Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смях в залата :-)


orange!

Recommended Posts

- Добър ден. Трябва ми добър, проверен електротехник.

- Всеки жив електротехник автоматично се смята за добър и проверен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес фирмите, отговарящи за почистването на пътищата в Смолян, празнуваха - валеше сняг с пясък. Още преди обяд бяха оформили фактурите за извършена дейност за деня. От фирмите за пътно строителство в София се молят за валежи от асфалт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Заекът седи на брега на езерото и пафка козче. Излиза от водата бобърът:

-Зайо, какво правиш?

-Пафкам трева, Бобър!

-Ееее, яко, дай да си дръпна и аз!

-ОК, Бобър, ама знайш ли кво - дръпни си хубаво, гмурни се, изплувай еее там до другия бряг и там издишай, да те резне хубавичко...

- Добре, Зайо, точно така ще направя!

Дръпва бобърът яко, гмурва се, изплува на другия бряг, издиша - кеф. Гледа, на оня бряг седи хипопотамът:

-Оооо, Бобър, кво стаа?

-Трева, Хипо, страшно яка!

-Ехаа, я дай да дръпна и аз!

-Не е тука, Хипо, на другия бряг, при Зайо е.

-Аааа, и аз отивам!

Гмурка се хипопотамът, отива към другия бряг. Там заекът вече яко се наковал, лежи размазан и зяпа водата. От езерото се подава хипопотамът. Заекът го вижда, очите му се разширяват от ужас, скача и почва да крещи:

-Бобър, какво правиш, бе, деeба - издишай, копеле, издишай!.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден , Гергана, от магазина долу ми каза:

- мразя ретро коли, мразя стари коли! Те са бавни и грозни! Не ги харесвам.... 1 мин по - късно Гергана се качи в Opel Corsa B 1993та и отиде на някъде .. :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Твоят как е в леглото - спринтьор или маратонец?

- По-скоро е онзи, който стреля с пистолета на старта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Ей тука си прекарах най-хубавите години, внучето ми

- Какво е това дядо?

- Левият завой на Гешов и България
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Хахахаххахахаха!!! СУПЕР ДОБРОТО!!! Ще си го сваля и ще си го пускам всеки ден, особено щом е намесена "любимата марка" каруца!!! :D :D :D

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам, да :) Имам на фирмата, защото там освен клюкарник - друго не е... ама за фирмата помага.  :) Хората са затъпели супер яко, заради тоя ФаканБулшит.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко! Аз понякога се опитвам като Роналдо, но ми се получава като Роналдиньо :P

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, пак е нещо. Страшно е когато положението стане "сборная" хахаха :)

038659019-big.jpg?r=0

Много ме изкефи !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Може ли админите в тоя форум да си вършат работата и малко по-добре да следят кой се регистрира тук??? Очевидно имаме нов член на форума - възрастна дама, която тайно праща съобщения на мъжете тук. Изпраща свои голи снимки в неприлични пози. Предлага им iPhone X в замяна на сексуални услуги.
Изключително съм възмутен, защото телефонът се оказа iPhone 5s и очевидно има някакъв проблем, тъй като е супер бавен и бутонът за усилване на звука не работи!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

:D  :D  :D

 

И да не съм капо..

 

Жена към приятелката си:
- Казвам на мъжа ми, че няма жена с две еднакви гърди... Винаги едната е по-голяма, а другата по-малка... 
А той идиотът, ми вика:"Е как при тебе и двете са по-малки...?!!!"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакъв тип се родил дефектен.Вместо гъз имал каса бира. Супер проблем - навсякъде гаври, никакъв полов живот,

че деба и шишета - дрънчат, абе въобще - мизерия. Половината докторите гледали недоумяващо останалите се заливали

от смях. Пича много депресиран. Една от поредните безсънни нощи се разхождал по плажа във Варна и срещнал някакъв

ужасно напушен тип. Разказал му своята трагедия, джанката много внимателно го изслушал и му казал: - Пич, знам какво трябва да направиш. Сутринт... та иди на първа буна, свали гащите, легни по корем и лежи така поне

два часа.

Пича, бил пробвал всичко, отишъл сутринта на първа буна, свалил гащите, легнал по корем и като го напекло

слънцето - бирата станала на гъз... :

Редактирано от stan4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.