Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Вярно. Напълно изключих. Ама мен така ме болеше главата вече четвърти час, че бях там само телом.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, видях те. Даже ти махнах, но ти точно тогава влизаше към пропадналия капак в началото на Иван Щерев и не видя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях, че махна, но гледах да избегна тези скапани дупки в дясната лента на завоя. 5 жалби изписах за тях и нищо :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със сив скаут с рег номер СА 0246. Днес той излизаше от паркинга на нова телевизия и ме изчака чинно да мина пред него с колелото, като след това си продължи по пътя и ме изпревари. За тези които не карат колело да кажа, че в тази ситуация често шофьорите на коли тръгват пред колоездача въпреки, че се движи по път с предимство, но заради разликата в масата колоездача иска или не отстъпва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата със сива О2, който ме освирка днес около 12:00 на бул.България (бях с Фабия-та)? Човека и свирна и махна, ама не видях ни кой е, ни номера  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 1 седмица съм лесно разпознаваем http://kachisnimki.com/image.php?di=ZEVM

Почти всеки ден я виждам на Спортната палата около 8 ч.

Сложи си лайстната на предната врата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяла О1 комби с Варненска регистрация - преди 20 минути зад ПИБ на бул. България? =) Да си признава колегата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали е член на форума колегата, който днес си размаза новата Шкода в стълб на подбалканското шосе при Долно Камарци? Дано е добре... Защото колата е тотал щета. Омръзна ми от несъобразена скорост и жертви по пътищата. Повече няма да коментирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз вчера минах от там - вече имаше полицаи, които отбиваха движението. Много неприятно. Бетонния стълб беше направо отрязан. Дано колата да е запазила хората. Мисля, че беше Skoda Superb комби бяла. Може да се е увлякъл от спускането преди навлизане в селото, но все пак не знаем какво точно е станало.

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колега, който така безпощадно натовари Фабията, днес около 11 часа на пряката преди Каблешков?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз. Не видях белия Супърб, а после беше твърде късно и затова блокирах така Суворов. Извинявай за забавянето.

Редактирано от ID A
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше (Alexander), много си замислен, бре :D

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - 11.05.2018 година, около 13:00 часа, червена "Octavia Scout" премина през кръговото на надлез Надежда с поне 80км/ч :) Ха-ха-ха..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше (Alexander), много си замислен, бре :D

Хаха, Венци, да ... Явно отдалече си личи. Видях те и аз в последния момент и махнах и пуснах аварийки. Поздрав :)

Редактирано от Alexandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да, видях-видях :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 8:50 на влизането от Вапцаров към Атанас Дуков бях зад синя Октавия 3 vRS с голям стикер и лайстна на номера. Подозирам, че е бившата на Тодор Чобанов.

Няма и 10 минути по-късно на околовръстното при Бъкстон догоних сребриста Фабия 1 комби със затъмнени (много) задни стъкла и лайстна на задния номер.

Едит: А пък джуджето го видях през прозореца на офиса.

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свинска работа - всичко живо издаде наведнъж! :D И аз те видях, ама другия път ще е "по-бавно" виждането... сега беше много "бързо".

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Няма и 10 минути по-късно на околовръстното при Бъкстон догоних сребриста Фабия 1 комби със затъмнени (много) задни стъкла и лайстна на задния номер...

Много прилича на старата ми фОбия , но определено не съм бил аз ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.