Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смях в залата :-)


orange!

Recommended Posts

На касата в киното:

- Здравейте, искам да гледам любовен филм.

- За каква любов искате да гледате? Между мъж и мъж, между жена и жена, между мъж и животно, между жена и животно?

- Не, аз искам да гледам филм за любов между мъж и жена!

- А, исторически филм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Колко е малък светът" - мислеше си лекарят, предписвайки по шест клизми дневно на катаджията...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наташа от детството си е възпитавана в институт за благородни девици във Франция. Вече на 17 години, идва време да се върне в Русия. Посреща я майка ѝ. На границата Наташа се прехвърля на конен екипаж с руски кочияш. Кочияшът, както си подобава в такива случаи удря кобилата по задника с възгласа "Диййй".

Кобилата не помръдва. Той я удря още веднъж и крещи:

– Тръгвай ма, пyтко заспала!

И кобилата потеглила. Маминка е в шок от чутото, а Наташа я пита:

– Мамо, какво е пyтка?

Маман сконфузено отвръща:

– Дъще, в Русия така наричат ласкаво кобилите!

С това приключили въпроса. Вечерта на бала, организиран от баща ѝ, Наташа танцува с поручик Ржевски и решава да блесне с познанията си по руски:

– Кажете поручик, а вие имате ли пyтка?

Ошашавеният, може би за първи път в живота си поручик отговаря:

– Не, естествено...

– А само ако знаете аз каква имам? Цялата е рижава... на петна... И когато я почесвам, прави ето така - "Ффррррр"...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Триглавия змей Гошо можеше едновременно да прави сeкс и да наблюдава от страни колко е добър.

-------------

Доцент Петров неволно поиска студентската книжка от жена си, с която току-що беше правил сeкс.

-------------

Казват, че способността да минава през затворени врати и прозорци Дейвид Копърфийлд усвоил при посещение на кръчма в Перник.

-------------

В Перник откриха паркинг на 5 нива. До последното се стига, след като избиеш всички в по-долните.

-------------

На 26 декември старшата сестра на Вътрешно в Окръжна болница влязла в отделението, размахвайки големия иригатор и крещейки: "Мери Клизмас, чревоугодници!"

-------------

Пациент излиза от лекарския кабинет и пцОва мощно лекарите, здравната реформа и всичко останало. Сестрата му прави забележка, на което човека отговаря: "Аз толкова време да си мисля, че е оргазъм, пък то било бронхиална астма!".

-------------

Точно в края на работното време на д-р Папазов в кабинета влиза пациентката Маргарита Попова, видимо болна. Доктора, за да не я остави необгрижена я праща на кръвни изследвания. След нея влиза и пациентката Мария Петрова, и тя видимо много зле. Хоп - и нея за кръв.

На другия ден е някаква страшна сарабанда в кабинета, звъни телефона, диктуват резултатите от кръвните изследвания, Папазов дращи йероглифи по тИфтеря.

След още два дни звъни телефона:

- Здравейте, аз съм съпругът на Маргарита Попова, тя е още по-зле! Какви са резултатите от кръвните изследвания?

Папазов чете в тИфтеря: "МП сифилис" и "МП диабет". Шах!

- Ъ-ъ, господине, а имате ли сладкарница наблизо?

- Да, точно отсреща има една турска.

- Ами идете и купете тарелка с баклави, може и тулумби или саралии, и ги дайте на съпругата Ви да ги изяде. Ако след това оживее, не я чyкайте!!!

-------------

Младо момиче спира врачанин на улицата и пита:

- Извинете, как да стигна до родилния дом?

Тоа се почесва и вика:

- Е-пааа, то ти требе йебаньe, оно иначе нема да стане.

-------------

- Да не си помислиш, че съм от леките момичета, които правят сeкс на първа среща?!

- Е сега какво, да спирам ли?

- Аре бе карай, почнал си.

-------------

Пред кабинета не ветеринаря седят три кучета. Уличния пес вика:

- Мани, взех че изфрасках една пуделка, пък тя била фон-незнамсищоси, дьо-незнамсикаквоси и сега ще ме кастрират.

Лабрадора се оплаква:

- Пък аз съм куче - водач, ама моя стопанин не ме хранеше и само ме биеше. Аз го прекарах на червено, да го прегазят и сега ще ме евтаназират.

