Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Избор на Умнофон - съвети


PUF-PAF

Recommended Posts

И аз съм с Lenovo A536 и хубавото му е че е с 2 сим карти с нормален размер. Камерата не става, но за 230лв телефона е много добър Телефон. Батерията кара 2-3-4 дена ако е без Wireless и 3G може и малко повече. Дразнещо е че понякога батерията изведнъж пада (вероятно софтуерен проблем). За повече неща си търсете други. Лично много съм фен на Nexus 5 (най-доброто според мен, което може да се намери на пазара) 4 приятелчета са с такъв и след като минаха към последния Андроид, оправиха проблема със забиващата камера. Високия клас на Lenovo са 50%-50% - или ще сте много доволни или много разочаровани. Сервиза на Леново-то е малък и нещата стават бавно. Имаха софтуерен бъг с Lenovo P70, доста добър телефон, но пуснаха ъпдейт и сега май е ок (с голяма батерия 4000mAh). Колега със стария модел P780 пак с 4000mAh батерия изкара 5 дни с Wireless, GSP, снимки и доста брауз, на една командировка. Като дизайн Lenovo X2 е много приятен и го дават с допълнителна батерия (може да се каже първия модулен телефон).
 

Редактирано от zizirixo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 85
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PUF-PAF

    9

  • shaft

    7

  • Gerdjikov

    7

  • Боре

    6

Най-много писали в темата

Колеги,

 

Да споделя, че юнаците от Теленор си спазиха обещанието и ме снабдиха с Iphone 6 Plus 64GB, черен. Крайната цена беше 1 230 лв. спрямо 1 800 лв. в официалния магазин Istyle ! За целта увеличихме месечния план с 5 лв. и преподписахме за 2 год.

 

Машинката си има 2 години гаранция и изненадващо за мен си дойде и със слушалки в кутията. Тепърва ще се запознавам какво представлява iphone, но изглежда доста солиден, определено е голям и според мен се получи добра сделка. Мога да споделя впечатления на по-късен етап, но засега искам да благодаря на колегата по-горе за идеята да пробвам в Теленор. За сравнение в Мтел ми го предложиха на 1 700!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да ти е честит!!! Кефи му се там и да те слуша - продуктите на "Апле" са солидни, наистина. :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Честито Павка. Сега ще разбереш какво е едновременно отличен, но много надценен продукт.  :plate_rulez: Пожелавам ти да ти служи вярно дълго време.

   Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Павка, да те слуша ябълката и дано не е червива! :)

Цената е екстра, остава и ти да бъдеш доволен от машинката и да ти върши работа.

Ще чакам, да споделиш впечатления.

Поздрави и весел празник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито. Това е right overdosed избор! Със здраве...

Редактирано от Gerdjikov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едновременно отличен, но много надценен продукт....

Честито и от мен, със здраве да го ползваш и да си изкара парите многократно! Не е толкова много надценен на тая цена, добра е сделката, според мен. Щом му искат и по 1700-1800 значи се намират балами да ги дават. (Или това е повече трик, като го вземеш за 1200лв да си мислиш, че си на страшна далавера :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честитооо! Наистина добър избор. С iPhone съм от пет години, като три от тях бях с 4ка, а сега съм с 6ца и досега съм нямал и грам проблем. Никога не са крашвали или забивали.

Ползвай си го със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, не го приемайте като заяждане, ама това е някакъв си телефон. Какво му честитите, все едно нова кола или къща е купил :) Ако ни види някой от нормална държава, ще каже тия са ебати негрите, радват се на стъкълца и дранкулки.

 

Аз му желая по-сериозни неща да са му повод за честитки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, не го приемайте като заяждане, ама това е някакъв си телефон. Какво му честитите, все едно нова кола или къща е купил :) Ако ни види някой от нормална държава, ще каже тия са ебати негрите, радват се на стъкълца и дранкулки.

 

Аз му желая по-сериозни неща да са му повод за честитки :)

 

Е... то и в Африка няма какво да ядат, ама тука за телефони по над 1000лв даваме, за накладки ни е грижа, а ония ходят боси и голи и ги бОли (даже стана рима). Та така, всеки се радва на нещо си, каквото има... ;)

 

Поздрави

 

ПП: Иначе тия от нормалните държави ни се смеят за всичко вече... смеят ни се и че пенсиите са по "100лв" средната и се питат как изкарваме. :) За т'ва ни викат, че тука сме "уигъри" - бели негри (между другото, май тая дума е обидна... трябва да казваме "чернокож").

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че темата се изчерпи. Ако някой иска да сподели нещо съществено, нека ми пише да я отключа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.