Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Трето полувреме !


mRt

Recommended Posts

Голем кеф: :D/

-говедата със срутен стадион

-най-големата им звезда е Николет Лозанов

 

П.П.Да е жив и здрав Тодор Батков,все така да продължават!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 425
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mRt

    45

  • BlackPearl

    42

  • vasilisa

    26

  • Izolini

    23

Най-много писали в темата

Днеска ние /ЦСКА/, утре те /ЛС/...........!

Лошото е, че играта и на двата отбора никаква я няма.

Още първия мач в Европа и ще си проличи истината.

За какво е цялото това напъване, тогава ....?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Палачинката все някога се обръща, мисля, че животинските квалификации не са за тук! Все пак сме Шкода фенове... :hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.sportal.bg/news.php?news=476586 

Дерби в пъти по-интересно от Софийското! Смело мога да заявя, че се нарежда на второ място след Пловдивското.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Григор Димитров започна с победа участието си на Мастърса в Индиън Уелс. На последвалата пресконференция хасковлията разговаряше с медиите за представянето си по време на мача срещу холандеца, когато неочаквано в залата влезе световният №2 Новак Джокович." http://tenniskafe.com/atp/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B6%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87/item/7848-%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D0%B5-%D1%81%D0%B5-%D0%BF%D0%BE%D1%8F%D0%B2%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D1%80%D0%B8%D1%88%D0%BE-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%B2%D0%B0-%D0%B3%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BD%D0%B1%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-sugarpova

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Типично по български - гледам в чуждата "кочинка" вместо да си гледаме в нашата. Май Лудогорец първи се осъзнаха, че не това е правилната стратегия и вече са с много гърди напред ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооууу смешно :eusa_clap:

Наистина типично ! Естествено най-лесно е да се "рита" някой , който е паднал на земята. Сега трябва само някой да пусне и на ЦСКА издънките и може да сядаме да люпим семки

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЦСКАр, но като цяло гледам реално на БГ футбола.

И в Левски и в ЦСКА е БАТАК. Всеки води някакви футболисти, мениджърчетата си лапат, после футболистите които са ХАРЕСАНИ ОТ ТРЕНЬОРА, след 2-3-6 месеца на полусезона се освобождават с неустойки.

 

Аз не разбирам защо почвате обратното за ЦСКА?

 

То на видеото се вижда ! НЕ КАЗВАЙ ХОП........ ПРЕДИ ДА СИ СКОЧИЛ!!!

 

Проблемът е много прост:  Много приказки , а без покритие! Иначе после като шиете Гоцето и Нафталина.....има изказвания: Това е Уевски, влязохме в релси, в правилния път...сега пак титла,купа!

 

Ето, днес...пореден пример: Аз винаги съм казвал: Мърчо е най-нещастният и страхлив треньор който се има за класен! В Кипър бързо го разкриха и никой не го иска. Взима Мърчо 40бонки в БотевЪ, прави най-скъпа селекция, а го бият като маче у дерек!

Поне вдигна Левски ... (Батков ще си го прибере дигодина, след като го ИЗГОНЯТ от БотевЪ)

 

Не говоря само за Левски- Иртиш, видяхме ги и ЦСКА с Мура и тн! Тука сме много силни, много скачаме на съдиите, а навън (и с националите) ни ШИЯТ НА ЕДНА КУКА!

Ама там на съдията ако му извикаш, както вика Ангелов за първия жълт картон срещу ЦСКА, веднага ще го завърнат!

 

Но.....не може да се избяга от статистиката, колкото и да ви е неприятно!

 

П.С: Вече сме първи, първи сме, от утре във вестниците сме първи...... :)

 

Да празнуваме.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен уикенд!

VW Fest

 

Цска заши!

 

Ливърпул унижи Манчо ( Мартоооооо, Никиииииии).....

 

Какво повече да иска човек!

 

П.С: А, да и Добруджа би.....Морковче, добре че не се хванахме на бас, че съвсем щеше да ти клюмне пипера след загубата от Локо Мездра с 0-3 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен уикенд!

 

VW Fest

 

Цска заши!

 

Ливърпул унижи Манчо ( Мартоооооо, Никиииииии).....

 

Какво повече да иска човек!

 

П.С: А, да и Добруджа би.....Морковче, добре че не се хванахме на бас, че съвсем щеше да ти клюмне пипера след загубата от Локо Мездра с 0-3 !

