Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Американците винаги са били дебели и за това си правят гарсониери на колела , колко трябва да е надебелял европееца , та за три поколения Октавията настигна Супърба ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си добър в тетриса , ще успееш да вкараш и тъщата барабар с четирикрилния и гардероб ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър съм, щом във Фабия 1 хечбек събирах жена, дете, детска количка, сгъваемо легло и останалия багаж.

ОБАЧЕ!

Разликата в умората след пътуване от 400 км с Фабия е по-голяма, от колкото от 1200 с Октавия. Голямата кола си има предимствата. За София имам Смарт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имате ли опит и може ли да ми препоръчате хубава и надеждна термо чаша? Ползвам  ежедневно и ми писна да протичат, да не мога да ги отворя, да не мога да ги затворя и тн. Освен десетките евтини, последните години съм ползвал на Бергнер, от която бях доволен, но се счупи механизма за разглобяване и не може да се  мие вече. Последваха три модела на марката, които си течаха като лейки фабрично, съответно приключих с тях. В момента съм с трета поред на Праймъс, които ми харесват, но уплътнението се разширява за има няма 6 месеца. Та така, това ми е драмата и ще съм благодарен ако някой, който има опит с такива чаши, ми препоръча надеждна и удобна такава.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ги знам тези от ЕураТек, а и не мога да ги намеря на сайта им или в Гугъл. На такива рекламни материали обикновенно нямам доверие, но ще ги погледна ако имам път натам. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента имат такава термо чаша  в Еуратек, на цена 22.67. лв с ДДС,  налична в ЕТ Надежда София, ЕТ Тотлебен София и ЕТ Сливен.

 

Поздрави.

Screenshot_2019-11-13 Справка за асортимент Service Skoda Auto.png

Редактирано от РусенскоВарено
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам този линк тук , който е фен на спържата като мен , ще ме разбере , аз ще се опитам да отида , ако има бензин, но не гарантирам. Дано навия някое приятелче , да си разделим поне винетката. 30.11.2019
https://fest-bg.com/event/vi-празник-на-шопската-спържа-и-суджука/

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, The Best Forman написа:

......

 

Преди 19 часа, ID A написа:

......

 

Преди 18 часа, РусенскоВарено написа:

.......

Благодаря! Ще мина през Надежда някой ден да я видя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.11.2019 г. at 20:16, axel написа:

Колеги, имате ли опит и може ли да ми препоръчате хубава и надеждна термо чаша? Ползвам  ежедневно и ми писна да протичат, да не мога да ги отворя, да не мога да ги затворя и тн. Освен десетките евтини, последните години съм ползвал на Бергнер, от която бях доволен, но се счупи механизма за разглобяване и не може да се  мие вече. Последваха три модела на марката, които си течаха като лейки фабрично, съответно приключих с тях. В момента съм с трета поред на Праймъс, които ми харесват, но уплътнението се разширява за има няма 6 месеца. Та така, това ми е драмата и ще съм благодарен ако някой, който има опит с такива чаши, ми препоръча надеждна и удобна такава.:)

 

На Старбъкс пробвал ли си? Аз не съм, ама изглеждат доста качествени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвал съм ги и почват да се разливат ако ги носиш метнати в раница примерно. Това беше преди около пет години, може и да са ги променили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам една, от турската фирма Пашабахче, дето направиха завод в България, в Търговище е мисля, е това животно е купувано 2011, до ден днешен ни се е разляла, ни се е амортизирала, капачката, като я затвориш, не мърда и не се отваря сама, отдолу е с неплъзгащо се дъно, седи като залепена в поставките за чаши в колата. Много сме доволни. Смешни пари беше, около 11 лева, по спомен. От Сити Сентъра, сега Парк Център на бул. Черни Връх и бул Арсеналски я купувахме, от магазина на Пашабахче, ама сега откъде може да се намери, не знам.

 

Другата ни е на Continental брандирана, капачката и се завинтва към самата чаша, подариха ни я заедно със зимите гуми, като взехме колата 2017, ама там не съм с много опит, все още си разнасяме турско-българската термо чаша, вече втора Шкода имаме, но чашата е гръм и активно се ползва.?

 

Поздрави.

Редактирано от РусенскоВарено
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.11.2019 г. at 20:16, axel написа:

Колеги, имате ли опит и може ли да ми препоръчате хубава и надеждна термо чаша? Ползвам  ежедневно и ми писна да протичат, да не мога да ги отворя, да не мога да ги затворя и тн. Освен десетките евтини, последните години съм ползвал на Бергнер, от която бях доволен, но се счупи механизма за разглобяване и не може да се  мие вече. Последваха три модела на марката, които си течаха като лейки фабрично, съответно приключих с тях. В момента съм с трета поред на Праймъс, които ми харесват, но уплътнението се разширява за има няма 6 месеца. Та така, това ми е драмата и ще съм благодарен ако някой, който има опит с такива чаши, ми препоръча надеждна и удобна такава.:)

https://www.kleankanteen.com/collections/insulated-bottles
много са им добри бутилкитеи са много здрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Белаз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си спомнян дали имаше специална тема за Фалоса, затова:

https://www.fsc.bg/d.php?id=27130

това е новия проект

Приятно четене

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах от новините , че може да се оскъпи ГО с до 400% (защо превишената скорост е толкова слабо оценена не знам) , но не казаха с до колко може да поевтинее :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.