Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Акумулатор и последвал проблем.


fennko

Recommended Posts

Лампата за подгрева при даване на контакт светва и угасва.При самото запалване започва да мига.Как да тествам тандем помпата в домашни условия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизеларката пална най-накрая...

Оказа се предпазител номер 13 engine control unit.Самият предпазител нещо не е наред -когато меря с мултиметър показва,че е здрав.Когато му натисна крачето леко и прекъсва.Точно това се е получило когато се поставя в гнездото.Сигурно 3 пъти съм ги тествал всичките.Сега като работи двигателя има някак по друг звук и има едно метално като почукване.Както и да е ще се гледа и то.

Благодаря на всички отзовали се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееееееееее, браво! Айде честито. А за този звук, снимай го на видео и покажи какво е, че ми е интересно :)

 

Видя ли, ECU-то е било, ама предпазителят му - ура, че е той!!!

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих до Банкя и след като се върнах,не се чуваше този звук,но ще следя следващите дни.Отностно ECU - много ме изненада.Ако не стига напрежение до него как влизам в Engine каналите? Да не би да има някаква енергонезависима памет и там да ме праща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих до Банкя и след като се върнах,не се чуваше този звук,но ще следя следващите дни.Отностно ECU - много ме изненада.Ако не стига напрежение до него как влизам в Engine каналите? Да не би да има някаква енергонезависима памет и там да ме праща.

Така е да. Има няколко контролера, примерно живите данни едва ли ще ги видиш... Нещо такова. А паметта с настройките и грешките - четеш и пишеш. :)

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.