Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

НО хилядите Шкоди, които разминавам всеки ден нямат ГРАААМ интерес към колата, дори не се заглеждат :angry_jumping: А аз винаги оглеждам всеки Шкодилак на пътя,  дори да ми е по диагонал, надалеч и да зърна за части от секундата част от колата ги познавам и винаги гледам :)

Просто приеми, че за много от хората това е просто кола. Каквото е и реално. :)

 

Аз и клубните Шкоди ги пропускам редовно, после ми се смеят. Ми кола като кола. Да е някаква зла бегачка, да има някаква особенна визия - ще ми привлече вниманието. Ама иначе - едва ли.

 

Просто има Шкода маниаци и просто ползватели на Шкода. Повечето хора са от втория тип, та не си го слагай на сърцето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По AMS channel току що Октавия 3 1,4ТСИ размаза Опел Астра СпортсТурер. Като слабости на Октавията показаха малката товароносимост( те казаха голям като обем , но малка товароносимост?) и по твърдото окачване. Иначе спирачният път от 100 км е много кратък 35,3 м(Опела беше за 37,2м) . Октавията се ускори до 100 за 8,6 сек(Опела за 10,3). Порше спира в същите граници около 35 метра на тестовете по AMS?? И Октавията била по евтина от Опела с 2500евро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

35 метра наистина е доста кратък спирачен път!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси каръщината - измих си колата и .... заваля сняг ... ако я изчистя и от вътре сигурно камъни ще почнат да падат :censored:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път видях фабия 3 в движение по пътищата. Имаше една бяла паркирана на Пикадили на Йерусалим към 17:30, но за съжаление си бях забравил телефона и не можах да я снимам. Много готина са я направили :)

Редактирано от Alpinjuga
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амиии.... на магистрала Хемус вчера, връщахме се от Ловеч - карахме заедно с една Фабия 3 - синя. Младо момче и момиче мисля, че бяха в колата. Лекичко си я караше човека, явно още я разработваше. 100-тина си държеше и не хвъркаше много.

 

Горе-долу става. Много са й големи фаровете, обаче... и не й отиват много на колата, не ми стоеше добре на пътя в огледалото... отзад е по-добре - ноо "въпрос на вкус - казало кучето и се облизало под опашката".

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ставам днес и баща ми ме дърпа към терасата и ми вика, абе в Шкода клуба така ли ви учат да паркирате :P:D

post-11404-0-73782600-1428563103_thumb.jpg

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ставам днес и баща ми ме дърпа към терасата и ми вика, абе в Шкода клуба така ли ви учат да паркирате :P:D

attachicon.gifCAM01180-1.jpg

 

Поздрави!

 

Хахахахаха :banger_2: . Ники , май си объркал с кое возило си :tongue_1: . Само незнам защо назад си се катерил ... нещо да не закача отпред ? :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха! Уникално добро :D А черната фл на кого е? (реших, че е клубна)

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахаха :banger_2: . Ники , май си объркал с кое возило си :tongue_1: . Само незнам защо назад си се катерил ... нещо да не закача отпред ?

Ти пък, къде го видя да закача буркановоза, няма такова нещо, просто реших да "разчупя" редицата :P

 

 

Хаха! Уникално добро :D А черната фл на кого е? (реших, че е клубна)

 

Поздрави

Не е клубна фейслифта, абсолютно съвпадение, явно толко си можем с Шкодите :D

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама не бе, на C/V сте спрели - симпли клевър, к'о... не!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да не ви се вярва , днес свалих газова уредба от моя кола :blush: , освен това запалих баба и направих няколко почетни обиколки на паркинга , раздвижих малко спирачките и се уверих , че краката ми не опират в земята ... за всичко останало като му дойде времето  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Гена! Добре си оползотворил хубавия слънчев ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измих Мица, след това я полирах, след това пастирах, след това интериорно почистване, миене на детското столче, смяна на гуми и боядисване на задните барабани. Отне ми някакви си 8h без почивка  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измих Мица, след това я полирах, след това пастирах, след това интериорно почистване, миене на детското столче, смяна на гуми и боядисване на задните барабани. Отне ми някакви си 8h без почивка  :fiu:

 

Ти full valet си й направил на Мица бре Пепи. Само дет без смяната на гуми и боядисването на барабани аз имам не повече от 45 мин. за таз дейност. Таз дейност я изпълнявам не по-малко от 10 пъти на ден. Иначе малко пара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.