Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Пак да кажа - колата беше страшно излъскана! Аз само като се сетя моята чат-пат, какъв вид ѝ докарвам...и ме хваща срам! Поздрави, колега, все така да изглежда возилото Ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За втори път в района на Хладилника срещам черна Октавия 2 комби със стикери по задния и задните странични стъкла. Вчера излизаше от към ЛевИнс на бул. Черни връх. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2-3 дни (вече не помня), кой освирих на Околовръсното в Една VRS 2ка? Движеше се пенсионерски в най-дясната лента, все едно караше 120ка на Метан? :tongue_1:  Що ми се стори, че беше началника? Сигурен съм, че ме видя, който и да беше това...

Прибирах се от срещата пред НИМ. Много е яко да няма трафик и да не бързам за никъде, карах си по ограничение :P

Видях те първо в огледалото. Субчо хваща око. И аз свирнах, 'ма ти така профуча, че не чу :)

 

Юли със синята стрела на Самоковско шосе малко преди 11 ч.

Мисля, че те мернах, Чарли. Със Супърба не чакаше ли да се включиш от една пряка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Преди 13 часа, PRR написа:

11:45 днес Юли абсолютно не отрази форумната нива ;)

Яко е заспал. Пред него съм, готов да го ударя челно, завива пред мен и не ме видял.......... Хахаха! 

 

Той по други освен орели и шкоди не гледа!

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях една Фабия Комби, VRS синьо в Манастирски до Арбитражния съд. Имаше стикер на задно странично стъкло :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.12.2018 г. at 18:05, PRR написа:

11:45 днес Юли абсолютно не отрази форумната нива ;)

 

На 2.12.2018 г. at 7:46, shaft написа:

Яко е заспал. Пред него съм, готов да го ударя челно, завива пред мен и не ме видял.......... Хахаха! 

 

Той по други освен орели и шкоди не гледа!

 

Ей, мравки такива. Ко сте мА налазили бре? :)

Венци, може и да си готов да ме праснеш челно, 'ма азе съм бързззз и се шмугвам бърже :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Mishelle написа:

Ей, мравки такива. Ко сте мА налазили бре? :)

До "Mishelle" - Ей, тази Тема трябва да се помисли сериозно дали трябва да продължи да същестува. Може някое Семейство да се развали така хубаво, че.. Кой, къде, в колко часа, накрая някой ще изтипоса и снимка, че вътре в "Skoda"-та някой е качил две Жени.. Обяснявай после, дали имаш Сестра.. Мани, мани..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, Mishelle написа:

 

 

Ей, мравки такива. Ко сте мА налазили бре? :)

Венци, може и да си готов да ме праснеш челно, 'ма азе съм бързззз и се шмугвам бърже :P

 

Щот' си 'убав, за т'ва! Иначе, шмугваш се, ама при мене ще минеш отдолЕ с тоя спортен д'звер. Най-много като бабунка да те усетя (Да не дава Господ, нали!):D

 

 

Преди 12 часа, tuningmania написа:

До "Mishelle" - Ей, тази Тема трябва да се помисли сериозно дали трябва да продължи да същестува. Може някое Семейство да се развали така хубаво, че.. Кой, къде, в колко часа, накрая някой ще изтипоса и снимка, че вътре в "Skoda"-та някой е качил две Жени.. Обяснявай после, дали имаш Сестра.. Мани, мани..

 

Мда, доста често е коментирано това напред в темата, но няма оправия - КГеБ - Как Ги Е'бере, си бачка :D:D:D

 

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, sauber написа:

Аз за това пиша така, че само човека за който пиша да ме разбере...Дан стане "Що стана"...

Споко , мен няма кой да ме следи за сега , а и всеки вторник и сряда съм там на работа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Чат пат засичам на Пулса на България една О2, бяла, клубна. Да не е някой колега и той да тренира там? :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, sauber написа:

Чат пат засичам на Пулса на България една О2, бяла, клубна. Да не е някой колега и той да тренира там? :)

 

Аз съм ... почти всеки делник след 17 h

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, sauber написа:

Блазе ти! Аз вече се крия за да ходя да тренирам :)

 

Поздрави!

 

Слагаш ли си такива:

img_20180817_165343.jpg

:D:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти! Чувствам как от "Щом имаш време да тренираш" ще се мине през "Ама ти си ял 3 пъти днес?!" и ще се стигне до "Как така спа цели 6 часа?!"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом няма "Ааа...колко пъти ака?!" - всичко е наред :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, sauber написа:

Почти! Чувствам как от "Щом имаш време да тренираш" ще се мине през "Ама ти си ял 3 пъти днес?!" и ще се стигне до "Как така спа цели 6 часа?!"...

Саше, определено си случил на жена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.12.2018 г. at 6:28, shaft написа:

 

Слагаш ли си такива:

img_20180817_165343.jpg

:D:D

 

Щом такива не е слагал, значи няма страшно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.