Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Избор на Шкода Суперб 2.0 ТДИ


bal4i6ki

Recommended Posts

Здравейте,
Не знам дали е тука темата, но съм замислил да купувам едно бебче.

Попаднах на три варианта http://m.autoscout24.it/details?vehicleId=247917419&referrer=search_result , http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11385999821322665&f1=details&slink=6adihi  и http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11395960005829404&f1=details&slink=6adihi . Но мнго трудно като избор. Кажете някякви насоки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

 

Зависи какво търсиш - като гледам така - ръчка и дизел преобладава?

Ако е така - мотора си го уцелил от първия път - 170-ката е супер. От показаните най-много ми харесва втората на мен. Обаче, минаха към 7-8 месеца, а може и повече, откакто е пусната за продаване - защо така не се е продала още... Иначе е много яка на вид :)

 

Търсиш насоки - тук няма как да сбъркаш - каквото вземеш, колкото повече екстри - по-добре. Супърба е супер машинка, стига да уцелиш читава от продаващите се :) Аз автоматици не харесвам, затова не мога да дам акъл там, но доколкото чета и гледам още си имат проблеми спрямо ръчната.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен втората най-много ми хареса! Ако е на реални километри и с история както пише мисля, че е много добра оферта. Ако наистина е стояла 6-7месеца ми се струва, че има нещо което не се вижда от снимките?

Редактирано от t5onko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

 

Зависи какво търсиш - като гледам така - ръчка и дизел преобладава?

Ако е така - мотора си го уцелил от първия път - 170-ката е супер. От показаните най-много ми харесва втората на мен. Обаче, минаха към 7-8 месеца, а може и повече, откакто е пусната за продаване - защо така не се е продала още... Иначе е много яка на вид :)

 

Търсиш насоки - тук няма как да сбъркаш - каквото вземеш, колкото повече екстри - по-добре. Супърба е супер машинка, стига да уцелиш читава от продаващите се :) Аз автоматици не харесвам, затова не мога да дам акъл там, но доколкото чета и гледам още си имат проблеми спрямо ръчната.

 

Поздрави

 

И тази с Чешките номера /третата/ седи от няколко месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моторът е пушка, иначе за автоматика - ако е поддържан, не би трябвало и при него да има проблеми.

Ами какво да ти кажа - огледай ги внимателно, и която ти хареса повече - мятай се на нея.

Иначе за екстрите - всичките са добре оборудвани.

И за втората - ако това са й реалните километри, ще е много добър избор!

А за престоя от 6-7 месеца..... може и да е заради кризата, а не заради някакви скрити проблеми.

Но все пак я огледай добре - за да прецениш как са нещата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен втората най-много ми хареса! Ако е на реални километри и с история както пише мисля, че е много добра оферта. Ако наистина е стояла 6-7месеца ми се струва, че има нещо което не се вижда от снимките?

И на мен 2-рата най ми харесва.

Но то на всички може да им има нещо,не го филмирай човека Цонко.Може да и е била по-висока цената...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами, цената е такава откакто я пуснаха :) Нито лев нагоре/надолу :)  Аз ги гледам почти редовно супърбите (само дизеловите са кът, иначе 1.8 TSI - ръчки колкото щеш), дали излизат за продажба такива с ръчни скорости. Също и една в ЕураТек има за над 30 000лв - комби, черно 2.0ТДИ 170-ка с ръчни :) На нея цената е като за нова...

 

На тази сивата - същата си е цената откакто е пусната... Има снимана рама, обаче... Бях я проверявал в някакви неясни сайтове да видя от къде е реално, но не си спомням какво точно намерих (май нищо интересно). С рамата може в ЕТ да се пита за историята и т.н. Иначе колата седи доста време, а цената е супер апетитна... мен ще ме е яд, че не мога да я грабна - ако е читава, разбира се.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро,

Аз миналата седмица ходих до София да гледам една в Еуратек и бях с парите в ръцете, но не ми хареса бежавия салон на снимки изглеждаше добре но на живо никак. После се порових малко и видях тази от Стара Загора минах от там навръщане от София и я погледнах колата. Имам една две забележки отвънка, салона е много запазен, линиите са добри и засега и аз съм се спрял на нея. Тази седмица един колега от работа е от там и ще отиде да я закара в Еуратек ( или вие ако кажете някой маистор в Стара Загора) да я огледат и ако няма нещо фрапиращо да я взимам. Мога да ви дам ВИН: TMBAF73T899011242 ако може някой да разбере нещо..