 

Thumbs up :) Аз искам да добавя и Байерн!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Coverdale,mRt хайде честито, както и на другите фенове на Ман. юн. Жалко само за Ван Перси, след такъв мач - хетрик, така нелепо да завърши. Дано контузията не е тежка, макар, че на пръв поглед изглежда точно такава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юбилей,надежди сини с недомлъфки
Позор от Тройчо, Коматево , Калъфки
Тонев, Сектор "А", Взрив, Капути
Октомври, Дерби, Три гола, Шест минути
2014, Азис, Валери, Николета
Курви, Гейове, Селекция, Ментета
Славия, Милен, История позната
Фалстарт, Засада, Помощ за ''рогата"
Ей Богу, Мустак, Разформирова, Див
Катастрофа, Дерайлира столичен Локомотив
Дерби пак, Картони, Расист, Кадем
Синя мъка,Дузпа, "Ах този нисичък Бадем"
Седмица, Реванш, Бетон, Чогун
Отново мъка, Резерви, Бой, Крачун
Пловдив,Майни, Знамето гори
Сълзи, Оставки, Пак ли тежки дни!?
100 Години история позната
Калъфки,Идиоти, Спринцовка и иглата !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе това не е ли същия тоя турнир в който ЦСКА отпадна от Левски?  :eusa_think: Или по стара българска традиция - не е важно на мен да ми е добре ...  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи,тук става въпрос за фенски закачки,а не за реалния живот,така че не го приемай толкова навътре. :)

Иначе,за да разбереш за какво става въпрос и защо сме толкова доволни,виж това: 

http://gong.bg/view_article.php?article_id=411563

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Победата с 3:0 с/у Олимпиакос и класирането напред бе хубаво , особено след "тройния шамар" който отнесохме от Ливърпул , но .... днес изтеглиха жребия за 1/4 финалите .... :wacko_1:

 

Барселона - Атлетико (Мадрид)

 

Реал (Мадрид) - Борусия (Дортмунд)

 

ПСЖ - Челси

 

Манчестър Юнайтед - Байерн (Мюнхен)   :cray: 

 

:D 

3feade50d195f68c.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мачкайте машиниииии!

 

Днес, преди ПУУЛ да смачка Кардиф, играхме СЕЛСКО ДЕРБИ!

 

За пореден път надделяхме с 2-1 над ЗАРЯ КРУШАРИ , чийто бюджет за А регионална (разбирай селска) група е около 60 000лева. (2-3ма арендатори)

Премии по 100-150лв на мач (по 150 вземат бивши играчи на Добруджа около 8 човека на възраст 24-34год.)

Нашият бюджет е 5000лв. и е изцяло от БФС. Стига ни едва за съдийски, пътни и тн.

 

Ето го и класирането преди днешните мачове: Головата разлика на Крушари също е впечатляваща:

http://bfu-tournaments.com/index.php?zid=69&t_p=10&aid=74&cid=36133&sid=1265&tid=81&who_is=2

 

Единствената загуба на Крушари пак беше от нас и пак с 2-1 като гости , което определено се прие като изненада!

 

Нашата единствена загуба е от Орловец като гости, но там и съдията изигра не малка роля, но като цяло ни надиграха!

 

Днес на стадиона имаше около 350, 400 души.

Случи се така, че доста отбори си отложиха мачовете от Събота за Неделя, само и само да дойдат да ни гледат.

 

След края на мача, един от техните докато ни стискаше ръцете каза: Евала ви правя! Ние играем за 150лева и не можем да покажем игра и желание,неща които вие показвате без да играете за абсолютно нищо!

 

Как да не обичаш тази игра!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Барса добре игра само че очаквах достоен съперник  от Реал Мадрид а то се указа селски отбор който знае да се рита по кокалчетата и да се въргаля по терена ,като прасета. Това не е тяхната игра а ...

 

Реал Мадрид - Барса   3:4     :PDT_Armataz_07:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз принципно съм безпристрастен, но отново имаше доста долни и подмолни изпълнения, симулации, тънки изпълнения и  т.н. :) само напишете в Гугъл Busquets Pepe и вижте снимките как му стъпва вчера върху главата.

 

И разбира се всеки път, когато има дерби в Англия или Испания съдийството е скандално и изпълнено с фрапантни грешки и пропуски :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм безпристрастен и искам да попитам колегата с многото стихове и клипчета

защо няма пост след вчерашния пореден "невероятен" мач на ЦСКА с Лудогорец, в който според Тройчо Торпедов Симитлийски пак рефера и световната конспирация са му виновни? Или за панчаревските "евробойци" в червено се говори както подобава за истинските мъртъвци - или добро, или нищо :-P

Редактирано от Lachezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво клипче да пусна?

 

Това, че имам пристрастия към ЦСКА, не значи , че съм болен мозък и подкрепям сляпо....ако ти си на това мнение!

 

Както написах по-горе, добре , че е Мърчо- стръхльото, че да живнете, че иначе щяха да подпалят Герена!
Евала на Топузака, че залага на младите лъвчета и резултатите са на лице , а не като Туре , Муре, Куре с по 15евра ведомости!

 

Колкото и да ги бутат за 100годишнината с лоби и тн... Европа е мираж за момента!

Сега пак ще има- влязохме в правия път. Това е Левски и тн............ :)

 

П.С: А за клипчетата: Те много добре олицетворяват ДЕЙСТВИТЕЛНОСТА, лъжа ли са?

 

П.С2: Вече сме първи, от утре във вестниците сме първи, няма , няма кой да ни спре......Да празнуваме ............и Петев празнува!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.