Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

...

Продължавай, не спирай!

Много са интересни постовете ти....

Чета ги с повишено внимание ⚠.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес моята малка принцеса (всъщност на 29.02 :tongue_1: ) става на 3 годинки. Пожелавам и да е жива и здрава и да ни радва с майка и и занапред :happy-birthday:

 

11025775_10152712691803616_7065428799923

11021207_10152712691808616_1397607620499

11045382_10152712691823616_2663205094773

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живо и здраво да ви е детето :) Много да ви радва и да ви слуша :)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако случайно видите някой да продава оригинални джанти за Октавия 1 L&K, моля, пуснете ми едно лично съобщение. Снощи, мойте са си намерили нов стопанин, който предполагам ще се опита да ги продаде на примамлива цена...та искам да си ги откупя обратно и да му се отблагодаря ако съдбата ме срещне точно с него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Кауфланда в ОК ли бе човек??? Чувал съм, че там пипат, но не вярвах... Леле...

 

Много гнусни говеда долни!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнеее, от гаража ми в Разсадника... Общо са напазарували 3 комплекта джанти с гуми, един крик, буфер и колони. Друго не видях да липсва, но това е достатъчно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е... верно, никак не е малко... Иначе в ОК-то, на Кауфланд ми бяха казали, че на някаква кола й свалили 3-те, а четвъртата била със секретен болт и се отказали да я свалят нея... Та само 3 свалили и изчезнали.

 

Ужас, говеда страшни! Аз гледам отвреме навреме джанти, ако нещо хвана да се продава - ще кажа веднага :)

 

....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имат ли специфични белези, цвят и тн? Оригиналният графитен цвят ли са?

Редактирано от niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велко, наистина неприятно...Съмнявам се да си върнеш нещо от откраднатото, но поне се надявам да откриеш наглите ла*нари, които са посегнали на имуществото ти!

 

Малко да разведря темата и да се похваля какъв подарък получих днес от представянето на новия Супърб в Женева :)

 

post-11404-0-74231200-1425578341_thumb.jpg

post-11404-0-18797700-1425578363_thumb.jpg

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са тъмно графитено, а сиви просто. Доста запазени са. На една от тях има 1-2 по-видими драскотини. По ръбовете, където има контакт с гумите си имат драскотинки и белези, но като цяло са доста пазени. На дали бих познал лично моите, но предвид това, че точно този модел е доста различен от масовите джанти на Шкода и изобщо на пазара, ще гледам да проверя ако някой вземе да продава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли снимка на джантите или на колата с тях, че не съм сигурен за кой модел става дума...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велко, само джанти ли са или има и гуми на тях? Ако да, какви са?

 

ето такива трябва да са: http://s513.photobucket.com/user/Markp2067/media/IMAG0028-1.jpg.html

Редактирано от masterOne
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно като тези са, но не са тъмни, Маджо.

Иначе джантите бяха с гуми Uniroyal 205/55 16" доста прилични...

http://picbg.net/img.php?file=c50eee17995a9f6e.jpeg ето една снимка на джантите на колата.

Благодаря Ви за съдействието, момчета! Принципно вярвам в чудеса, така че...

Поздрави!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Водя уникално тъп спор с познат. Той кара VAG мотор който е 1.9TDI 110 коня, аз имам 1.8 20V 125 коня. Водим спора коя кола е по-бърза (дизела е А4ка, бензина е Октавия). Как мислите? =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма жокери (софтуерни :D ) го викаш на чертата и му показваш кон боб яде ли :D

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма, няма. И двамата сме стокови =) Аз никога не съм го карал тоя дизелов мотор, па и не съм точно по гонките, но защо да не се върна за малко в пубертета! =))
п.с. - Естествено, ще пусна инфо, по възможност и видео. Все пак не всеки ден се вижда гонка между такива антики! =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Водя уникално тъп спор с познат. Той кара VAG мотор който е 1.9TDI 110 коня, аз имам 1.8 20V 125 коня. Водим спора коя кола е по-бърза (дизела е А4ка, бензина е Октавия). Как мислите? =)

 

То отговора е ясен, ама за да е подкрепено с факти...

 

 

0-100 km/h

Top speed

Skoda Octavia 1,8 20V (125 hp)

10,6 s

202 km/h

Audi A4 1,9 TDI (110 hp)

11,3 s

201 km/h

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако дизела е добре, а не е запушен яко - на старт трябва да къса всякакви шорти, защото скача като ужилен. Според мен дизела трябва да дръпне повече напред пред атмосферката, обаче стигне ли обороти и ще започне да тъпче яко, тогава 1.8-цата ще напредне и няма стигане...

 

Аз моята съм я карал по човек със 90-коньовата 1.9-ка - ммииии... едвам го настигах, а съм със 105 коня... много вървят старите 90ки, но 110-ките не знам как са. Определено срещу 90-ка тоя мотор ще умре на 400м в реални условия.

 

Вчера на светофара сме с едно BMW 530i E60, спогледахме се, засмяхме се, разбрахме се, пътя чистичък - кеф просто - тоя докато тръгне с тоя автоматик му бях почти една кола напред с мойта пръчка - обаче като тръгнааааа... на следващия светофар след 5 минути като стигнах, пак първи коли и се смяхме много с пича... вдигнахме си по един палец и като се събудих бях с отвити крака и леко изпотен... :D

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.