Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с боята на Рапид след ремонт в Еуратек


vp81

Recommended Posts

Аз съм сигурен, че проблемът е в основата, защото се появява на едни и същи места. Също така знам какво трябва да се направи си мисля. Всичко трябва да се свали до основа и след това наново да се прави колата и то от друг подизпълнител.

Абе то така ама кой ще плати за тази работа? Застрахователя ли? изключено. Еуратек ли? Ми те вземат парите от застраховките и не искат да се разплащат с изпълнителите камо ли да платят наново?!?бояджията ли? дето 3 пъти боядисва и все не става? абсурд... това може да го оправи само собственика...като си плати отново..

 

 

Между другото това беше 3-то пребоядсване. Просто "no comment"! Идиотия по български.

Това само подкрепя мойта теза. Според мен не е имало трето боядисване просто се замаскирва. Това нещо 3 пъти да правиш едно и също и да не стане вярвате ли го? Абсурд.. крайно време е клиента да престане да вярва на всичко каквото му кажат...

 

Имала съм подобен проблем. Съвет: пиши до завода производител писмо ! Разкажи  цялата история! Обикновено се стига до замяна на изделието с ново такова .

В най-лошия случай ще получиш нова кола, със същия цвят, и ако не си много претенциозен да заведеш иск за пропуснати ползи ще имаш и подарък отгоре натова за нещо си...

Пък, ако си много претенциозен и искаш много, може и да получиш някой лев отгоре, но ще е трудно, но  като те гледам колко си "оправен"- най много да загубиш

:tongue_1: .

 

Той производителя няма да се занимава определено.Още повече да му подмени колата :nea:  Сто процента има и други начини и то много ефективни като онзи дето искаше да запали шкодата си пред еуратек задето не му признаха гаранцията на турбото но това са цигански истории.. Факт е че vp81 е бил достатъчно търпелив и културен клиент да изтърпи 3 безуспешни интервенции.И такива клиенти аз лично много уважавам и те трябва да се пазят.Защото това са хубави клиенти. Безпроблемни клиенти. И са ценни.А не да се ебаваш с тях и да ги губиш

Редактирано от mishoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все си мисля, че ще им се наложи на ЕТ да платят. Аз нямам намерение да се откажа. Възпитанието е до време.

Редактирано от vp81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и ново развитие по въпроса. След поредния оглед имам поет ангажимент от ЕТ, че дефектът е констатиран и ще бъде отстранен, но се разбрахме да се изчака около 3 месеца, за да се видят всички зони, където ще се появи. В интерес на истината ми се струва, че и те не знаят причината, а не ме просто разтакават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено не знаят причината. Само гледай да не те врътнат, защото 6 месеца ти е цялата гаранция по боята, която правят подизпълнителите им :) На мен след 6 месеца ми падна на праговете боята (бяха ги боядисвали, защото скапаният оригинален "крик" ми изпусна още в ниското и ги одрасках), мрънках там, оправиха дефекта покрай други детайли... След още 6 месеца пак падна и нямам за какво да мрънкам вече, защото не се водят ремонтирани те, ами други детайли - отказах се да правя каквото и да е (не си личи толкова, че да ме дразни, само ако някой се наведе на 2 метра от колата ще ги види участъците с падналата боя под зад предните калобрани).

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...не си личи толкова, че да ме дразни, само ако някой се наведе на 2 метра от колата ще ги види участъците ...

 

Шафте, трябва  Теб да те дразни, не  този, който ще се дупи да гледа . Него по-скоро няма да го дразни .  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Документирано е, а гаранцията е 1 година ми се струва.

Редактирано от vp81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шафте, трябва  Теб да те дразни, не  този, който ще се дупи да гледа . Него по-скоро няма да го дразни .  :tongue_1:

 

Не ме дразни, защото е симетрично - от двете страни има :D ако беше само от едната... да се накланя натам колата, да дърпа ляво-дясно, разбирам, ама като е симетрично си върви направо :D (МНОГО ДОБРЕ ЗНАЕШ за какво говоря)

 

 

Документирано е, а гаранцията е 1 година ми се струва.

 

Амии, аз си мислех същото, но последния път като ходих беше преди зимата - определено ми казаха 6 месеца... И, че могат да ми дадат гаранция, че бронята няма да ръждяса (в кръга на шегата, но е нормално, че само за това могат да ми дадат гаранция след боядисване "при тях") :)

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амии, аз си мислех същото, но последния път като ходих беше преди зимата - определено ми казаха 6 месеца... И, че могат да ми дадат гаранция, че бронята няма да ръждяса (в кръга на шегата, но е нормално, че само за това могат да ми дадат гаранция след боядисване "при тях") :)

 

Предполагам си прав. Какво да се прави - в БГ само децата са ни наред, защото не ги правим с ръцете си. Трудно мога да се сетя за нещо да ни е като хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, за жалост е така. Не се нервирай обаче, въпреки, че ако бях аз...нямаше да мога да спя от нерви... Ама недей, не го мисли много-много, все някак ще го оправят някога. Карай и се кефи, хората не гледат толкова по боята и т.н.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.