Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кой цвят от трите ви допада за лек автомобил Шкода Октавия 3  

50 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

+1 за брилянтно сивия металик (като моя:-)). Според мен (след като видях горната снимка) наистина подчертава повече линиите на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лъчо,

аз и на колегата отворил темата написах, че гледах :

 

- на живо

- в двата БГ форума

- в briskoda

 

http://www.briskoda.net/forums/topic/296662-post-your-mk3-octavia-photos/

 

- от netcarshow тази галерия ме подтикна към цвета

 

https://www.netcarshow.com/skoda/2013-octavia/

 

това по-конкретно :

 

https://www.netcarshow.com/skoda/2013-octavia/1280x960/wallpaper_03.htm

 

иначе и другия е як. Спор няма - стои и добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отварям каталога и гледам, с кой цвят са преобладаващите снимки и ако ми харесва го поръчвам ::
При Фабията е поредното доказателство, целия каталог е с тъмно синьо, ама пустия му инат на жана ми и сега плакна очи по чуждите коли :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така правя, в каталога бяха разделили О3 примерно с L&K там оцених,че цвета пасва с интериора макс. Както и брилянтния пасва със сребърните лайсни и черните елементи от интериора. Но цвета си е много лично усещане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но цвета си е много лично усещане.

Поради тази причина се чудя защо колегата пита на кого какъв цвят му харесва. По-скоро как държат цветовете на времето и драскотините ... Нашата е кафява и мнението ми няма да е от полза в случая. В началото бяхме избрали капучиното, но на живо изглеждаше по-бледо от в конфигуратора и това ни разубеди. По принцип съм голям фен на джанти в същия цвят като колата, с изключение на комбинацията в сиво. На горните снимки стоят по-добре на капучиното.

Редактирано от mirizlivpor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес случайно спрях до една такава и докато чакам реших да ги снимам една до друга.

Както и други колеги казаха (и аз по пътищата съм го видял) - хамелеон е. Днес беше сумрачно и беше по-наситен цвета капучино. В ярък ден е млечен.

 

Просто като референция, аз никога не съм ги виждал една до друга, когато ми се налагаше да избирам

 

Br_vs_Cap2.jpg

 

Br_vs_Cap1.jpg

Браво страхотно попадение, много ми помогна с ориентацията... 

 

+1 за брилянтно сивия металик (като моя:-)). Според мен (след като видях горната снимка) наистина подчертава повече линиите на колата.

според мен и двата стоят много добре :)

 

Лъчо,

аз и на колегата отворил темата написах, че гледах :

 

- на живо

- в двата БГ форума

- в briskoda

 

http://www.briskoda.net/forums/topic/296662-post-your-mk3-octavia-photos/

 

- от netcarshow тази галерия ме подтикна към цвета

 

https://www.netcarshow.com/skoda/2013-octavia/

 

това по-конкретно :

 

https://www.netcarshow.com/skoda/2013-octavia/1280x960/wallpaper_03.htm

 

иначе и другия е як. Спор няма - стои и добре.

Много съм благодарен за всичката информация която ми даваш в форума и на лично. Чета във всички сайтове и форуми. Иначе ти обясних откъде идва проблема... На живо гледах едно после реших да поръчам друго, но вече не съм в движение и на живо ще ми е доста голяма трудност.

 

Аз отварям каталога и гледам, с кой цвят са преобладаващите снимки и ако ми харесва го поръчвам ::

При Фабията е поредното доказателство, целия каталог е с тъмно синьо, ама пустия му инат на жана ми и сега плакна очи по чуждите коли :D

Хахаха жените са за това да ти объркат нещата... И аз гледах каталозите, но капучиното в каталога и на колите стои според мен доста различно...

 

Поради тази причина се чудя защо колегата пита на кого какъв цвят му харесва. По-скоро как държат цветовете на времето и драскотините ... Нашата е кафява и мнението ми няма да е от полза в случая. В началото бяхме избрали капучиното, но на живо изглеждаше по-бледо от в конфигуратора и това ни разубеди. По принцип съм голям фен на джанти в същия цвят като колата, с изключение на комбинацията в сиво. На горните снимки стоят по-добре на капучиното.

Идеята беше за да е по интересна дискусията да пусна и една анкета ... Както питах по нагоре наистина и мен ме вълнува как стоят цветовете и как прахоляците и драскотините им се отразяват... То е ясно, че на кой какво му харесва е много относително... както и че накрая ще поръчам каквото на мен ми скимне, но все пак много полезна информация набрах покрай темата и за самият автомобил... Иначе от снимките и двата автомобила са супер. Колегата перфектно ме ориентира за цветовете тези дни, тъй като към момента вече нямам опция обикаляй и гледа.

