Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Много прилича на старата ми фОбия , но определено не съм бил аз ;)

Тц, не беше тя, на твоята буквите са ТХ (помня каква драма беше) а на тази бяха други.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много прилича на старата ми фОбия , но определено не съм бил аз ;)

Не е била тя - цял ден съм с нея и не съм минавал от там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тук дано никой не се познава от нас че ми става смешно.

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Vizhte-edni-ot-nai-golemite-bokluci-sred-shofyorite-v-Plovdiv-KAT-spite-li-790723

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разни комплексари хранят този с Шкодата, но той не попречи на никого, докато тези зад него направо засичаха колите да се включат от лента за ляв завой, в лента за направо. И тримата са за санкции!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо, събуди се! Този със шкодата е за бой, е..не и сръбска музика в затвор! Не стига, че тарикатее, ами и от най-лява лента, "изпревари" всички, след това се навря между другите двама тарикати за да направи деснен завой .. на 4 лентово кръстовище. На такъв му взимам книжката за минимум 2 години. Ей така, за урок на останалите. 

 

Накратко - спести си "комплексарите", че някак мен ме вкара в категорията ;) 

 

PS: И не бяха трима, а четирима...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За десен завой имаше зелено, за направо и наляво червено. Изчака тези за десен преди да се включи. Това не е наглеене. Имал е някаква причина да бърза, иначе щеше да ги засече всичките и нямаше да се съобразява с нищо.

И защо само по него се плюе? Онзи със Зафирата какъв е? Шкодата създаде най-малко конфликтни ситуации. И никой не оправдавам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От статията прочетох това "Абдикацията на институциите, в лицето на пловдивската полиция е тотална!". С което се съгласявам тотално и добавям, че не важи само за Пловдив. Всички останали коментари са излишни. Фактологически е доказано, че и най-културните общества оставени без контрол се превръщат в диваци.

А гледката в клипа е нещо, което в София виждам по над 20 пъти на ден, когато я обикалям. Без значение от час, място, регистрация и цена на автомобила. Случва се и на бул. България, където на всяко кръстовище има блюстител на реда...или по-скоро черна дупка (в светлоотразителна жилетка) за бюджетни пари. Даже не мога да повярвам, че такива неща още ви изненадват?! Не казвам, че трябва да се приемат, ама верно ли ви изненадват?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, нарушението на един не е оправдание за друг! Но, пак да се върнем на най-наглия в клипа, от най-лява лента да направиш десен завой, при 4 (ЧЕТИРИ) лентов път е мега нагло. Дали е изчакал или не тези в най-дясната лента е без значени, предвид предхождащите му действия. 

 

@sauber, да, определено полицията е абдикирала. Иначе до момента щяха да са го привикали въпросният господин/госпожа да даде обяснения по случая. Ако това се беше случило дълго време щеше да му държи "влага" и повече да не се пробва да прави такива тарикатлъци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, пуснах ви тази статия, защото наистина ми направи особено впечатление. Аз съм от малък провинциален град (Враца), където наистина е пълно с туземци, управляващи автомобили в диапазона от 300-300 000лв. Нямаме кой знае какъв трафик, натоварени кръстовища и булеварди по 20 км, но честно ви казвам, че ако това нещо беше станало тук, в пиков час, този щеше да бъде настигнат от поне 5 коли, щеше да бъде изваден от автомобила и щеше да бъде наритан от всички по три пъти :)

Имаме си и ние "мърша" като във всяко стадо, но поне процентно не е като в големите градове.

Не взимам страна в спора, а изказвам лично мнение. Не одобрявам поведението на водача, предвид маркировката, трафика и реда за движение спрямо другите.

Хубавото в случая е, че имаше търпение от страна на другите участници, защото тук развръзката щеше да е друга. :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... този щеше да бъде настигнат от поне 5 коли, щеше да бъде изваден от автомобила и щеше да бъде наритан от всички по три пъти

 

За съжаление, такива колкото и когато и да ги пребиеш, все е малко и все е късно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Явка, така е! (за съжаление)

По-горе имаше коментар от сорта "бързал е". МПС, което "бърза" според мен би трябвало да бъде със спец. режим на движение.

Толкова по темата - не искам да ви занимавам с глупости, както направих и в другата тема!

Наздраве!

Не се сърдете - нали тук споделяме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С PRR направихме сутрешен лаф на светофара на Хладилника. После mRt ме излови на околовръстното, маскиран с неШкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда. Хем огледах колата, хем не те познах :( Ама много отражения в стъклото и реших, че не си ти ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

............... После mRt ме излови на околовръстното, маскиран с неШкода.

 

Признавам :tongue_1:  . Даже ми стана неудобно , че не те пуснах да завиеш , ама нали бях с "ГоУф с багажник" .... :fiu:

П.С. Поне на Калояново ще можеш да минеш пред мен :tell_me:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

П.С. Поне на Калояново ще можеш да минеш пред мен :tell_me:

Няма да стане! Много пушиш и през димната завеса няма да видя как да те изпреваря  :smoking_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ицо, таз Вишня много бега бре  :running:  Докато успея да те освиркам и ми изчезна (около 17:00 на Симеоновско шосе)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ицо, таз Вишня много бега бре :running: Докато успея да те освиркам и ми изчезна (около 17:00 на Симеоновско шосе)

Аха, значи правилно съм видял сребърна Фабия комби. Ама точно в този момент видях дупка в движението и настъпих.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко Суперба на заубер, лъснат като за изложение, кротко паркиран край един булевард  :tongue_1:  и след това освирках Жоро легалтк на Любляна, та чак аз се стреснах. Сори Жоре, видях те в последния момент и надух по-силно клаксона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така, почти сефте някой да ме сгащи :)

 

п.с. - Хич не е лъснат, но сивото е благодатен цвят :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така, почти сефте някой да ме сгащи :)

 

п.с. - Хич не е лъснат, но сивото е благодатен цвят :D

И аз те виждам от време на време. Хваща окото Сюпърба  :plate_skoda:

 

П.С. Вчера или оня ден засякох в Младост и един черен Сюпърб 1 ФЛ със старозагорска регистрация и стикери на задните врати. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Бате, разкъртиха!!! И Контрол и Млък! И хората с малки деца, и майките с бебета там , и всички малолетки , няква ми пипна фланелката и ме гледаше като бога Кришна, всички дето бяха,  трябва от малки да слушат Контрол. Те , докато се сменяха Млък! и Контрол, пуснаха и едно парче на Сърмата... Така се става истински човек! Още помня, дето бях пред сцената и една майка , цялата в татуировки , беше довела сина си и 2 мата си куфееха заедно.

 

Аз малко закъснях, че бях на работа до 8 и стигнах там чак към 9:10...

 

Най - якото беше ... абе имаше много хора пред кенефите и отивам, аз, да пикая в горичката , до оградата и тъкмо отивам натам , гледам светкат ми с фенерче. Отивам до човека , навеждам се и казвам:

- Кажи?

- Да пикаеш ли отиваш?

- Не бе, отидох да вида какво има там!

- Е там нема нищо?!?

- Е , видех ! :)

 

п.с. до сцената, на паркинга на персонала, имаше една ОК1 комби с изтрита предна емблема...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.