Jump to content

skoda-club-bulgariaskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Приятелче живеещо в щатите сподели, че след като го хванали с превишена скорост гражданската му скочила почти двойно. Но освен неговата скочила и на жена му ;) От общината (или както се води там) обяснили, че след като живеят заедно е вероятно и тя да почне да кара така. Накратко - справедливост няма  :sorry:

 

Зависи как го гледаш... Смятай какъв му е възпитателния ефект на това, хем те удрят в джоба, хем и жената ще ти пили постоянно на главата, т.е. въвеждат му денонощен контрол . :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, трябват си някакви начини за справяне с упоритите тарикати, и в белите държави отдавна са ги въвели.

А в Швейцария глобите зависят от доходите..... Записано е в съответните им закони, и нищо не можеш да кажеш.

Така че във всяка държава са измислили начини.

И за вниманието - разбира се!

И всичко добро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, извинявам се за тъпия въпрос, но този антифриз трябва ли да се разрежда преди да се долива:

 

http://www.skodaparts.com/product/g13-coolant-50247

 

Падна ми нещо антифриза, струва ми се ненормално за 14х. км., ама да видим нататък как ще е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На опаковката трябва да пише. В ЕТ продават в бяла опаковка по литър за 10 лв концентрат и с логото на Шкода и изброени моделите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, на опаковката обаче пише само coolant additive, не съм сигурен дали това означава концентрат или готов разреден антифриз  :eusa_think: Аз си взех точно това което е на снимката, пак е оригинално на VAG с логотата на всички марки от групата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По руските сайтове с този номер излиза, че е концентрат. Но пък би трябвало ако е концентрат да има на опаковката схемата за разреждане с вода. :eusa_think:

 

 

Производитель: Оригинал VAG
Альтернативный код: G 013 A8J M1
Обем: 1.5 литра

Антифриз G13 пришел на смену антифриза Фольксваген G12.

Разводится для температуры эксплуатации -38 градусов в соотношении 1:1 с дистелерованой водой.
Антифриз G13 можно смешивать с G12++, G12+, G12.

Антифриз G13 g013a8jm1, Антифриз Шкода, Антифриз Сеат, Антифриз Ауди, Антифриз Фольксваген

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора каращи "премиум" марки явно имат огромен проблем, когато някой кара по-бързо от тях и тръгне да ги изпреварва  :BangHead:

Сутринта след Железница посока Самоков, пътя е целия в сняг, догонвам една 7-серия, която пъпли едва,едва. На правата тръгвам да го изпреварвам и този олигофрен не знам какво му стана, но точно дясната врата се изравни със задницата му и като даде газ, и скапаното БМВ като поднесе към мен, направо не знам как не се ударихме  :ranting:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е между ушите им. Не може да дадеш толкова пари за "премиум" марка и някой да те изпревари... Че и на собствения ти път, да.

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://rt.com/business/209507-opec-oil-production-cut/

Честито, горивата ще падат още.

Вече падна на 72 долара/барел touch.ru.investing.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юнаци, някой пазарувал ли е от EMAG и какви са му впечатленията?

 

Гледам чупят реклами по ТВ и радио, рекламират някакъв Black Friday с бесни намаления утре. Регистрирах се да видя какво има, ама първо нищо не ми хвана окото, а и второ не видях нещо да е супер привлекателно намалено. Т.е. намаленията бяяха на някакви техники дето са поостарели с годинките...

 

Аз ли нещо не успявам да се ориентирам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По руските сайтове с този номер излиза, че е концентрат. Но пък би трябвало ако е концентрат да има на опаковката схемата за разреждане с вода. :eusa_think:

Май е концентрат наистина, благодаря колеги :) Ще го разреждам по схемите в интернет, вече си взех и вода...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юнаци, някой пазарувал ли е от EMAG и какви са му впечатленията?

 

Гледам чупят реклами по ТВ и радио, рекламират някакъв Black Friday с бесни намаления утре. Регистрирах се да видя какво има, ама първо нищо не ми хвана окото, а и второ не видях нещо да е супер привлекателно намалено. Т.е. намаленията бяяха на някакви техники дето са поостарели с годинките...

 

Аз ли нещо не успявам да се ориентирам?

 

Аз съм пазараувал, всичко беше наред, само дето след това ме заляха със спам. По три-четири мейла на ден. Разабонирах се, не спря. След няколко дена се разабонирах пак, пак не спря. Накрая ги листнах като спам и чак тогава спря да идва (и в спам папката ги няма). Един приятел много ги ползва, така че всичко с тях изглежда точно, само явно не трябва да се прави грешката да им разрешиш да ти пращат неща, че прекаляват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   emag.bg за мене са измислени герои. Изкуствено завишават цените и след това...Black Friday. Ама друг път. Много реклами, много нещо, а работата им байганьовска. Направо си плачат за един колективен иск за заблуждаваща реклама.... И Черният петък у нас не е като света, май е Черен петър.

   Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези всички черни петъци са пълна измама.Или предварително завишават цените или след 1 седмица и без това ги намаляват пред коледно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм кофти неща за куриерите им. Преки наблюдения обаче нямам. Колкото за "черните петъци" - в България такова явление реално не се наблюдава - да.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколки дни в гаража се занимавам с ходовата част на  съседския гоУф-3. Тотално разочарован съм от това творение на VAG Оказа се,че след замяната на макферсоните трябва да въри за реглаж на предница.

 

 

 

Абе???

Баси поледицата тая сутрин.. :hockey:  :hockey:  :hockey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.