Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Светлини в краката О3


yanko78

Recommended Posts

В темата от линка в предния ми пост, освен че се споменава VCDS, се обяснява и какво има вложено/налично като hardware. Освен това е описано (при това подробно според мен) и какво трябва да се добави и настрои. Останах с впечатлението, че това те интересува.

 

Поздрави

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

Направиха ми монтаж на осветление в краката по начина написан в линка от briskoda и всичко работи като фабрична екстра. Имам димиране на инфотеймънта и смятам,че тази екстра е много полезна при наличието на две деца в столчета отзад и постоянно да се търси нещо по пода. Искам да попитам някой дали може да препоръча читави лед крушки Т10 w5w,освен narva,osram и Philips? Пробвах поне 5 вида китайски no name, но изкарват от 2 дни до 10 дни и става дискотека. Или горят нацяло или 2-3 диода от 8 почват да премигват. Накрая си върнах нажежаемите жички. Това за всички плафони и багажника. Иначе за задния номер сложих тези плафони със съпротивление:

https://autopro.bg/led-plafon-za-registracionen-nomer-volkswagen

Светят в бяла светлина и за момента повече от месец няма проблеми. Хората ми казаха,че дават 1 година гаранция и ако стане нещо да ги върна. Проблема ми е с Т10, търся да са на 4500-5000к, но не и 2 бр за 50 лв, като на Филипс. Ако някой е нацелил сполучливи китайци, моля да сподели.

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще взема две да ги пробвам. Бях останал с впечатление, че бият към лилаво светене и са малко слаби само с два диода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е важно как е насочен самия фабричен плафон. Не си спомням как е за краката, но например плафона за багажника ще скрие единия светодиод. Иначе светят добре, а за плафона в краката смятам, че ще са достатъчно като сила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес взех две от практикер за 14 лв,в Метро са 17 лв. и наистина доста добре светят за два диода. Гледам вътре пише филипс, а същите на филипс ледове са 46 лв. Нещо не схващам икономическата обосновка. Добре светят и на плафоните на О3 и в краката. Накрая ги монтирах в страничните огледала и ще чакам да се стъмни за да видя как са, но на първо четене са екстра. Благодаря на всички за съвета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес взех две от практикер за 14 лв,в Метро са 17 лв. и наистина доста добре светят за два диода. Гледам вътре пише филипс, а същите на филипс ледове са 46 лв. Нещо не схващам икономическата обосновка. Добре светят и на плафоните на О3 и в краката. Накрая ги монтирах в страничните огледала и ще чакам да се стъмни за да видя как са, но на първо четене са екстра. Благодаря на всички за съвета.

А на тях съм сигурен, че усмивката на лицето ти ще присъства всеки път в тъмното

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а така и така си говорим за осветление, някой може ли да снима плафоните, които са в предните седалки, осветяващи краката на хората на задната седалка ? каталожен номер също няма да е излишен. дали ще е много трудно окабеляването и настройките на компютъра ако се добавят такива светлини?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плафона е същия като в жабката и багажника. Аз ползвах едни с метално капаче отзад за Ауди и голф. Паснаха идеално. Ако искаш оригиналните за Шкода в ЕТ струват 4 бр около 100 лв. (плафон,букса и фасонка). Монтажа и адаптацията заради гаранцията го направиха в ЕТ. Време около 5-6 часа. Ако искаш повече инфо пиши на л.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направиха ми монтаж на осветление в краката по начина написан в линка от briskoda и всичко работи като фабрична екстра. Имам димиране на инфотеймънта и смятам,че тази екстра е много полезна при наличието на две деца в столчета отзад и постоянно да се търси нещо по пода. Искам да попитам някой дали може да препоръча читави лед крушки Т10 w5w,освен narva,osram и Philips? Пробвах поне 5 вида китайски no name, но изкарват от 2 дни до 10 дни и става дискотека. Или горят нацяло или 2-3 диода от 8 почват да премигват. Накрая си върнах нажежаемите жички. Това за всички плафони и багажника. Иначе за задния номер сложих тези плафони със съпротивление:

https://autopro.bg/led-plafon-za-registracionen-nomer-volkswagen

Светят в бяла светлина и за момента повече от месец няма проблеми. Хората ми казаха,че дават 1 година гаранция и ако стане нещо да ги върна. Проблема ми е с Т10, търся да са на 4500-5000к, но не и 2 бр за 50 лв, като на Филипс. Ако някой е нацелил сполучливи китайци, моля да сподели.

 

А тези лампи бяло ли светят или синеят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяло, няма грам синеене или лилавене. По телефона, като ги поръчвах ми казаха,че са 5000к.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как свети. Реално не е така силно, просто снимах без светкавица на нощен режим и светлината се преекспонира.

DSC_3513.jpg

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

dsc_1191.jpg?itok=7FsHRaVO

 

Някой знае ли тези трите диода от снимката дето са насочени назад въобще светлини ли са някакви и ако да кога се включват.Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.