Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

подгревни свещи за 1,9 PD


Recommended Posts

Аз - с Беру. Вече трета зима нямам ядове. Бяха най-скъпите. Оригиналните за 131 000км. бяха дали 3 свидни жертви :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че би трябвало да излязат грешки при проверка с ваг-ком.

 

Мои познати са ми казвали, че не винаги излиза - зависело от това какъв е точно проблема, но подчертавам че препредавам чужди мнения.

Исках да Ви предупредя, че недобросъвестни майстори нарочно поставят подгревни свещи от обикновен TDI мотор защото са по-евтини и при подмяната може да се стигне да много неприятен спор между следващия майстор и Вас ако Вие си носите свещите. Също така ако решите сами да ги подменяте или с приятел може неприятно да се изненадате, но щом правилно е взет номера от каталога не се притеснявайте.

Веднъж имах този неприятен проблем. "Шашкането" идва от това, че свещите за PD са по-дълги и се опасявате, че ще "ударят" в буталата, но не е така ако сте сигурни в номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не споменах, че имах предвид PD моторите, отностно грешките. За точния модел свещи според мен инфо от ЕТ по рамата какви марки слагат. След това от тези марки намираш им официалните онлайн каталози и им взимаш номера и съответния български дилър. Поне аз така смятам да постъпя. Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата дойде  с Беру.Аз моите ги демонтирах и с тях в магазина.Новите отговарят по дължина и уж по рама излизат такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимайте такива на които върха е леко по-тесен от дължината на цялата свещ. С времето се образува нагар, който може да създаде трудности при изваждането на свеща. Виждал как се чупи свещ, понеже не може да излезе, слава Богу не на моята кола. После си е разправия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.