Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смях в залата :-)


orange!

Recommended Posts

Полицай спира водач на МПС и го пита:

- К'во си пил бе?

- Пиши ракия, че ако ти кажа Пино Гриджо няма да ме разбереш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен, че колата е болна, друго не разбрах от описанието на продавача.  :D

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11501681745623136&slink=4gnuj8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В имота зад къщата имало едно дърво, на което трябвало да се отрежат няколко клона и една събота Манол запалил моторезачката, подпрял стълбата и се покатерил да свърши тази работа. В другия край на двора, двете момчета на семейството ритали топка. И както често се случва в такива истории, топката ударила стълбата, тя се разклатила, Манол изгубил равновесие, отрязал си няколко пръста, при падането си счупил левия крак, който бил заклещен, а при съприкосновението на главата му с цимента, тя се сцепила, носът не издържал и от тялото му не издържали няколко ребра. Когато успял да вкара въздух в изпразнените си дробове, Манол ревнал като заклано прасе на жена си Минка, която пък си гледала нейната работа вътре в кухнята:
– Аааай…! Мино маааа…! Аааай…, Миноооу…
Изскочила Минка и като видяла Манол изплющян на плочника, целия в кръв, със сцепена кратуна, без няколко пръста, без няколко зъба, единият му крак гледа наобратно…, – без малко да припадне.
– Божке, Маноле…! Какво стана, сърце мое?
– Викай бърза помощ, ма! – да идват да ма закарват у болницата, ааай…, че целия са потроших ма, ееей…
Хукнала тя вътре да си вземе телефона и след малко се връща.
– Маноле бе, на моя му свършила батерията, пък твоя блокиран, – кажи паролата да го разблокирам!
Станал Манол, пообърсал се, поотупал се понагласил си крака и казал:
– А, нищо ми няма, к’во ши звъниш, – ей сега ще ми мине кат’ на куче…

-----

Доктора казва на една жена след като я преглежда:

- Сърцето, кръвното и пулса са наред. Искам да прегледам онова нещо, което вас жените, винаги ви вкарва в проблеми.
Жената се съблича гола, качва се на носилката и разкрачва краката.
Когато доктора се обръща казва:
- Неееее, не. Облечете се отново, искам да ви прегледам езика.

---

Она ми вика:

- Ка' съм по-'убава - с обици или без обици?

Па я ѝ отговарАм:

- За да си "ПО-убава" трЕб'а първо да си била "убава".

---

Един мъж отивал при любовницата си. Пътят му минавал покрай кръчмата. Гледа - мъжът й седнал в кръчмата пийва си и си прекарва добре.
- Как може да съм толкова глупав - той си пийва, а аз да му върша къщната работа. Прибирам се.

---

 Администрацията е голяма и "Не сте за мен" дебне отвсякъде.
 

---

- Какви са лидерските ви качества?
- Като кажа наздраве, всички пият!

---

 

– Кире, да не ти е болно кучето бе, от три дена вие?

– Не е кучето, жена ми иска да я водя на море...

---

В зоопарка женската горила се разгонила. Започнала да троши клетката, да плаши посетителите - страшна работа. Мениджърът започнал да звъни на колеги, но най-евтината оферта за мъжки била 15000 евро, а такъв бюджет нямало. Събрал персонала и споделил. Всички се чудели какво да правят, докато не станал Пешо и казал:
- Шефе, що не викнем бай Киро, дето пази слоновете? Той ще я оправи.
- Как така?
- Ми ей така! Той ще оправи всичко дет' има пулс.
- Е, колко пари да му дадем?
- Абе,метни му 500лв, нема проблеми.
Викнали бай Киро при шефа:
- Кире ти си ни последната надежда, требва да оправиш горилата за 500лв.
- Шефе, па нема ядове, ама имам две условия.
- Казвай какви са Кире, всичко ще изпълним!
- Първо - нема да ме карате да я целувам. Второ - ако може да ме зачакате с парите, че ги немам накуп.

---

- Какво работиш?
- Търгувам с човешки органи.
- Ти сърце имаш ли бе?
- Другата седмица, нямам сега.

---

В магазин за авточасти:
- Ще ми дадете ли едни чистачки за Дачията?
- Офертата Ви е добра, но не правим бартери.

---

Купувам си билет от лотарията.
Жената вика:
- Ти, ако имаше късмет, за мен ли щеше да се ожениш?

---

- Жена, купи ми водка!
- Утре си на работа, каква водка!?
- Финландия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Няма да се излагаме като хамериканците :) :) :)

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10156216750406840&id=21785951839

Редактирано от joropet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да не повторя някой, че много постове в тая тема..

 

Две врачански мутри обикалят северозапада да събират кеша на шефчето. На влизане в село Галиче колата се преценява нещо и гасне. Вдигнал единия капака отпред и казал на другия:

Баце, глей кво е станАло - затрили сме двигателО!

А другия казал:

Небой са бе, шефчето отзад ни е сложил резервен. Дай да го преместите!

 

***

Познайте модела на колата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отива мъж в агенция за недвижими имоти и казва, че търси апартамент от 5 етаж нагоре и задължително да е без асансьор.

Брокерите смаяни се опитват да го разубедят, че точно това никой не търси и да се спре на нещо друго.

Той обаче ги парира с аргумента:
- Струва, струва и още как! Така тъщата никога няма да дойде на гости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

hysterical.gif hysterical.gif hysterical.gif  Адмирации за човека от бензиностанцията. 

