Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов колега с Октавия 3 2,0 тди дсж


Recommended Posts

Ксенонът наистина е много добър и аз мога да потвърдя, колкото за разхода - спецификациите на двигателите са верни що се отнася до разликите между тях - по-малкия дизел е с около половин литър на сто км по-икономичен от големия. Това го заключвам като сравня моя разход при 140 на темпомат с твоя.

Шума от огледалото над 80 км/ч не съм го чул, може би защото си пускам музика по-силно. Жалко, че опцията да се усилва звука автоматично с увеличение ма скоростта е само за Canton-a.

Иначе ако искаш да видим, направи албума обществено достъпен :)

Редактирано от carrot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ксенонът наистина е много добър и аз мога да потвърдя, колкото за разхода - спецификациите на двигателите са верни що се отнася до разликите между тях - по-малкия дизел е с около половин литър на сто км по-икономичен от големия. Това го заключвам като сравня моя разход при 140 на темпомат с твоя.

Шума от огледалото над 80 км/ч не съм го чул, може би защото си пускам музика по-силно. Жалко, че опцията да се усилва звука автоматично с увеличение ма скоростта е само за Canton-a.

Иначе ако искаш да видим, направи албума обществено достъпен :)

Съжалявам,дано сега се вижда - смених настройките :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е готина!Поздравления! :eusa_clap:

А колко и е твърда возията,че бях чел доста критики в пресата относно окачването и?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.