Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Ти за това си пешеходец ;)

Това не е било от години - Сашо беше пищиходеца, аз бях с бабичарката  :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С най-голямо удоволствие ще Ви дам тази възможност , но си запазвам правото да умра от смях ако едно прохождащо бебе , отвее Вашия "бански старец" на стероиди :)

Уважаеми Дон Чичи - Тушеее, за Вас !!!

Вярно, че е "Бански Старец" /ако не знаете, името на този деликатес се изписва с главни букви/, с оглед произхода на човекоподобното от което го закупих, но много ме съмнява, че коренното туземно население на село Годешево, община Сатовча, област Благоевград, има каквато и да било представа, как се произвежда въпросният продукт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вежливии, надявам се разбирате , че употребения израз не носи смисъла на нещо ароматно и вкусно , употребявано за мезе на червено вино по Коледа , а на нещо отпуснато и полумъртво , което Вие вече почти година се опитвате да съживите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми Дон Чичи, всичко на този свят, определено като "Немъртво", е грозно... 

 

И все пак си запазвам правото, на Събора да те точковам с притежавания от мен Отпадък   :tongue_2:

Боре, Съби ще е готов ли за уикенда?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре, Съби ще е готов ли за уикенда?

 

 

Уви, не. Тази година ще съм под прикритие и ще дойда с Отпадъка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червения Скаут. Пуснах го преди малко пред мен на Бъкстон, клубния стикер е яко "каше" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с Черната фабия vRS, с който се заминахме близ до летището днес около 18:20. Аз мислех (надявах се...), че в София има една черна Фабия vRS (моята)... оказа се, че не съм единствен:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. Вчера 07.07  около 14:00 - 14:30 по жълтите павета имаше колега с Toyota Hilux на Telenor с много скрит надпис на клуба на задното стъкло свирнах 2 пъти леко но неме отрази ми стана интересно кой си :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 12:30 на Рожен при параклиса "Свети Кирик" се "разминах" със Супърб 3, който имаше мерака да ме прати с цялото ми семейство при Св. Петър. Ако шофьора му чете това, да се сети каква тирада има по негов адрес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 08:50 сутринта видях колега СВ2757 да излиза от една уличка до метростанция Вардар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако видите дълга колона от автомобили с изнервени водачи, предвождана от пъплеща бяла п/а/тица някъде по пътищата на бг - не псувайте. Аз съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше с бързата черна О2 комби СВ01**** на бул. Малинов (до Хит) около 19:20?
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе често срещам зеленикава Октавия комби врачанска с клубните лайстни .org Днес 17:30 беше на ОКС. Дано колегата чат-пат чете тука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера към 17:15 на околовръстното при Ботаническата си подсвирнахме с клубна Фабия 1 комби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин Брокера от Овча купел , яхнал своя корейски жребец и гледайки от високо , пропусна в опашката на светофара не една , а две сини Фабии коНби ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е заспал сутрин, мани :D Някой път ще ме сгази на пътя... или извън пътя, че това върви навсякъде... :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато караше мезонета на колела (Форд Мондео) , чат-пат Дилмана го ръчкаше да подсвирква , ама на корееца явно свирката е счупена :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако знаеш каква е свирката на навЕса :D Ня моя навЕс я изрязах, като тумор, още веднага, защото не беше различна от жигулова... Вече е достойна за камион. :D

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин Брокера от Овча купел , яхнал своя корейски жребец и гледайки от високо , пропусна в опашката на светофара не една , а две сини Фабии коНби ;)

 

Чичо Манчо, моля да бъда извинен  :hi:

 

Много е заспал сутрин, мани :D Някой път ще ме сгази на пътя... или извън пътя, че това върви навсякъде... :D

 

Дам, обикновено се будя в офиса чак към 10ч  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даа... аз като разхождам "стоката" и гледам, че минаваш покрай мене на 10-15 метра, махам, хвърлям камъни, дърве и т.н. - дедовия, Вуйче! :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даа... аз като разхождам "стоката" и гледам, че минаваш покрай мене на 10-15 метра, махам, хвърлям камъни, дърве и т.н. - дедовия, Вуйче! :D

Скоро празнува нещо , ама юбилей ли беше , ранно пенсиониране ... нямам спомен :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.