Ливърпул - Ман Ю :come_to_me:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично стискам палци да стане хубав и интересен мач , пък ако Монако продължи , лошо няма.

Иначе миналата седмица се накефих максимално  на ПСЖ с Челси ! И двата отбора си заслужиха , това което стана :banger_2:  . След това и Манчестър Ю , сгази Тотнъм и ... вече очаквам Неделя  .. да чуя vasilisa след Ливърпул - Ман Ю :come_to_me:  

Ти не чакай прекалено дълго, че да не би Васко да се смее на края. Че ха си написал нещо похвално и после падаме поне три мача...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.