Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Избор на Шкода Суперб 2.0 ТДИ


bal4i6ki

Recommended Posts

Здравей колега, тази която с чешките номера я гледах и аз.. срещнах се с човека и мисля че е на реални километри той си я поддържа в шкода може да и видиш историята от рамата. Той е втори собственик и беше пуснал бартер но не се разбрахме. Струва ми се че не знае какво иска точно :). Иначе колата работи много добре аз не я карах но я оглеждах доста внимателно той я е обслужил скоро и смени и дисковето щото се чувах няколко пъти с него.

Мисля че ще ти свали доста от цената стига да намериш подход .. първо беше пусната за 20 900 (като я гледах аз) и като коментирахме ми каза "ако дойде някои с парите му я давам и за 18000 и аз се размях и не се разбрахме.. ". Както и да е.. по боята чешката нямаше и точка мотора му мъркаше кожата вътре изглеждаше все едно никой не е сядъл на нея мисля че беше за нови гуми с 18ки е.. Ходи и я виш мисля че беше с всички екстри за модела.

Доколкото четох двигател 125 коня не можах да срещна. Да считам ли че е грешно написано ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой я купи сивата? Нещо й я няма обявата :) Може и да не са я подновили...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте, за автоматика само да се изкажа, че е един от най здравите DSG - та след 2009 г. Нямат абсолютно никакви проблеми и дефекти.Всички дефекти вече са изчистени.Аз на автомата съм сменил само един термостат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.