Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов колега с Октавия 3 2,0 тди дсж


Recommended Posts

Здравейте,колеги приятно ми е да представя автомобила
който очакавам другата седмица с нетърпение.Очарован съм от няколко месеца от марката Шкода.
Карам служебна Октавиа 2 автоматик 140 к.с. дизел и от там се запалих и за нов автомобил от тази марка.
Началото на януари я поръчах и сега я чакам за след няколко дни.
Поздрави на всички и до скоро.
 
 
Модел
  • Новата Октавия
Оборудване
  • Елеганс
Двигател
  • 2.0 TDI-CR / 110 kW / 150 к.c., DPF, 6DSG
  • CO2 119 g/km
Екстериор
  • Брилянтен металик
  • Лети алуминиеви джанти MINORIS, 6,5J x 16" - 4 бр.
Интериор
  • Black
Опции
  • KESSY - система за безключово отключване на автомобила и стартиране на двигателя, aлармена система с обемни датчици, допълнителна сирена и два сгъваеми ключа
  • Затъмнени задно и задни странични стъкла
  • Двулицева, обръщаема постелка в багажника гума/текстил)
  • BI-Xenon-ви светлини + AFS, с динамичен контрол на ъгъла, LED дневни светлини и пръскачки на фаровете
  • Изкуствена кожа на гърба на предните седалки
  • Малък кожен пакет с 3-спицов мултифункционален кожен волан управляващ радио и GSM
  • Подгряване на предните седалки
  • Фарове за мъгла, черни
  • Радио CD MP3 Skoda Bolero - 2 DIN
  • Подгряване на дюзите на стъкломиячната уредба
  • Интелигентен асистент за паркиране с предни и задни сензори за паркиране (за модели с радио CD Skoda Bolero и навигационна система с откриване на посоката)
  • Мрежи в багажника
  • Задна чистачка с пръскачка тип "AERO"
  • Интериорно осветление в краката на пътниците отпред и отзад
  • Индикатор за спаднала гума
  • LED задни светлини
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един сребрист събрат, браво, опциите също горе-долу ни съвпадат :)

Честито, със здраве да си я караш!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл в клуба!То голямото чакане минало вече!Идва ред на големия кеф сега!Много да те радва колата и да не забравиш снимки да качиш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, и дано да те радва!

Абе Стиви,може ли да не го радва този автомобил.Човека си го е избрал и окомплектовал по вкуса си.И колата е станала още по-страхотна.Какво е това дано да те радва.....защото може и да не го радва ли??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Стиви,може ли да не го радва този автомобил.Човека си го е избрал и окомплектовал по вкуса си.И колата е станала още по-страхотна.Какво е това дано да те радва.....защото може и да не го радва ли??

Е какво да му напиша - колкото се може повече да го ядосва ли? :D

Не си го и мисля, тъй че как да му напиша такова нещо?

Редактирано от stivi797
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, страхотен избор на автомобил, двигател и оборудване!:) Чак ти завиждам благородно;)

 

Със здраве да си я караш, много да те радва и да те откара на много интересни и вълнуващи места!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за колата! Насочили сме се към подобна конфигурация двойка дизел с ДСГ, та въпроса ми е колко ти излезе колата, след отстъпките и с екстрите крайна цена за кеш, без лизинга (оскъпяването) евентуално, ако си на такъв!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,супер.Чакаме снимки и отзиви за първи впечатления.

Отзивите са 100% положителни.За сега трупаме впечатления и много скоро предстоят и снимки.

Предстои ми дълго пътуване и там се надявам да усетя автомобила истински.Поздрави. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, хайде да ти е честита красавицата! Само кеф да ти носи и безброй безаварийни километри да изминете заедно! ☺

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги,вече направих разработването на гумите до 500 км и в момента разработвам двигателя и съм на 1241 км.

Колата е супер,направих разходка с 5 човека София - Златни пясъци, препълнен багажник  и средна скорост 79км/ч, даде разход 5,30/100км.

След това Златни - Бургас - София на темпомат 140км/ч и даде разход 6/100 км, което според мен е супер. Толкова за разхода за сега.

Като цяло колата стои много добре на пътя,влиза добре в завои и е много стабилна. Возията е чудесна,интериорът е супер и е много приятен за окото.

Всички екстри които  поръчах си струват парите особенно би-ксенона, който на връщане си показа възможностите.Имаше страхотна мъгла,тъмница,дъжд,вятър, времето беше все едно идва края на света :o ,но благодарение на би-ксенона виждах много по добре и се прибрахме по бързо от очакваното.

Единствената забележка за сега е,че при скорост над 80 км се чува едно свистене на вятъра от страничното огледало на водача,но не е болка за умиране :D .

Ето и малко снимки http://tuzaria1977.snimka.bg/automobiles/skoda.814507

Редактирано от Yavor Simov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.