Мерси много за доброто отношение и полезните мнения! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се,че сме (съм) били полезни. Съдейки по моя опит и на още няколко колеги тук писали, виж жена ти да е убедена и тя :)

 

Скорошно оздряваване и успех с колата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отварям каталога и гледам, с кой цвят са преобладаващите снимки и ако ми харесва го поръчвам ::

При Фабията е поредното доказателство, целия каталог е с тъмно синьо, ама пустия му инат на жана ми и сега плакна очи по чуждите коли :D

Мисля,че е манипулативен ход! :)

 

Сега гледаш чуждите коли,аз като си взех 'моя' цвят познай какво гледам чуждо :)

 

П.п. не е жени, vRSки, L&K :))))))))))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се,че сме (съм) били полезни. Съдейки по моя опит и на още няколко колеги тук писали, виж жена ти да е убедена и тя :)

 

Скорошно оздряваване и успех с колата!

Тука такова същество не играе в избора, намекнах малко по рано... :nea:  Иначе мерси, много сте ми полезни... Живи и здрави да дооформя документите за поръчката и обещавам да ви стопя реотаните от въпроси ... :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

 

Това е първият ми пост тук. Навил съм се на нова О3 и цвета е едно от нещата за което се двоумя. От мен има един глас за  "Капучино бежовия металик".

 

Ще използвам темата на колегата за да сондирам мнение за комби варианта. Според мен бежовото не стои много добре особенно ако има и затъмнени стъкла.

На живо единствено ми хареса кафявия цвят. Ще е полезно да чуя и вашите мнения независимо че последната дума май ще е на съпругата :)).

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще поръчваш ли, т.е. ще имаш ли избор от всички предлагани цветове, или ще гледаш какво има поръчано? Снимки на нашата кафява с хром и черни фарове можеш да видиш в моята тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ tigar4o - извини, пропуснал съм

 

@ genchoy - на комбито линиите отзад сменят визията, не бих казал,че за лифтбек и комби ще избера едни и същи цветове (от кафяво,капучино,бяло,черно ако трябва да избирам). Нямат ли в шоурума каквито те кефят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@fallenfbsd - няма никакъв проблем... Иначе като си говорим в шоурума в София има една налична Октавия Стайл 150, к.с., DSG, дизел - топаз, лифтбек, мислех нея да взема, но после реших вижън и сега тормоз на целия форум хахаха ... 

 

 

 

 

 

@genchoy - и топаза ма не е зле, в шоурума на Хан Кубрат по мои спомени изложеното комби беше топаз.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ genchoy - на комбито линиите отзад сменят визията, не бих казал,че за лифтбек и комби ще избера едни и същи цветове (от кафяво,капучино,бяло,черно ако трябва да избирам). Нямат ли в шоурума каквито те кефят?

Да съгласен съм с теб. В крайна сметка ще е кафяв, черното също е вариант но не е практично.

 

@genchoy - и топаза ма не е зле, в шоурума на Хан Кубрат по мои спомени изложеното комби беше топаз.

Да за един и същ цвят говорим официално май го водят "топаз кафяв металик".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да съгласен съм с теб. В крайна сметка ще е кафяв, черното също е вариант но не е практично.

 

Да за един и същ цвят говорим официално май го водят "топаз кафяв металик".

Да същият цвят е ... Според мен дного добре стои на Октавията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че е манипулативен ход! :)

Сега гледаш чуждите коли,аз като си взех 'моя' цвят познай какво гледам чуждо :)

П.п. не е жени, vRSки, L&K :))))))))))))

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Аз също гледах каталога точно на Фабия, и на мен ми направи впечатление, че преимуществено са избрали синия цвят за представянето на модела. Но не мисля че е манипулативен ход, а рекламен такъв. Между другото синьото на Шкода е един от най-хубавите им цветове заедно с Мато Браун (нюанс между кафявото и зеленото), и този цвят също хваща окото. Аз обаче от времето на F1 и Скудерия Ферари смятам и мисля, че хубавите автомобили трябва и са боядисани в червено, и за това и поръчаната от мен Фабия Монте Карло е с червен цвят!   :D

Редактирано от Vinci74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Даже светло сивото е повело на финалната права хаха... ама е късно да води отдавна съм я поръчал и ако не уплескат нещата чехите колата си има цвят хаха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъй като старата ми октавия е капучино залагам на него, ама явно късно се включвам. капучино цвят + черни детайли е добра комбинация

Редактирано от Thunderbolt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъй като старата ми октавия е капучино залагам на него, ама явно късно се включвам. капучино цвят + черни детайли е добра комбинация

и аз на него съм заложил и чакам като дойде колата да видя още така ли ще мисля...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте. Аз избрах  кварц-сив металик.Когато дойде в началото  на декември ще се види дали е бил сполучлив избора на цвят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.