Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Радио Bolero


Recommended Posts

  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...

става ли за супърб 1 - 2004г

Става след леко прерязване на дупката за аудиото... Едното е правоъгълно, другото трапец!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става за нищо друго, освен за супърб 2 и фейслифта му. Радиото е издадено навън, тоест стои на две нива спрямо климатика/климатроника.

 

Хората със супърб искат навигация, затова го разкарват това радио. Трудно продаваемо е...

 

Поздрави

 

ПП: Това за Октавия 2 / facelift и Йети / facelift изглежда ето така:

1268163813.jpg

 

Това за супърба е дадено по-горе - врътки и всичко му е изнесено по-надолу. Общо взето не става за друго, освен за супърб.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става за нищо друго, освен за супърб 2 и фейслифта му. Радиото е издадено навън, тоест стои на две нива спрямо климатика/климатроника.

 

Конкретно това, което продава колегата, наистина става само за Супърб 2 ФЛ, но не и за Супърб 2 преди ФЛ. Мултимедията за Супърб 2 преди ФЛ има коренно различна форма, която е съвместима с тази на Фабия 2 / ФЛ и Румстър /ФЛ. Ето тема, онагледяваща това, което имам предвид:

 

http://www.briskoda.net/forums/topic/241655-bolero-octy-superb-versions-the-difference-in-pictures/

 

Който не вярва, да дойде да му покажа моя Колумбус, който е от Супърб 2 преди ФЛ, или да пита Коста (kokarosta), на чийто Супърб лично сме поставяли моя Колумбус за тест.

Редактирано от iavkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, да... прав си, Явка!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, добре де как да не става?! Точно 2010г. започнаха да слагат тази форма на Супърба, а още не беше фейслифт. Тъкмо се навих за това Болеро. Наистина ли няма да стане? Виждал съм преди фейслифта с това Болеро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, добре де как да не става?! Точно 2010г. започнаха да слагат тази форма на Супърба, а още не беше фейслифт. Тъкмо се навих за това Болеро. Наистина ли няма да стане? Виждал съм преди фейслифта с това Болеро.

 

Колега, най-лесно е да пуснеш една снимка на централната ти конзола със сегашното радио, за да ти кажем ще пасне ли това Болеро, което продава колегата IVO MEZDRA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, Явка, може би става?

Това е преди фейслифта, то това отпред на болерото е само капак, май...

http://ipocars.com/imgs/a/g/s/c/d/skoda__superb_1_8_tsi_dsg_amb_17_alu___bolero__bi_xenon_2010_3_lgw.jpg

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, на Коста на Супърба, който е преди ФЛ, моят Колумбус пасва кат' капут на х*й, с извинение. Каква е логиката да сменят сменят формата и размерите някъде по средата на жизнения цикъл на pre-FL, а не направо при FL?!

 

П.П. Затова и написах - най-добре колегата anikolov да пусне снимка на централната си конзола, да видим какво е положението при него.

Редактирано от iavkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явка, има такива О2 от преди стартирането на FL - от вън нормална О2, вътре с панелите на FL. Мисля че синята РС, която спира в мола на Цариградско, беше така. Та е възможно и при Супърб да има такова нещо.

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги доколкото съм запознат няма разлика в Болерото преди и след ФЛ за Супърб 2 има разлика само в лицевия панел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

привет,не разбрах за Октавия 2 FL 2009  да ли ще стане .Аз сега съм със SWING .

 

Не, Стефчо, 100% не! Да не се излъжеш, после ще го продаваш дълго време и ти...

 

Който има такова радио, като това - от Супърб - е "прокълнат" в продажбата му, просто... Съчувствам.

 

РАДИОТО Е ПРЕКРАСНО!!! Но... само от и за Супърб става...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Колеги, дали трябва да се сменя рамката около разиото за Супърб 2 /2009/ преди фейслифта. Сега съм със Суинг? Блягодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, като ги гледам - абсолютно нямат никаква разлика!!!

 

Ето:

Swing:

1q4i8m.jpg

 

Bolero:

5084128-skoda-bolero-na-6cd-mp3-sd-novy-

 

Купувай го, ако ти е такъв swing-a - ще се преродиш, просто!!!

 

Поздрави

 

ПП: Тук, просто от различни ъгли е снимано - еднакви са според мен. При Октавия 2 фейслифт са 1:1 двете на форма, даже са три еднакви /blues, swing, bolero - в тази поредност и по качество/ - само навигациите са с различна форма.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, такъв е. Дали се сваля този надпис за airbag-а? Да го сваля от Суинга и да го сложа на Болерото? Водим преговори и ако се разберем с колегата го взимам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.