Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за конкретни обяви


dedeff

Recommended Posts

Здравейте,да попитам някои да е ходил на оглед на тия автомобили?Сливенската ми е близо (понеже съм от Стара Загора) и смятам да отида да я разгледам но самоков ми е малко по-далеч.Несъм звънял на собствениците но днес и това ще направя и ще пиша.

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11479541295039718&slink=gl6f5v

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11479499307123337&slink=gl6f5v

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако питаш мен и двете не стават!

Първата е на много километри и е много вероятно да е с челен удар

Втората с тая светеща лампа на еърбега трябва да отпадне веднага от списъка ти !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с продавача и каза че е укъсил дарчик на абс и със сигурност не била блъскана,но винаги трябва да се подложи на съмнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На втората на таблото пише 21000 км, а в обявата 10000

Първата на 7 години от вън за да е свалена на 167к е била поне на 250к

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На испанската поискай документите от последният годишен преглед,там ги има км. И в Испания се правят средно 20-25000км. на година. Ок

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черната за мен е абсолютен кенеф. И на враг не бих я препоръчал. И аз капак много са и опушени стоповете. Испанците са си мърлячи.

Втората е доста по-приятна, но ме съмняват много километрите. Закачете я, вижте колко са реалните и ако са ок, според мен става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще проверя рамата в Шкода да видим какво ще излезне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На сивата чудно защо няма снимка на шофьорската седалка.
За ербега колега по-горе е споменал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За еърбега не е толкова показателно, защото не се знае кой еърбег е. На моята от известно време се бъзика някаква жица на бега вътре в пасажерската седалка и лампата светва понякога. Трябва да разглобя седалката и да щракна най-вероятно някакъв куплунг, който е хлабав. Така че не я заклеймявайте веднага, трябва да се провери :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първата - 100% не. Колата не е на тези километри... това го знае всяко хлапе :) Особено като се види седалката как е омачкана и воланът - ужас. Минимално около 300 000км. Стоповете са облепени с фолио 100%, а ако не са облепени с фолио - чак такива "циганско-кафяви" да станат... не знам какво трябва да им се случи :)

 

За втората - на снимките е на 21 000км, по обява е на 100 000км - тази лампа на бег-а е светела на 21 000км ;) Сега на 100 000км дали пак свети - не е ясно. Дали е на 100 000км не се знае също :) Също така, 1.6TDI от първите ми се струва лош избор. Ииии... това "ВК" от номера на колата... май е скоро регистрирано (нов внос?)? Отделно, може нещо да е правено по/около волана и еърбега да е светнал (да му е нужно само чистене на грешката). Това, че всичко е нулирано - часовник, километри и т.н. - само за откачане на акумулатора говори. Друг вариант е, някой да си е мислил, че щом откачи акумулатора грешката за еърбега ще се изчисти.

 

Останалото е казано по-горе :)

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobile.bg/11479578742641108

 

Това, което пише долу, не знам до колко е истина, но е хубаво да се хвърли един поглед

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

воланът - ужас. Минимално около 300 000км. 

Моят волан е на 167К и не изглежда по-добре. Качествената кожа на воланите не им е силната страна на Шкода. 

И все пак определено втората изглежда по-свежа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На служебната фабия воланът е кожен и е на 12-13 000км, но на две години - изглежда почти така от едната страна... определено не са им качествени.

 

Сега на джипката си купих кожа от китайско (цели 40лв), ших си я сам - тя беше само изрязана - не е мръднала вече 10 месеца и 10 000км - 100 пъти съм я закачал с нокът, никъде не си личи нищо. Определено не им е силна страна на Шкода кожата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера като говорих с продавача каза че датчик на аербега(а не абс както съм писал по-нагоре) на волана бил укъсил затова светела лампата,а това за километрите наистина е интересно,но днес не остана време да отида до Шкода да видим дали ще излезне някаква история.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черната може и да не е толкова лоша,но е ниско оборудването май. 167 000км. за 7 год. според мен е нормално.Колкото до 2-рата - аз лично не бих потърсил продавача.Та той дори не се е постарал да направи що годе прилични снимки - повечето дори размазани. Явно на човека хич не му се занимава,а дали е така и с поддръжката на автомобила - може би не!

Редактирано от fennko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих до Шкода Ст.З за проверка на рамата,10.2012 колата е била на 55К внос от Италия.Собственика каза че тия 21667км които са на таблото били след обслужване накарал майстора да му занули километража.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахаххахахаххаа, супер много се смях :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И как кола под 100 000 км , на по-малко от 5 години която би следвало да е гаранционна се пипа от майстор ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И как кола под 100 000 км , на по-малко от 5 години която би следвало да е гаранционна се пипа от майстор ?

 

Сериозно ли го питаш това? :D Верно ли? :D

 

ПП: Приказка за лека нощ -> Имало едно време, една Шкода, която била карана в Италия незнайно колко километри. По тези земи се чували често "слухове", че маслото се сменя с колата - идва време за смяна на масло, значи е време за нова кола (някъде на около "55 000км" - хахаха). Внезапно един ден, големият лош вълк докарва нещастната количка от Италия в България, обаче километрите се стопяват наполовина (случайно, докато дойде до България по пътя е отслабнала, не е близко, а си е ходене, все пак). А... изненада, то гаранцията е 100 000км или 2 години на тази кола, а не 5 години. А, втора изненада, минала е гаранцията още през 2012та :) А трета изненада, големият лош въ'к искал да му се нулира километража - йей! И аз искам! Така всеки ден ще карам нова кола - сменям маслото и почвам отначало да й го въртя... така полека-лека ще стигнем в средновековието, където са гледали на колко луни пробег са им "колите". :)

 

Респективно моята е на 10 луни /смени на масло/ пробег - нищо работа.

 

Легенда: една луна да трае 10 000км или 1 година.

 

Мъка. Изпростях.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.