Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Трето полувреме !


mRt

Recommended Posts

Ааа, не беше чак толкова, беше достатъчно ;) Една от причините напоследък да не гледам футбол ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • Отговори 425
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mRt

    45

  • BlackPearl

    42

  • vasilisa

    26

  • Izolini

    23

Най-много писали в темата

Колеги,

 

Вече почнаха големите първенства и ще се засяда пред телевизора :)

 

В Англия ми се струва, че тази година Челски няма да имат сериозна конкуренция, този изрод Моуриньо си накупи когото пожела и изглеждат доста солидни. Ман Сити ще са основен конкурент :) Ман Юнайтед са трагични вече два мача, а при Арсенал и Ливърпул въпреки ентусиазма слабите защити им пречат.

 

Сега гледам на Барселона първия мач и Меси започна да се гаври, вече забоде два гола. Двата испански гранда накупиха мега звезди и тази година ще гледаме още по-могъщо Ел Класико. Прогнози не мога да дам :)

 

В Германия моите любимци Байерн изглеждат пак като основен фаворит, макар че имат няколко сериозни контузии на ключови футболисти. Борусия и Невъркузен няма да им стигнат силите за шампионата сякаш, макар че са много приятни отбори

 

А за България не знам какво да кажа - преди малко Литекс се подиграха с Уески, а Лудогорец с ЦСКА миналата седмица - така като гледам и най-адекватно играят, така че може би между Литекс и Лудогорец ще е титлата....

 

Дайте и вашите прогнози :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина Литекс направиха много добра игра, но не мисля че Левски са си сменили името.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникален мач ! Много емоция , много адреналин и ... най-накрая , отново български отбор в Шампионска лига !!!

 

Честито на Лудогорец :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брaво нa Крейзи форест :D Големци от всякъде, игрaхa с много сърце и ясно покaзaхa, кой е по-мотивирaния отбор нa теренa. Нaдявaм се и в групите дa ни изненaдaт тaкa приятно :)

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ММ страшен мач беше, аз досега не бях гледал защитник да пази на дузпите :) Нямам търпение за жребия

 

Само не можах да разбера какви са тия българи дето са викали за Румънците ? Не знам как не им е било неудобно накрая, баси хората !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер  :eusa_clap:  ! Какви отбори ще гледаме в София (най-вероятно)

Реал Мадрид

Ливърпул

Базел

 

Мога само да кажа Честито , на Васко (vasilisa) и другите фенове , освен че ще гледат Ливърпул в ШЛ , ще могат и на живо в София !! :banger_1: :banger_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два любилми отбора имам. ЦСКА и Ливърпул. Единия все не може да бие Лудогорец. Много ще се радвам ако и с другия стане така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лууудогорец.Браво на колегата с последното мнение по темата,радвам се,че има нормално мислещи цесекари.Е,аз съм малко пристрастен,защото съм от Разград,ама такъв луд мач просто мисля,че няма как да видим отново.А дано и в групите да направим нещо подобно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда и аз симпатизирам на Ливърпул и надявам се Лудогорец да направят много силни мачове срещу тях. В момента Ливърпул са в добра форма и особено вчера се видя на каква висока скорост играят в атака.

 

Ще бъде истински тест за нашите момчета гостуването на Анфийлд на 16ти Септември, дано отидат максимално освободени психически и да се раздадат, за да направят нов паметен мач!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трансферния прозорец затвори ! Струва ми се , че този път се биха всякакви рекорди за изхарчени пари ... :crazy: Има някои доста интересни размествания м/у отборите , но аз да си кажа за моя любим ... (Манчестър Юнайтед)

Привличането на Мата за мен беше много добър ход , след това дойдоха Л. Шоу , А. Ерера , М. Рохо и Д. Блинд , които ми вдъхнаха оптимизъм ... И като за капак , се случи немислимото (поне на този етап - без ШЛ и в криза) , дойде А. Ди Мария , играч от световна класа! А снощи ... Р. Фалкао - Ел Тигре ! Лудница ! :banger_1: Вече определено съм много доволен , макар и да имахме нужда от централен бранител от класа .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто без да се обиждаш, но повечето трансфери на Ман Юнайтед въобще не бяха пазарни :) Не знам дали гледа статистиката за похарчени пари и заплати, но балонът при тях е наистина голям и изкривяват пазара. И накрая заобиколиха правилото за financial fairplay с трансфера на Фалкао - взели са го под наем за една година с опция за закупуване, просто защото по правилата нямаха право да го купят.

 

Също излезнаха официалните данни за заплати - Рууни + Фалкао + Ван Перси = 866к паунда на седмица. За сравнение Меси + Кристиано + Гарет Бейл = 850к паунда на седмица :)

 

Независимо от горепосоченото разбира се и аз се радвам за трансферите им - така първенството става много по-интересно и ще гледаме много по-големи звезди от предишните Нани, Чичарито и т.н. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма за какво да се обиждам :D , нали си изказваме мнения :). Иначе ... Гледах и четох доста , но ...  Какви бяха трансферите , само времето ще покаже. Другото , след миналия сезон - пълен крах и началото на този показа , че има крещяща нужда от нови имена (сериозни) и да се махнат някои "манекенчета" . Реално последния истински трансфер в Юнайтед беше на Бербатов (и Мата) . Съгласен съм , че се пръснаха твърде много пари , но ситуацията го наложи. Просто твърде дълго време се буташе с един отбор и едни играчи ...  За заплатите , ами имат - дават :wacko_2:

 А за FFP , мисля че е несериозно точно за Ман Ю да се казва това. Примери колкото искаш - Челси , Ман Сити , ПСЖ , Реал и т.н. .... т.е. не откриваме "топлата вода" . Като цяло доста се "изкриви" футбола в това отношение , ама това е положението.

И както казах , и аз се радвам за тези имена , но от друга страна малко се губи от т.н. романтика на Ман Ю , но това е друга и дълга тема :sorry:

Айде спирам , че се отплеснах много :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Ми не знам калпави и непазарни ли са му трансферите, ама постигнахме най-високото си място в класирането от както Съра си дъвче дъвката в ложата.

Че даже отново бихме Евъртън, щото миналия сезон нали Мойс най-после си изпълни заветната мечта - Евъртън пред Юнайтед в класирането 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей толкова, много хора бяха дошли и накрая футболистите не си дадоха никакъв зор, вместо да натиснат яко.... Аз лично си оставих гласа, ама явно това не им стига за стимул....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път от сигурно 10 години се навих да ходя на мач(благодарности на Борето и Вещицата + Иван за компанията...и навиването :D) и нашите хора така да се ос*рат до ушите. Особено второто полувреме имах чувството, че всички пасове между "националите" ни отиват в хърватите умишлено...  -_-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мм гледате ли Рома - Байерн? Моите хора газят в този мач. Завръщането на Рибери се усеща :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

       Е, няма такъв кеф..., любимият ми Байерн, прегази Рома със 7:1, и то на "Стадио Олимпико"... :boxing:  Мисля, че реванша е протоколен /хихихихихи/. И все пак - не ме кефи "тики-таката" на Гуардиола, друго си беше при Юп Хайкенс... Но, в спорта, важен е резултата! Усмихната вечер на всички фенове на немския футбол /в частност на Байерн/, ииии... сори за любителите на италианския футбол и легендарния Франческо Тоти..., греда, падна им се Байерн, оле, оле, оле... :tongue_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувам как гърми националният стадион от балкона вкъщи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.