Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Светлини в краката О3


yanko78

Recommended Posts

Струва ми се, че някъде гледах светлини които осветяват пространството за краката на предните и задните седалки. Има ли такова нещо в О3 или нещо се бъркам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има да, отделна екстра е и струваше 22лв навремето :)

 

Интериорно осветление в краката на пътниците отпред и отзад - това от ценовата листа на октавията, раздел функционалност. Като гледам сега е 25лв, и за Елеганс е стандартно

Редактирано от Alpinjuga
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има да, отделна екстра е и струваше 22лв навремето :)

 

Интериорно осветление в краката на пътниците отпред и отзад - това от ценовата листа на октавията, раздел функционалност. Като гледам сега е 25лв, и за Елеганс е стандартно

 

Е аз съм с Елеганс, ама нищо не свети  :o Гъзих под предните места и не видях никъде някакви лампички

Редактирано от yanko78
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, те правят постоянно промени в нивата на оборудване, какво включва, какво не и колко точно струва, може да си я поръчал като не е било стандартно за нивото. В договора ти би трябвало да е описано какво се включва като екстри. И да пише и да не пише в договора за това осветление, може би трябва да си питаш ЕТ защо го нямаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че някъде гледах светлини които осветяват пространството за краката на предните и задните седалки. Има ли такова нещо в О3 или нещо се бъркам?

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/47402-%D0%B1%D1%8F%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0/

тук има снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е стандартно за елеганса-аз си го платих като екстра, но е гот, стига да смениш стандартните крушки с LED...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е стандартно за елеганса-аз си го платих като екстра, но е гот, стига да смениш стандартните крушки с LED...

А на мен човек от Еуратек в приятелски разговор ми каза за слагането на LED крушки "по-добре не слагай, че ако стане нещо по електрическата част от гаранционния отдел може да ти се заядат за гаранцията"  :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спок Ицо, каквото и да стане от десет извора ще донесат вода за да докажат, че е неправилна експлоатация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И, дори ако си върнеш обичайното осветяване, с нажежаеми крушки, ще ти отговорят същото-консуматив, все тая...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,ако се получи проблем,слагаш си пак старите крушки и отиваш.И нищо не си пипал.

Ама големи сте шашковци :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,ако се получи проблем,слагаш си пак старите крушки и отиваш.И нищо не си пипал.

Ама големи сте шашковци :)

То това е ясно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си я поръчах, защото я няма в стандартните екстри на Елеганс. 25 лв е. Реших да го имам предвид старата ми кола, която нямаше такава ектра и като изпусна нещо под седалката в тъмното няма намиране, а и според мен е доста практично и естетично да има осветление в краката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си сложите диоди,трябва да си настроите на 10 или макс.на 20 процента интензивноста.За да може да е светло като отворите и да се затъмнява когато шофирате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, може ли да споделите от къде(като магазин или сайт), и какви диоди(като марка и модел и мощност)сте сложили в купето на вашите красавици, и сте останали очаровани от осветлението в купето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме е яд, че ги нямам... и то за 25 лв.  Взех колата налични и нямах възможност да ги поръчам и не знам защо ма много ме кефят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Yanko78 не сме виждали снимки от новата придобивката, ако си качвал се извинявам за въпроса?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Yanko78 не сме виждали снимки от новата придобивката, ако си качвал се извинявам за въпроса?

 

 

Ето я в едно с другата ми красавица лепната до нея  :) Даже в Събота вечерта беше на разходка до Козлодуй

 

4bb2210fe9f79461390716c2d659c45c_920x0.j65291aa8cd789356f7b27396f277b930_920x0.j

0cfc146be8f3449894cd538258deec66_920x0.j

Редактирано от yanko78
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

Да се върнем на темата с осветлението в краката.Знате ли,дали има окабеляване до съответните места за крушките,или трябва да се тегли нова инсталация?Аз мисля,че щом екстрата струва 25 лв ,всичко е готово и е въпрос на свързване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едва ли има готово положени кабели. Под седалките има по една кутия, от която излизат кабелите, така цхе вецхе би ги забелязал, ако ги имаше....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се върнем на темата с осветлението в краката.Знате ли,дали има окабеляване до съответните места за крушките,или трябва да се тегли нова инсталация?Аз мисля,че щом екстрата струва 25 лв ,всичко е готово и е въпрос на свързване.

Може би това ще ти бъде интересно ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това е интересно,просто не съм се задълбочил в познанието за  VCDS.Този автомобил е нов за мен и тепърва предстои да се информирам за доста неща.Все пак благодаря за инфото.Дано и аз бъда полезен за колегите в този форум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.