Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Ми сори, че ще ти разбия представите, но превода само показва, че едни пари са минали от една сметка в друга на определена дата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт, основанието е просто декларация на една от страните. Която може да бъде и невярна, при съответните пасиви от това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичуви, издирвам...и аз не знам какво. По повод детски рожден ми трябва заведение/парти център. Не знам и аз какво ми трябва.

Ще има 50-60 възрастни и десетина деца. Трябва на всички да им е ок. Тоест да има как дъртите да се настанят на маси, а в същото време да има някакъв детски кът за хлапетата. Дайте акъл, много съм нов в тия неща...

Единствената ми претенция е да не е в Орландовци/Толстой или нещо от сорта крими (да не се засегне някой). И търся читаво място като цяло. Става въпрос за средата на Октомври, така че външни/градински неща не ми вършат работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичуви, издирвам...и аз не знам какво. По повод детски рожден ми трябва заведение/парти център. Не знам и аз какво ми трябва.

Ще има 50-60 възрастни и десетина деца. Трябва на всички да им е ок. Тоест да има как дъртите да се настанят на маси, а в същото време да има някакъв детски кът за хлапетата. Дайте акъл, много съм нов в тия неща...

Единствената ми претенция е да не е в Орландовци/Толстой или нещо от сорта крими (да не се засегне някой). И търся читаво място като цяло. Става въпрос за средата на Октомври, така че външни/градински неща не ми вършат работа.

Ако редуцираш възрастните, това е добро място: https://m.facebook.com/FullmasterPlayhouse/ , но повече от 25-30 възрастни не мисля, че ще събере.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е на 5 мин от нас. Пък и имам работа в The Gym утре. Направо ще отида да го видя! Благодаря много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До нас има такова место, но е по-ориентирано за деца... Сладкарница уж се водеше, ама често свършва доста късно! През ден се правят детски партита имат, аниматор, DJ и тн. Пиши едно ЛС за повече инфо, ако те интересува, намира се в т.нар. широк център. Ще събере 50тина възрастни според мен!

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Милене, жена ми каза "Т'ва е за големи деца" :D

Аз все пак ще отида да го видя, изкефи ме. Лошото е, че не мога, а и не искам да редуцирам възрастните.

Беля, пиша!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те всички са за деца около и над годинка :)

Големият ми ходи там, когато времето е лошо и е много доволен, а аз съм още по-доволен за 10лева след 2-3 часа беснеене го прибирам изтощен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша тук за да не отварям нова тема. Днес гумичката от поз.7 от схемата ми съкрати живота с поне пет години. Защо се чува съскане на въздух, което за пръв път установих едва днес?

027923200.jpg

Извинявам се за дето ви отклоних темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те всички са за деца около и над годинка :)

Големият ми ходи там, когато времето е лошо и е много доволен, а аз съм още по-доволен за 10лева след 2-3 часа беснеене го прибирам изтощен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един от плюсовете на този сервиз. Не ти трябва "конкретен човек" и не ти трябва някой да те "праща". Просто се върши работа като хората :)

Редактирано от sauber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер мерси. Отивам да гледам една октавия мисля да я закарам там ако и наред визуално да се разгледа и вътрешно щом разбират пичовете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ни е честита новата бус лента на Бул. България. Закъснението прави силата :)

 

КАЖИ ВЕРНО!!!

От всички булеварди на планетата, този най-малко имаше нужда от бус лента...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип трябва да има бус ленти, ако си оправят и графика на ГТ, хората може и да изберат да слязат от колите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КАЖИ ВЕРНО!!!

От всички булеварди на планетата, този най-малко имаше нужда от бус лента...

Днес и аз я видях. Реално си трябва, защото от там минават не малко автобуси. И не, не ползвам градски транспорт. И да, и аз ще съм "прецакан" минавайки всеки ден за работа от там. И въпреки всичко смятам, че това е начина. И пак сме добре. В Париж бус лентата е отделена с колчета ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е адски натоварен булевард, не си го виждал в 8:05, а сега не ми се мисли какви адски тапи ще стават. Само една камерка трябва , и става адската хранилка за кат. Хората за десен завой пак ще пълнят бус лентата за "споделен завой" . Хората няма да си слязат от колите, ГТ не е вариант, да не кажа че не е и евтин, това е направено за безработни и за хора без книжки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам кола, но и според мен автобуса трябва да е с осигурено предимство, даже и това да пречи на автомобилния трафик.

Все пак аз си возя собствения задник, а в автобуса има 20,30 -100 човека, като всеки от тях си има свойте грижи и бърза за някъде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бус лентата няма да реши проблемите, само ще изнерви нас повече и всички ще закъсняваме вкупом, особено тези за десен завой, който пък ще бавят тези за направо ... Ще видите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.