Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

да ви се похваля


Recommended Posts

...

 

 

Като цяло наистина 90 и 110 кс моторите са много здрави , същото важи и за 105 от Октавия 2 , за 140 к.с имат болежки.

Иначе , Октавия 1 90/110 се произвежда и след 2004 ... моята е края на 2005. За завода където е произведена , имаше някакъв сайт където се вкарва номера на рамата/шасито/ и там ти излиза къде е произведена и сглобена . Ще се опитам да го намеря ,,, ;)

 

Радвай се на придобивката и действай бързо с шоф книжка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло наистина 90 и 110 кс моторите са много здрави , същото важи и за 105 от Октавия 2 , за 140 к.с имат болежки.

Иначе , Октавия 1 90/110 се произвежда и след 2004 ... моята е края на 2005. За завода където е произведена , имаше някакъв сайт където се вкарва номера на рамата/шасито/ и там ти излиза къде е произведена и сглобена . Ще се опитам да го намеря ,,, ;)

 

Радвай се на придобивката и действай бързо с шоф книжка :)

Благодаря за хубавите пожелания,а иначе трябва да призная че въобще не се сетих че има възможност да разбера по номера на рамата,може даже да се вдигнем до Еуратек да им дам номера на рамата и да видим дали по него могат да ми кажат те.....но тва е само при положение че вземе да ме гложди много :D  :D  :D и ша видим може на 2-ри да дойдем, само да я регистрирам че тя е още с транзитните номера и стои само в гаража,щот не давам да се кара с тях, да не ми я откраднат-като се сетя колко съм я търсил,дебнал и чакал тая кола и ме заболява главата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

....

Ето две места за проверка на рама/vin ... :)

Иначе , Октавия 1 Тур се произвежда до 2010 , като от 2004 се прави само във Връхлаби (Чехия) :)

 

http://www.octinfo.com/index.php?p=vin_en

http://igorweb.org/vindec/default.aspx

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм наясно с тези помпа-дюза,стари двигатели и т.н. но на жена ми предишната Октавия бе дизел 1.9 ТДИ и бе много здава,а и сега я карат без проблем.    Колата изглежда много красива на снимките. Няма да се притесняваш,че тук във форума се представяли еди какви си коли. Това ще е твоята любов и никой не може да ти отнеме щастието с нея. Аз например бях много по-щастлив с първата си 10годишна Примера в сравнение с чисто новия си Лансър по-късно. Сега с РСката е несравнимо,но усещането за щастие е към определен момент и то не се определя на колко години е колата,Жената и т.н. :tongue_1:                  Бъди здрав,обслужвай красавицата редовно с каквото и е нужно и тя ще ти се отблагодари също.

.....................................Синьото доста добре и стои.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много,току-що се върнах от КАТ-ходих да я регистрирам и вече е с постоянните номера,досега беше с транзитните и сега само остана да извадя и една винетка за паркиране че аз пък съм в зона ииии без винетка не мога да спирам никъде а в същото време нямам гараж и сега я държа в гаража на една съседка и сега колата почти не се кара щото пък тя си спира колата пред самия гараж и така..... та да се надяваме че до 10 дни ще е готова тая пуста винетка че да може да си търкаляме октавийката,а тия дни ще кача малко снимки и на интериора, като цяло колата е доста запазена и много и се кефя и най-важното, не бърка много в джоба-майка ми оня ден и врътна 150км. Ловеч-София при скорост 120-130 разхода беше 5,1 просто невероятно,очарован съм от колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.