Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Не  отзад си  имаше и стикер на ЕТ.

Колата е служебна  на СБА   "там където се правят и  годишните прегледи" познавам  и човека който я кара .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе..немое 2005 година да произвеждат хората коли с толкова много грозни арматурни табла.

По-скоро това са  залежали стоки по  мото-техниките от предходни години. :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и така да е не споря но и видях  и талона и аз ,като  Тома неверни докато не вида не вярвам  и там  пишеше някой си февруари.

Учудиме че нямаше нито  подгрев на седалките,нито задните прозорци на  вратите бяха ЕЛ. даже и  подгрев на огледалата нямаше .

Те така я зяпах  около 30 минутки до като дойде и моя ред да минавам преглед с колата в СБА .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте какви джанти видях днес: post-3305-0-52702700-1391796213_thumb.jpgpost-3305-0-79324700-1391796272_thumb.jpgpost-3305-0-34729100-1391796329_thumb.jpg

 

Поръчкови джанти 20-ки, които се разглобяват! С гуми 305/35R20    ЕТ - 0  за CL AMG. Цената им била 11000 $   :wacko_2:

Сервизите в които могат да им монтират гумите са няколко в цялата страна !

Редактирано от masterOne
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:wacko_2: Изключително практични  :D

Даваш веднъж $ 11 000 и забравяш за всякакви ядове с джантите :crazy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глоба за ремонт пред блока

 

Ха честито... Сега къде ще сменя маслото и филтрите на Пежото не знам. А на майстор за консумативи нямам намерение да я доверявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глоба за ремонт пред блока

 

Ха честито... Сега къде ще сменя маслото и филтрите на Пежото не знам. А на майстор за консумативи нямам намерение да я доверявам.

Ама пък аз като видя как ни е омазан целия паркинг на блока с локви масло и ми иде да заритам някои съседи! Тя палачинката винаги има две страни! Достатъчно зарязани "канали" има из България, сменяйте си го там!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паркинга ви е омазан от течащи картери и скоростни кутии , а не от това , че някой веднъж годишно си е токнал маслото , а сервизите го събират и след това рециклират (да се чете горят го в специално пригодени печки за отопление зиманата) :sorry:

Както каза и Бай Галин поредната тъпотия ... всичкита Мара втасала , само ремонтите са им кусур.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, нормално. Това е защото са видяли, че клетият масов българин с 15 - 25 годишна кола е успял да спести някой лев от майстор и сега защо да не му забраним да си спестява тоя разход. Пък и е доказано, че планетата Земя е замърсена именно от смяната на масло пред блока.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То за това сме на това дередже, защото всеки иска да пре такова държавата!

 

Тя затова всячески държавата се опитва да си го върне като ни такова 24/7/365 във всички дупки, даже ни отваря третото око и чакрите, та да ни такова и там. Айде стига, тоя спор е смислен точно толкова, колкото тоя за яйцето и кокошката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То за това сме на това дередже, защото всеки иска да пре такова държавата!

Точно па от това , че нямам доверие на фирмени сервизи и разни самозвани монтьори баш не сме на това дередже , а държавата ...(автоцензура)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вина за тези текстове в законопроекта основно носят някои недобросъвестни малки сервизи. Миналата година се вдигна шум по тази тема след разследване на "Господари на ефира", които разкриха схема за измами от нелегални "майстори". При проверките след това се оказа, че тези майстори извършвали ремонти "на приятели" и собствени автомобили и държавата е безсилна да се справи с това. Ето го и решението, колкото и да не ни харесва, сами сме си виновни.

Редактирано от kamengk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М'да. Тук каквото, както и където да става винаги страда обикновения и невинен българин (данъкоплатец). И с неговата малка далаверка, че си е сменил консумативите и тампона на 20 годишния Голф пред блока излиза, че е преметнал държавата с голяма пара.  :nea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абееее... я в другия крачол! и кво, кат тряя да сваля акумулатора за заряд, да звъня на Варта примерно, така ли? като дойдат държавата и/или общината да си закърпят дупките, ша почистим паркингите от мръсотията! тва малко ми прилича на разделното събиране на отпадъците - ние го разделяме, после "почистващата фирма" го събира наново, та да имат работа хората в завода...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...При проверките след това се оказа, че тези майстори извършвали ремонти "на приятели" и собствени автомобили и държавата е безсилна да се справи с това. Ето го и решението, колкото и да не ни харесва, сами сме си виновни.

Хахахаха, това съм го пропуснал, но пък наживо съм го виждал. Търсех си канал, да си сменя маслото сам. Гледам в квартала един човек има гаражно ”сервизче” и отидох при него с колата. Тоя ме изгледа и почна да прибира, явно реши, че съм чиновник ли, полицай ли... питам го може ли да използвам канала, да сменим маслото и той ми отговори, че там е частно гаражче и не е сервиз. Питам го тогава защо излизат коли от тук - отговора беше точно същият ” това са мои коли и на съседа” - много коли има тоя човек - над 5-6-7... и до сега продължава да до кара още клиенти. Но мен не ме искаше явно - няма касов бон, няма фактури, няма нищо - пари на ръка и чао.

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавия 1 имат ли задни подкалници, никъде не ги виждам като артикул.

Гуми 205/60/16 има ли вероятност да опират някъде при Октавия 1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имат. 215х55х17 закачат (без да е проблем!) при пълно натоварване и неравен път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

 

Кой модел е това?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.