Немския дог мълчи. Другите кучета го карат да си каже за какво е там и той разправя:

- Ми аз имам стопанка на 21 години. Вчера излиза от банята по кърпа. Ама кърпата се развърза и падна. Тя се наведе да я вдигне и аз не издържах - въртииии.

Песовете викат:

- Ау, сега какво, ще те кастрират, ще те евтаназират?

- Не бе пичове, ще ми режат ноктите, че много съм бил драскал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичкото хубаво, ама човека сякаш пропусна транс-галактическия джадай...и половинката му - транс-галактическата джадия :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си в цикъл на “Свети Валентин”, било голям “pain in the ass!”

 

Абсолютно, а ето и още едно - може и да се каже, че е по темата :D 

03a0c67f-26ff-4f29-a708-eb75ea604803.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Скъпи, с какво ще ме изненадаш за 14-ти февруари?
- Миличка, харесваш ли Мадрид?
- О, да-невероятна атмосфера,прекрасна архитектура, чудесна кухня!
- А Париж?
- Но моля те! Шанз-Елизе, Мулен Руж...Ти луд ли си?Само като чуя париж и в съзнанието мо изплуват шансоните на Жо Десен.
- Чудесно! 14-ти февруари,21.45 часа, Реал Мадрид-Пари Сен Жермен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички знаем за "зърнената диета" - "...каквото се зърне - това се яде...", а сега имало и диета "Хлебарка" - "Ядеш само през нощта, тайно...и когато някой светне лампата - бягаш да се скриеш...".

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се видях с един прЕател и той ми сподели как е празнувал на 14 февруари - с едната ръка Трифон зарезан, а с другата Свети Валентин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-Тате, как се правят бебетата?

-Татко посява семенце в стомаха на мама и така.

-А мама трябва ли да го глътне?

-Ако иска нови ботуши- да!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя сутрин. Странни звуци излизат от спалнята. Двете дечица надничат през ключалката.

-Глеии кво правят...пък на нас, не ни дават, даже в носа да си бръкнем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полицай спира автомобил:
- Господине, защо не сте изчистили снега от покрива на колата!? Ще спрете рязко, ще падне на предното стъкло и ще загубите видимост!
- То аз с тези гуми няма как да спра рязко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доктор пита пациент:
- Как са новите свещички срещу безсъние?
- Невероятни са, даже пръста не успявам да си извадя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трима отявлени хайлази претърпели корабокрушение.

Спасяват се с една лодка и се носят по водата. Единият случайно хванал златната рибка и тя им обещала 3 желания
Първият поръчал каса бира...

Вторият поръчал 5 каси бира...

Третият поискал цялото море да е от бира...

Тогава първият му викнал:

- ***, а сега къде ще пикаем!

 

------------------------------------------

 

Един рибар хванал златната рибка и тя му казала,че ще му изпълни три желания.

Първото му желание било една каса с бира.Изпил я.

Второто му желание пак било каса с бира.

Златната рибка погледнала рибаря в очите за третото желание и казала: "Знам,знам"и започнала да се търкаля в брашно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концертът е в разгара си. Фолкпевицата:

  - Готови ли сте да избух-нееем!

  Отзад се чува:

  - Аллах акбар!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шофьор минава на червено с колата. Веднага го спира жена-катаджия. Той спуска стъклото и пита: 

- Колко? 
- Петдесет лева. 
- Добре, качвай се!
 
-------------------------------------
 
По случай 50 - годишнината от бракосъчетанието си, дядо Петко и баба Цвета се опитват да правят секс!Дядо Петко пита:
- Цвето, вътре ли е ма?
- Нямаго, пущината!
- Баф мама му, и вънка го няма ма!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перничанин отишъл при врачка. Тя го погалила по корема и рекла:

- Ще проходиш!

- Бе, да те е** у врачката... Па я си ходим!

Излязъл навън, погледнал - няма му голфът...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станала страшна катастрофа, хората на парчета, кървища .... ужас!

Отишли полицаи на местопроишествието. Един от тях тръгнал да прави опис:

- Една ръка ... на паважа, един крак ... на паважа, ухо ... на паважа .....

глава ... на тортоа...., на тотроа....., на тотора........ (подритнал я) на паважа...........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.