 

Лек ден 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново,

Един колега от италия съм му поръчал да гледа и сега ми прати ето тази http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=249107167&asrc=st само дето е 140 магарета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това че е 140 коня,да не те притеснява.По-важното е да е читава колата.140 коня е с голяма турбина и става безпроблемно 170 с ремап.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не ми се е обадил колегата но като ми даде инфо ще споделя. А за ремап ще насочиш нанякъде гледам си доста в час :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не бих отказал да видя и 3-тата, но аз съм фен на автоматика, пък и съм тествал Superb с DSG и е доста прилично.

Иначе, за ремапа... вече си насочен :) просто се разрови малко из форума.

 

Успех с покупката и добре дошъл в клуба ;)

Редактирано от siromaha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не бих отказал да видя и 3-тата, но аз съм фен на автоматика, пък и съм тествал Superb с DSG и е доста прилично.

Иначе, за ремапа... вече си насочен :) просто се разрови малко из форума.

 

Успех с покупката и добре дошъл в клуба ;)

Съгласен съм с колегата. DSG е супер решение, а в ръчен режим слуша всяка команда. Помага за сваляне на разхода в градско каране...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от 2010 съм в клуба но малко бях в клуб Ауди, но реших да се завърна. Кажете някой слаби места който да гледам при избора?

 

Мерси

Редактирано от bal4i6ki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам,може да ме нахокате,но според мен такъв клас кола трябва да е автомат.Някак тъпо ми седи голяма лимузина  без мулти волан,подгряване на седалките  и да ръгам скоростите.

А на колегата успех в избора,а за ремапването Сами(bega4kata)e човека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам,може да ме нахокате,но според мен такъв клас кола трябва да е автомат.Някак тъпо ми седи голяма лимузина  без мулти волан,подгряване на седалките  и да ръгам скоростите.

А на колегата успех в избора,а за ремапването Сами(bega4kata)e човека.

+ насочващи фарове и парктроник.

Аз лично не харесах коженият салон и не си поръчах такъв. Панорамният покрив е голямо шоу за децата :)

Редактирано от N.Zlatev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втория Супърб е в Стара Загора и го гледах за един колега,но той избра един Пасат .Просто човека е фен на Пасатите. Иначе колата е много добра аз имам такава но е DSG.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам,може да ме нахокате,но според мен такъв клас кола трябва да е автомат.Някак тъпо ми седи голяма лимузина без мулти волан,подгряване на седалките и да ръгам скоростите.

...

То, такава лимузина върви и с шофьор, ама няма... затова има ”разни хора - разни идеали”.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък този клас лимузина със шофьор........ :eusa_think:

Шегувам се, просто това е естественото продължение на нещата, които изреждаш. Всички са маловажни и не карат колата да върви и пак да е кола, докато с ”шофьор” е друга бира.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:banana_two: Това с избора голяма досада сега гледам тази http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=246020956&asrc=st|sr . Имам приятел там и ще го пратя в събота или неделя ако може да я види и да я яхна ако е ОК. Иначе благодаря и се надявам скоро да се похваля и аз. 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, тази която с чешките номера я гледах и аз.. срещнах се с човека и мисля че е на реални километри той си я поддържа в шкода може да и видиш историята от рамата. Той е втори собственик и беше пуснал бартер но не се разбрахме. Струва ми се че не знае какво иска точно :). Иначе колата работи много добре аз не я карах но я оглеждах доста внимателно той я е обслужил скоро и смени и дисковето щото се чувах няколко пъти с него.

Мисля че ще ти свали доста от цената стига да намериш подход .. първо беше пусната за 20 900 (като я гледах аз) и като коментирахме ми каза "ако дойде някои с парите му я давам и за 18000 и аз се размях и не се разбрахме.. ". Както и да е.. по боята чешката нямаше и точка мотора му мъркаше кожата вътре изглеждаше все едно никой не е сядъл на нея мисля че беше за нови гуми с 18ки е.. Ходи и я виш мисля че беше с всички екстри за модела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много. Аз заминавам в командировка за Исландия за около 30 дена. но в сряда ще съм в София и ще му се обадя да се разберем да я погледна. Иначе тази Италианската е в Англия вмомента човека ми писа че цената била с транспорта. Чешката много ми хареса " Любов отпръв поглед". Ще пиша като я видя. Колега аз обаче съм доста куц в тази тема с подхода към пазаренето :nea:  :D     

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.