Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Купих си мечатното А8:

 

1891263_10151941401678616_635135663_n.jp :eusa_clap:

Честито! Нaистинa прекрaснa мaшинa зaслужaвaщa увaжение :) Пожелaвaм ти, дa ти донесе толковa положителни емоции и прекрaсни мигове, колкото не си си и помислял, че е възможно! Дaно се окaже един гледaн и обгрижвaн aвтомобил ;)

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни километри :)

 

Дай по-подробни снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, зная че са и големи бомбетата, но все пак да попитам. :)

 

Генератора на колата е 70А, искам да сложа от 90А нагоре, ако има 120 още по-добре, от кои двигатели може да взема такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам линкче за една екскурзия, която изглежда любопитна:

 

http://www.darytravel.com/top_avtobus_13/view.html?oid=229711

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ivo_Dinkov ,честито,голяма класика браво! Ton4o_84,има подкалници естествено.Все пак е съвременен автомобил.Превишаваш диаметъра на колелото с тези гуми,което не е правилно,но мисля,че няма да опират. Защо ти е да слагаш по-голям алтернатор?Изчислен е за твоята кола колко трябва да е,според консумацията на агрегатите в нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам линкче за една екскурзия, която изглежда любопитна:

 

http://www.darytravel.com/top_avtobus_13/view.html?oid=229711

Колега , какво любопитна , направо е брутална :wacko_2: :wacko_2: :eusa_clap:

Мога само да цитирам едно мнение от друга тема ....

 

.........си е направо рискова.... да ме изхвърлят от къщи.

 

П.С. Наистина отделете малко време да прочетете програмата ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих  си мечатното А8:

 

1891263_10151941401678616_635135663_n.jp :eusa_clap:

Това не е автомобил, а звяр в овча кожа. Бях шофьор на такова чудо Пловдив-София и се изплаших от мощта и комфорта и повече не пожелах да се кача на нея.

 

Пускам линкче за една екскурзия, която изглежда любопитна:

 

http://www.darytravel.com/top_avtobus_13/view.html?oid=229711

Отделете внимание на този линк! Накратко: 6 дневна изкурзия до всички европейски автомобилни музеи (Порше, Ферари, БМВ...), 520лв.

 

 Ton4o_84,има подкалници естествено.Все пак е съвременен автомобил.Превишаваш диаметъра на колелото с тези гуми,което не е правилно,но мисля,че няма да опират. Защо ти е да слагаш по-голям алтернатор?Изчислен е за твоята кола колко трябва да е,според консумацията на агрегатите в нея.

 

Пипах няколко шкоди отзад, включително и фейслифтова - нямаха.

Търсих ги като артикул в нета - няма и няма.. И останах с впечатлението, че няма такива, или ако има са същите като на някой Фоклсваген.

Мислех да слагам 17-ки(RS), но видях, че много тресат по павета и тормозят мотора, и се насочих към 16 цола (RS), но с по-голям профил за да возят по-меко.

Но щом казваш, че не е добре, ще те послушам.

А по-големия алтернатор искам да сложа защото имам един-два проекта.

Искам да сложа системата от трите подгряващи свещи за антифриз, която имат дизеловия варант на мотора, при термостата където е. Нещо като схемата, която е реализирал колега от ауди форума. Затова 70 е малко, а дизеловия е 90А, а за 120А питах защото ми се върти една идея в главата за по-нататък.

Редактирано от Ton4o_84
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно разните му там класации на немците (в случая ейсидиси) :

 

http://www.dnevnik.bg/skorost/2014/02/11/2239009_germanski_avtoproizvoditeli_vrushtat_nagradi_sred/

 

И малко от предишна статия:

 

Базираният в Мюнхен клуб обаче е подозиран, че лобира за определени компании, като наглася резултатите от тестове за безопасност на автомобили и услуги на фирми за коли, и автобуси под наем. Последният скандал беше през 2005 година, когато при тест на появилия се нискобюджетен модел "Дачия Логан", колата беше обърната и това даде повод да бъде обявена за опасна. Проучване на производителя обаче откри, че едното от колелата е било повредено нарочно преди изпитанието, за да се стигне до инцидента, припомня "Алгемайне Цайтунг".

 

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега си гъкам из фейса из страницата : Спомени из народната република. и се натъквам на снимка (детският музей) от Ястребино, че се сетих за ястребинчетата 20декември 1943г.

П.С: Там като малък съм ходил на лагер ли, на зелено училище ли (не знам как му казвахме навремето)

Спомних си даже, че сестрата имаше (понеже е 8год по голяма от мен) някъде из учебниците специален материал за тях .....

 

Айде, аз съм  :lol: ......но като се замисля: Колко млади хора го знаят това или са се постарали да го научат?

 

Това не се учи в Бакарди, Плаза,Какао и тем подобните им производни.

 

И ми стана едно много хубаво, че съм израснал в едни такива времена където нямаше интернет, телефони и така нататък!

 

( имаше само ожулени лакти и колене по цял ден)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спомени из народната република.И аз съм му фен във фейса.Много яки неща си гледкам там.Кефи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, тогава сървър бяха череши, ябълки, сливи и винаги имаше място за още един юзер, нямаше банове и тогава децата все още имаха освен членоразделна реч - и смисъл в нея....

 

-Току-що от слушане за прословутата "течна фаза" на газови уредби и се позаинтересувах.

Това което разбрах, е че нямат компютър, а газовите инжектори ползват инфото на бензиновите инжектори.

До тук добре.

-Интересува ме, това само за LPG газ ли има такава система или я има и за CNG(метан).

-Каква е цената на инсталацията на това нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, тогава сървър бяха череши, чбълки, сливи и винаги имаше място за още един юзер, нямаше банове и тогава децата все още имаха освен членоразделна реч - и смисъл в нея....

 

-Току-що от слушане за прословутата "течна фаза" на газови уредби и се позаинтересувах.

Това което разбрах, е че нямат компютър, а газовите инжектори ползват инфото на бензиновите инжектори.

До тук добре.

-Интересува ме, това само за LPG газ ли има такава система или я има и за CNG(метан).

-Каква е цената на инсталацията на това нещо.

Метана се втечнява трудно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....И ми стана едно много хубаво, че съм израснал в едни такива времена където нямаше интернет, телефони и така нататък!

 

( имаше само ожулени лакти и колене по цял ден)

 

Да, Ися. Това беше времето на истинските неща :)

 

1234465996menu.jpg

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....  :wacko_1: тези определено не са привърженици на Шкода!

 

Баси идиотите , е как точно Шкодки намериха :boxing:

Иначе , първата Октавия , май видяха зор да я обърнат :D , а пък тя почти не "усети" скока :tooth:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти инцидент :(

post-13406-0-48637800-1392289499_thumb.jpg

Редактирано от kamengk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавайте за черна Вектра Б със затъмнени стъкла - мобилна камера!  :banana_gun:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де, ама сега застрахователите ти пробутват две застраховки - само за България или  за България и ЕС. И втората е по-скъпа разбира се. Всякакви номера въртят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.