Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Стига бре , аз тия де не са в моя клас не ги броя , па и повече от 130 не смях да я напъвам , ама оня от Титан направо ми спре телевизора като се изсили със 140 покрай мене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя  ми харесваше още като я вземах и намира начини да ме впечатлява всеки следващ ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е крив , ама е с всички букви и освен това точно така дава най-голяма мощност :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, спри се! Караш Шкода, не ГоУф! При теб надписа GTI не качва конете  :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя  ми харесваше още като я вземах и намира начини да ме впечатлява всеки следващ ден.

 

Ей за това става въпрос ! Браво на Фобианка ... нека да продължава в същия дух :eusa_clap: , а ти да продължаваш с усмивките .

Крив , не крив важното е че го има :dance: , толкова беше чакан :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека си е крив ... така на всеки ще се набива на очи и ще вика "Кой беше оня с Фобията с крив стикер" :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господ ми е подготвил нещо. Днес си харесах модулна уредба "Техникс" в продавалник, тя вчера била продадена, после Косьо звънна, вика абе ти нали ме питаше какво да си подариш за нова година и Коледа, айде да ходим до Метро за гедоре, викам айде, оферта е, то се оказа изчерпано. Вярвам в Господ, дано по - скоро ми намери, каквото ми е писано... той знае.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, да ти имам проблемите. Днес цял ден се мъчих да кача турбото на една Октавия и не стана, и за капак като тръгнах към Чирпан, между Стара Загора и Нова Загора ми се спука радиатора и текна като лейка. Прибраха ме на въже и чаках час и половина на магистралата да дойдат да ме дръпнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкодко , при спукване, счупи 2 яйца , изсипи малко червен пипер и после натисни колкото ти душа иска

 

попринцип радвам се че ми съчувстваш.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце, по средата на магистралата нали се сещаш как се намират яйца и червен пипер :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

@sharpshooter_

Ники, тоя с това BMV снощи май яко ти вдигна кръвното ;)

Хич не ги отрaзявaм тaкивa, жив и здрaв дa е :D Чaк се позaмислих зa кой индивид говориш ;)

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, какво правите като искате да си смените лятната течност за чистачки със зимна и обратно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До горе ли ти е пълно казанчето с лятна течност ? Ако не е до горе не е проблем да си го допълниш със зимна течност, аз правя така всяка година... До сега не съм се занимавал да изпразвам лятната течност. Пък и предвидливо не доливам лятна течност когато приближава зимния сезон, та да имам място за зимната.  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Супърба го купих на 10.01.2013 със зимна течност , след това доливах по някое време и дойде летният сезон. Цяло лято съм карал със зимна течност и сега така продължавам. Въпроса ми беше дали може да се източи по някакъв начин , а не полувин ден да църкам с помпичката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го знам, няма ли друг начин?

Рaзбирa се че имa - доливaш 50-150мл домaшнa рaкия, по възможност по лютa и си имaш още по-зимнa течност :D

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... доливaш 50-150мл домaшнa рaкия, по възможност по лютa.....

 

Поздрaви!

 

Ауууу , абе момче , ти срам нямаш ли :wacko_2:  ?  Само при мисълта за подобна загуба се натъжавам :rolleyes:

 

Jelio54 , Колега , за съжаление и моя опит с подобна процедура е свързан с изпръскване на старата. За някаква пробка или нещо такова не съм чувал :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, винаги може да ти боднем едно ей такова на казанчето и си готов!  :tongue_1:

product_2691.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.