Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов, горд собственик с молба за съвет:)


jaden

Recommended Posts

Колега, ето една идея за тапициране на волани. Изпробвана е, момчето е майстор:

http://emin82.snimka.bg/automobiles/tapicirane-na-volani-lenkrad-beziehen.629648

Много ми е далече :)  В понеделник си записах час при Слави и после ще покажа резултата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо... Слави ще направи като моя шедьовър - Евала, не си сбъркал! Хубаво е че използва естествена кожа и е много качествена и здрава! Абе хубаво ще стане! Задължително избери да е перфорирана и цяла, комбинирай ги, ако ти харесва, разбира се - на мен много ми харесва така.

 

После пускай снимки. Снимай я преди и след, за да се види разликата.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така мисля да я правя с перфорирана и цяла - много ми харесва :) Ще направя снимки и ще ги кача за да се види резултата :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес заведох Шкодака  :D при Слави в Люлин, да му оправим волана и скоростния лост!  Човека наистина си разбира от работата и горещо го препоръчвам! Не съм го виждал преди и не го познавах до днес и това не е реклама,просто наистина съм страшно доволен от този човек! Заслужи си всеки лев който ми поиска!  Ето снимки на волана и скоростния лост преди и след манипулацията

 

http://jaden.snimka.bg/automobiles/volan.836827

 

Страшно много му се кефя, колата стана друга :champion:

Редактирано от jaden
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектен е станал, браво! Аз също се изкефих максимално, като го направих това нещо!!! Още се кефя и си го забърсвам с кърпички за кожа :sorry:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..............

 

Страшно много му се кефя, колата стана друга :champion:

 

Браво , наистина е станало много добре :eusa_clap:  С кеф да си връткаш геврека :D

П.С. АйдИ вече да ни пуснеш снимка на цялата кола... и без оправдания , че е мръсна , щот знаем тва бежаво - няма мръсно при него :tongue_1:  (личен опит , разбира се :rolleyes: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах снимки, но в раздела "Представете своя автомобил" - нали трябва да спазваме правилата :tongue_1: ;):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.