Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Е , то на някои хора просто само кис зеле със свинско и червено вино им е в главата ... :tooth:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен колега стана следното : бях с пълно казанче  за чистачките и си го източих сам с една шлауфка дето се използва за изолация на кабелите понеже това имах под ръка . Просто я сложих на накрайника на помпичката (двигателчето дето изтласква течността към чистачките).

Не зная ти колко място имаш от двигателя, за да можеш да я източиш спокойно.

Успех 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора, не знаете ли принципа на скачените съдове, излагате се с едно маркуче, шише на земята и айде.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за идеята и аз мислих нещо такова , но реших да попитам дали няма някакъв тарикатлък. А място няма , даже не може да се види до къде е течноста .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе, аз зеле нямам, ама мога да стъкмя една пастърмичка за мезенце, ако стане на въпрос. Само като се напием, да ми вземете телефоните, да не се звъни на бившата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше ти като се напиеш , доста неща ще трябва да ти вземем ... още ми седи спомена от Соколски 2013 :wacko_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво съм правил там, аз си спомням, че баща му на Мони, много ме направи с една ракийка, Динка ме черпи с едно хубаво мезе, после тревата почна много да се хлъзга, качих се горе, легнах си на пейката, после някакви келеши се опитаха да ме завържат с дебели , хубави свински опашки, теглих им по една пут** майчина и си отидоха.???

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес моята красавица става на една година . Година през която ми достави много радост и удоволствие . Наздраве !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бре Тодоре :D/

 

Ей,да ви се оплача.

Трети ден ма е налегнала неква много яка настинка.Не пия абсолютно никакви апчета и се надявах до този момент имунната система да обори вируса,ама нещо не се получават нещата..

Сетих се в един момент за зверските болки след операцията от херния и как се самоизлекувах тогава. Пих какви ли не болкоуспокояващи медикаменти за свет пара и нищо.... Десет дена виех като пес.Накрая ми писна и цепнах  5 ракии домашни. Болката след изпития еликсир остана в историята. След тази случка за мен това е перфектното лекарство.

Сега така мисля да направя и с настинката,но нека тоя път да е греяна. :rolleyes:

Ще съм благодарен,ако някой ми каже подходящо мезе за греяна ракия. ;)

 

АМИН!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.burgasinfo.com/news/view/2/43854/

Ако има колеги който карат с висока скорост вечерно време,от март ме сец да внимават :)

Редактирано от Нептун
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е ново. В София камерите си снимат денонощно. И тази на Околовръса и тази на Орлов Мост имат светкавици и си светкат. Доколкото знам повечето стационарки са така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мобилни става въпрос мисля :)От март в патрулките ще бъдат поставени нови 20 радара, които ще могат да снимат нарушителите през нощта.

Редактирано от Нептун
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бре Тодоре :D/

 

Ей,да ви се оплача.

Трети ден ма е налегнала неква много яка настинка.Не пия абсолютно никакви апчета и се надявах до този момент имунната система да обори вируса,ама нещо не се получават нещата..

Сетих се в един момент за зверските болки след операцията от херния и как се самоизлекувах тогава. Пих какви ли не болкоуспокояващи медикаменти за свет пара и нищо.... Десет дена виех като пес.Накрая ми писна и цепнах  5 ракии домашни. Болката след изпития еликсир остана в историята. След тази случка за мен това е перфектното лекарство.

Сега така мисля да направя и с настинката,но нека тоя път да е греяна. :rolleyes:

Ще съм благодарен,ако някой ми каже подходящо мезе за греяна ракия. ;)

 

АМИН!

Свинска пача, и царска туршия - за мен това е мезето за греяна ракия!

Или в краен случай пъстърма, но да е добре изсушена! :PDT_Armataz_07:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май трябва по-често да си мия колата. Днес няколко готини колежки в новата работа я налазиха и си направиха кифленска фотосесия с нея. :) Следващия път ще им искам пари. Малко ми е ново още всичко във форума и не мога да намеря темата за снимките на Шкоди с жени, за това пускам снимката тук: 1525656_734396939905827_1630425668_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хабре, белот-играчите... При четворка белот, когато се играе на козова боя важат ли комбинациите от другите бои (терца, 50, 100 и т.н.)?

 

Досега, хиляди игри сме го играели, без да ги гледаме, дори със стари картоиграчи, а чак сега се бях зачел в правилата и пише, че при козова боя има комбинации от всички бои... и реших да питам за по-сигурно :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаа... яко :) Мерси! Значи ще светна друзьята ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.