Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Радио Bolero


Recommended Posts

Да, такъв е. Дали се сваля този надпис за airbag-а? Да го сваля от Суинга и да го сложа на Болерото? Водим преговори и ако се разберем с колегата го взимам.

 

Предполагам, че това е лампа/модулче/част, която си остава на колата, а не е свързана с мултимедията изобщо? Даже трябва да ти свети, когато изключиш с ключа еърбег-а на пасажера.

 

Не мога да намеря снимки на разглобено, за да видя как е - затова само предполагам.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, свети. Гледам в интернет, като свалят радиата, откопчават отзад и надписа стои на радиото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, купих го! Чакам доставката и се надявам да няма разлика по Кан букс и т.н от Супърб 2009 до 2014, когато е произведено радиото. Дано! :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да знаеш, че като разкачиш буксичката на еърбега ще ти излезе грешка (светва индикация) за проблем с еърбега. Тя си остава дори и след като си закачиш буксичката. Ще трябва с ваг ком да я изчистиш и всичко е Ок.

Редактирано от Voyslav Filipov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щипките са метални и не са част от самата лайстна, т.е. внимавай да не паднат някъде навътре из дупките на колата. Аз изгубих една така ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои метални щипки, на самата пластмаса, която пише airbag ли? Аз имам приятел в Еуратек и с него ще я сложим. Нямам и кода. В Еуратек могат да изчистят грешката и да ми дадат код, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Могат да. Кода ще ти го дадат по серийния номер на мултимедията.

За щипките имам в предвид тези, които държат самата лайстна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще внимавам, дано не изгубя нещо. Предполагам акумулатора не е необходимо да се разкача?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Болерото е сложено и съм много доволен! Мисля, че темата е за триене. :banger_2: :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.