Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Бива си го комбито, много добре си ги сместил нещата!

И има още място!  

Редактирано от stivi797
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сушилнята е термо помпа това най-меко казано не е най добрия вариант за превоз, но щом си решил да рискуваш...... Дано да няма последствия.

Иначе вместимоста е уникална!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

комбито си е комби! Аз в моята О1 съм карал пералня и печна "Раховец", задните седалки не бяха пуснати,на тях се седеше спокойно, но не можеха да се фиксират. Тъй като пералнята не беше нова и ги нямаше фиксиращите барабана планки, се бяха скъсали амортисьорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да преведе какво ще рече "Оставащи цикли студен старт"? 

DSC01091.jpg

Редактирано от valezar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някъде имаше една таблица с комбинации на спирачни дискове и накладки - някой да се сеща къде беше ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, напоследък изключително често виждам как хора си хвърлят фасовете през прозорците на колите си, което е супер грозно и не мога да разбера за какво по-дяволите са им пепелниците  :angry: Ако има някой присъстващ във форума, който го прави същото нещо, ще може ли да сподели защо? Да не си изцапат пепелника? Забелязвам, че най-голям процент хвърлящи фасове през прозореца е при поп-фолк певачкоподобни овчици каращи скъпи автомобили. И после говорят как София е била най-мръсната европейска столица, еми как няма да е. Да не говорим какви други боклуци съм виждал да изхвърлят на магистралата например.  :BangHead:

Редактирано от axel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно - на мен точно последните ми излизания с колата абсолютно същото впечатление ми направиха... И как искам да мога да им ги върна обратно :) Обикновено са хитри - тръгвайки от светофара, веднага през прозореца, т.е. не докато са спрели на светофарите...

 

Много ме дразнят и мен.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, напоследък изключително често виждам как хора си хвърлят фасовете през прозорците на колите си, което е супер грозно и не мога да разбера за какво по-дяволите са им пепелниците  :angry:

 

Лошото е, че от скоро ти прави впечатление! Карайки мотор непрекъснато ми се случва да видя летяща цигара на метри пред мен. Нееднократно съм спирал с въпроса "Вие така ли си хвърляте цигарите във вас?" В повечето случаи не получавам отговор, а един доста тъп поглед, ала   :wacko_1: , но, за съжаление, в поне 1/5 от случаите чувам "Да, и ко?"  :angry:  Въпрос на манталитет и култура. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, винаги ми е правило впечатление, но напоследък ми се струва, че се случва още по-често а би трябвало да е обратното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и по-лошо от това. Виждал съм и цяла купчина смачкани фасове и пепел на сред пътя. Нали, съответно този, който си гаси фасовете в пепелника си го почиства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно сега им е достатъчно топло вътре в колата и отварят прозорците, за да хвърлят, защото лятото не съм виждал толкова често, но тогава климатик работи, разби'йш й.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^Да, и аз съм виждал подобна гледка. Това пък каква простотия е, за какво въобще си ги гаси в пепелника!?

Имам познат, който си хвърля така фасовете и след като го попитах, защо го прави, той ми отговори - Това да ни е проблема.   :wacko_2:

Редактирано от axel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Осигуряват работа на дамите от Чистотата ... знаеш ли с какъв сърдит поглед ме гледат винаги като виждат , че си хвърлям фасовете в чашката от кафето и после си ги мятам в коша , а хората от балконите непрекъснато им осигуряват работа :sorry:

Защо не си гася фасовете и не тръскам в пепелника - много мирише .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   В страта кола пушех и хвърлях фасовете през прозореца. :( Причината е, че пепелта не мирише, но фасовете.....Сега спирам, правя почивка за кафе и пуша. В контраст с по-горното, дори когато пуша на улицата, вървейки или спрял, гася цигарата и я хвърлям в коша. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хюндай i30 турбо" - новият горещ хечбек  :D

 

http://www.dnevnik.bg/skorost/2014/12/11/2435706_hjundai_i30_turbo_-_noviiat_goresht_hechbek/?ref=yellow_fp

 

С ускорение от 8 сек до 100 ще е по слаб и от Киата, а нея TopGear я наричат warm hatch. Авторът как я вижда тази конкуренция с Мегана, Голфа, Астрата и т.н. просто не знам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Осигуряват работа на дамите от Чистотата ... знаеш ли с какъв сърдит поглед ме гледат винаги като виждат , че си хвърлям фасовете в чашката от кафето и после си ги мятам в коша , а хората от балконите непрекъснато им осигуряват работа :sorry:

Защо не си гася фасовете и не тръскам в пепелника - много мирише .

Като ти мирише си слагаш ароматни кристали в пепелника (продават се като ароматизатор за пепелник) и нямаш проблем.

Да не говорим, че ако проветряваш колата понякога също помага  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хюндай i30 турбо" - новият горещ хечбек :D

 

http://www.dnevnik.bg/skorost/2014/12/11/2435706_hjundai_i30_turbo_-_noviiat_goresht_hechbek/?ref=yellow_fp

 

С ускорение от 8 сек до 100 ще е по слаб и от Киата, а нея TopGear я наричат warm hatch. Авторът как я вижда тази конкуренция с Мегана, Голфа, Астрата и т.н. просто не знам :)

Кaто изключим двaтa кюнецa и големите джaнти, не виждaм нищо друго, което дa подскaзвa зa спортните претенции нa производителя. A срaвнението с изброените "конкуренти", е зa фън темaтa :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много се дразня на халогените, които са от зад за мъгла. На светофар зад такава кола е отвратително. Още повече, че в града са абсолютно излишни. А на извънградски или ги изпреварвам или връщам газта и ги чакам да се отдалечат на достатъчно разстояние.

А иначе забележките към някой, който си е хвърлил фаса или е светнал въпросните светлини никога нямат ефект и в повечето случаи се опитвам да не повдигам такъв въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.