Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнения относно конкретни обяви


brinimir

Recommended Posts

Тази е много красива, но стои от миналото лято, ако не се лъжа... :( Отдавна я гледам и й се радвам как изглежда отвън. На мен времето ми минава адски странно, та може и да не е чак от тогава, но стои мнооого време!

 

Поздрави

 

Над година е, даже и други колеги я бяха обсъждали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откъдето идва извода, че нещо не е наред, за да не е лапната. Другият вариант е да скоча на тази фейсовата 1.9 за 16400 от една от темите в продава.

Не знам дали няма прекалено спъната да е с тези 105 кончета. Май точно вие, колега shaft, бяхте писал, че цената и е уникална.

Аз, доколкото видях, е най-високата цена в мобиле в момента? И как така е с БГ застраховка и каско плюс регистрация, а е с швейцарски номера...

Редактирано от Velinoff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И е в пъти по-добре от другите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за тази бензинова красавица какво мислите?

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/45853-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BC-skoda-octavia-ii-18-tfsi/&do=findComment&comment=293056

В момента само че вече е на 193 000 км, със сменена верига комплект, съединител и нов акумулатор.

На 10900.

 

Чета разни притеснителни неща за проблеми с въглеродните наслагвания по всмукателните клапани принципно на FSI TFSI. Тук още никой ли не го е "ял" лично?
На "запад" реват сериозно, и то за всички бензинови мотори с директно впръскване на горивото без особено значение от производителя - BMW, Mercedes, VW/Audi, Toyota и т.н. И май колкото по-мощен е моторът, толкова повече реват.

 

Единствено това ме притеснява във възможността да взема бензиновата шкода, нямам никакво намерение да се занимавам с невъзможни газови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.