Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Велко, този сняг не е толкова много, просто е навят. Иначе 2000та година родителите ми бяха буквално заринати на Боерица. За 24 часа 1 метър сняг. Чакаха два дни багера да разчисти пътя, но поне не бедстваха - имаха си храна, винце и работеща печица на дърва ? Но, ако сега падне такъв сняг, ще се блокира държавата, а разни политически "сили" веднага ще наскачат за сваляне на правителството, вотове на недовери и нета ще се зарине с хейт ;) Та не си го пожелавам ... въпреки, че много ми се ще да падне и тук един хубав сняг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, навявания са. Но реално е паднал около 80 см за по-малко от денонощие. Бедствено положение май е обявено и армията помага. Тук ако стане така - ще е голяма веселба :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук хората са лигльовци. Ако пътя не е на асфалт и третоарите сухи, започва да се говори за оставки, крадене и публичен линч. "Това ако станело на запад" видиш ли...реплика, която ми напомня как от Мюнхен до Белград карах в 10 cm на пътя. През целият път. И не видях ни един снегорин...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година, на път за Австрия, ни заваля сериозен сняг в Хърватска. 150км ги пътувахме близо 3 часа, по пътя видях поне 10 катастрофи, а насрещното беше спряно заради верижна катастрофа. Просто валеше така, че супърба не смогваше да свали снега от предното стъкло и на два пъти щях да отбивам, да махам замръзналия сняг от чистачките. За щастие той сам си падаше ... от време на време. И чистеха, но буквално 5мин след снегорина не се виждаше, че е чистено.

Подобно ми се случи и преди 3 или 4 години на връщане от Мюнхен към Залцбург. Яко сняг, магистралата си беше с 10см сняг. Разликата беше, че всички караха са 50-60, а не със 120-150, както е свикнал Ганьо. И пак никой не чух да се оплаква.

Та примери бол. И не казвам, че при нас нещата са перфектни, но и на "запад" не са чудо на чудесата. Просто хората са свикнали да се съобразяват с метерологичните условия, а не все някой да им е виновен. Лично наблюдение, не преразказ от 5то лице ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с нетърпение чакам да завали сняг , за да ви покажа как се качва до хижа Боерица, където количката 500мл е 4лв 2017 се качих , ама гумите бяха на 1ви сезон, карах ги 2 лета , същите зимни гуми и мисля че пак ще успея...  Чакам да завали сняг , за да си направя снимка... Ще видите ще се кача! Той тогава и човека който беше с мен , 100пъти повтори че тук ще си останем ,ако спрем, но скапаните 13 ки издрапаха, пък и колкото да не ви се вярва , знам как да карам.... :) По - страх ме беше надолу , но слезнахме...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко някой иска, може да пием по бира на 2ри февруари на Черно фередже, аз съм там.Мисля да пристигна към 21:45 https://www.facebook.com/events/1318221408369254/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ния Василева/Христова , уникална както винаги, говорил съм си с нея през годините, на края на концерта и стиснах ръката и и казах мерси , а тя сви юмрук и се удари по сърцето , много се кефя. Оказа се че в Шкода клуба имаме скрита лимонка, на Ники приятелката знае песните наизуст ... :P На 6ти са в ROCK'N'ROLLA и пак мисля да ходя!!!
IMG-20200202-230159.jpg

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто едно видео, толкова имам .. Някак си като видя мацка която в случая пее думата "д**ба" и ми се сгрява душата ... :)

https://www.youtube.com/watch?v=u96ww7yjbnk

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам го пак , защото бях забравил да разреша embeding -a в тубата и горния линк не се визуализира .

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Някой има ли обяснение , защо след като електроуред идва с пет годишна гаранция от производителя , в България трябва да си доплатиш ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от уреда. В бг Технополис предлагат собствена 5 год. гаранция срещу заплащане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, 5 годишна гаранция имат някой уреди, след като ги регистрираш в сайта на производителя. Примерно идва с 3г, след регистрация онлайн плюс още 2г. Провери дали дадения уред има подобна "игра" вместо да доплащаш. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, BlackSpot написа:

Гена, 5 годишна гаранция имат някой уреди, след като ги регистрираш в сайта на производителя. Примерно идва с 3г, след регистрация онлайн плюс още 2г. Провери дали дадения уред има подобна "игра" вместо да доплащаш. Поздрави!

Късно е , вече си доплатих и като дойде уреда имаше огромна лепенка , че е с пет години гаранция ... дано не опирам до нея :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, zloQQ написа:

И к’во си взе, че ми стана интересно :)

 

Вибратор... за един прЕател го е взел. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, shaft написа:

 

Вибратор... за един прЕател го е взел. :D

 

Баси, тия нямат ли ограничение на пробега за тия 5 години? Че тоя уред голям зор ще види...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Izolini написа:

Баси, тия нямат ли ограничение на пробега за тия 5 години? Че тоя уред голям зор ще види...

 

Никаква идея... трябва да питаме някой джендър :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник, колеги! И да пребъде България! Дано се очисти всичката измет от тази прекрасна земя! Амин!

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

малко да си проветрите мозъка. Това , отпред бялото е - аз бързам за работа и няккав бакшиш ме следва ... :)

 

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Има ли ушаци по южната дъга на околовръсното , с мобилни камери , заради ситуацията? Питам за приятел , утре ще пътува към болната си леля...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимна разходка. С други думи защо не бива да се кара напред и да се гледа назад или защо е трудно да си глупав. Enjoy!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накрая на клипа щях да се шибна в дачията, щото гледам назад , да видя кой ще ме пусне от колоната с предимство. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, не че нещо... Ама в случая ми изглежда ти да си на пътя с предимство? Или бъркам нещо?!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.