А тоя с цигарата, майка му не била го научила, че на бензиностанция не се пуши.  :fool:

Редактирано от axel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи, тия във волейбола, ако не тичаха да се гушкат на всяка точка, мачовете им щяха да са три пъти по-кратки. Айде, разбирам примерно във футбола - да уцелиш веднъж, два пъти, пет пъти за час и половина, па да се радваш. Ама тия - на всеки осем секунди и оп! айде да се гушкаме и да се пипаме. Ми като сте толко' на зор, да се бехте опънали още в съблекалнята бе!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две приятелки си говорят:

- Ох...имам бели коси и бръчки... не искам да ме виждат така...

- Ами, сложи си бурка? :D

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове





 






Пуйка с уйски (рецепта за мъже)

 

Продукти: една пуйка около 5 кг (за 6 души) и една бутилка уиски.

Необходими са още: сол, пипер, червен пипер, зехтин и тънко нарязана сланина.

 

Приготвяне: Пуйката се намазва със зехтин и се наръсва обилно със сол, пипер и червен пипер. Покрива се със сланината и се връзва. Фурната се подгрява до 200°C. Наливате си една чаша уиски и я изпивате за кураж.

 

Поставяте пуйката в една тава и я бутвате във фурната. След това си наливате бързо още две чаши уиски и пиете за сполука. След 20 мин поставяте термостата на 250°C, да бръмчи здраво печката. Наливате си още три чаши уиски.

...

След охоло шас отварте, обръщте и глеееаш печенто. Фащте шишето и с сипваш няколк глътк. След ощ едн шас фниматлно залитат към печката и обръщт пуйкта. Внимайте дан си згорит ръцет н шибанта врата. Сипвашс ощ едно уйск и така? Пуйкт ощ три шас с оставвв фурнат (няа значен колк) и всек дест минът хоиш д пикаеш. Ако мойш, плзиш към фурнт и вадш мисиркт. Ошт една глътк и пак опитвш да измкнш тават. Вдигш пуйкт от земят и внимааш да н паднш на хлъзгъвя под. И да паднш, няа значен, слагш животнт в тават!

 

Спиш. На следващия ден пуйката се яде със студена зелева чорба и аспирин.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наздраве, smirnoff!!! :) Рецептата лично съм я изпитал, но с разликата, че у фурната се мъчеше пиле в компанията на картофи и чаша бира (точно тя направи камината хлъзгЪв)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извънземни се върнали на родната си планета от Земята и ги попитали:
- Има ли там интелигентни форми на живот?
- Има. Наричат ги Смартфони, но не могат да ходят и използват едни примитивни идиоти да ги придвижват...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос: "Здравейте! Имам Honda Accord 85год., двигател В18А, купе СА2. Та от няколко дена карбуратора взе да се ебава. Въпроса ми е: има ли някой схема (чертеж) на този карбуратор, или нещо подобно. Предварително Ви благодаря!"

 

Отговор: "През 85-а на априлският пленум на ЦК на КПСС бе избран М.Горбачов. Започна перестройката. Тука наще също поеха курса. 89-та падна Берлинската стена, бай Тошо също падна. После Лукановата зима, дефицит, купони... СДС, митинзи, избори, Ж. Желев, борците. 96-та, Жан, хиперинфлация, митинзи, Костов, реформи, валутен борд. Почина майка ми... Реформи, деноминация, нови банкноти. СИК, ВИС-2.. 98-ма синът ми тръгна на училище. 99-та войната в Югославия, разведох се, приватизация, пирамиди-фараони. Настъпи 21-ви век! Падат кулите-близнаци в Ню-Йорк. После идва Царя, пак реформи, затварят енергоблокове, България в НАТО, Първанов, Станишев...Умира татко... България в ЕС. Тройната коалиция, женя се за втори път. 08-ма световна криза. Борисов-1. Обама е първият чернокож Президент на САЩ. Симеон Дянков с постната му пица, и пак реформи. Магистрали, интернет. Войната в Ирак. После в Либия. Тероризъм по цял свят. AC/DC в София! И Мадона също. Орешарски. Пеевски. Пак протести и митинги. Оставка! Кой? Борисов-2. Реформи. Магистрали, саниране и т.н. Аварията във Фукушима. Войната в Сирия, Путин, Украйна, Крим. Цената на нефта за Барел пада драматично. Атентати в Европа. Брекзит, Тръмп, а руски хакери хакват всичко. Бежанци и мигранти...Чупя крак. Москов. Пръстови отпечатъци. Шарли Ебдо. Цунами... Ражда ми се дъщеря! Избори. Ген.Радев -Президент. Пак оставка. Нов служебен кабинет. Реформи... Корнелия Нинова и Нова Република. Да, България! Нов Световен Ред и нов бардак със стари курви,..мда. Прощавайте, ако съм пропуснал нещо.

А на тази Honda, чак сега почнал да ѝ се ебава нещо карбуратора! Ай стига бе!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле мале, до края не знаех какво ще стане :) И то верно като си дадох сметка май Хондата си е супер, хахаха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ерген търси запознанство с проклета, ревнива, креслива, алчна грозница с цел затвърждаване на убежденията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ерген търси запознанство с проклета, ревнива, креслива, алчна грозница с цел затвърждаване на убежденията.

 

Ерген, но не какъв да е, а заклет! :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ерген търси запознанство с проклета, ревнива, креслива, алчна грозница с цел затвърждаване на убежденията.

 

Имаше един лаф "Вземи си грозна жена, за да не се притесняваш" или нещо подобно :D. Разбирате смисъла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.