Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спортно синя Skoda Fabia 1.2TSI 6M


tribaleo

Recommended Posts

Здравейте, 

 

Ето, че дойде време и аз да се похваля, след няма и 2 месеца чакане се сдобих с Skoda Fabia 3 1.2TSI 6M с ниво на оборудване Style и допълнителни екстри :

 

Пакет Едишън

Предни и задни сензори за паркиране

Подгряване на дюзите на стъкломиячната уретба

Kessy (с аларма)

Панорамен покрив

Функция Smartgate

Лети джанти CLUBBER 17"

Пръскачки на предните фарове

Трети подглавник

Волан "Supersport"

Rain Light Assistant

Пакет Simply Clever

Спортни седалки

Декоративни капачки на педалите

 

 

За 1 ден и навъртях 100км. градско в София и разхода на борд компютъра е 8.1л., както се и очаква за сега всичко е прекрасно. Противно на другите колеги тук във форума, смятам, че фаровете са и добре, а когато пусна и халогените стават страхотни. Единствено не ми хареса евтината изработка на ключа. Капачките на педалите си ги купих от Еуратек и си ги сложих сам, така ми излезна с 54лв. по-евтино от колкото ако ги бях поръчал. От Еуратек съм повече от доволен...винаги бях в течение на какъв етап е поръчката ми, единствено леки забележки имам относто чистотата на автомобила при предаването му.

 

Смятам да сменя цялото вътрешно осветление с лед такова от Superskoda, както и да сменя хромираната лайсна около предната решетка с черна такава от Monte Carlo. 

Летните гуми ще са с джанти Savio 17" гланцирани. 

 

Ето и малко снимки:

 

037790546.jpg?r=0

037790547.jpg?r=0

037790548.jpg?r=0

Редактирано от tribaleo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 71
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • tribaleo

    20

  • Milen Dimitrov

    13

  • ohboli19

    5

  • digitalundgrd

    4

Най-много писали в темата

Много добра комбинация се е получила. Найстина красив автомобил! Честито и безаварийни, колега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Пожелавам ти приятни и безавариини километри.

17-ките седят много яко на колата, само че по нашите пътища шофиране с толкова ниски гуми си е голям риск. Дано нямаш проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Комбинацията е страхотна. Като сменяш хромираният кант на решетка мислил ли си да смениш и капаците на огледалата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Комбинацията е страхотна. Като сменяш хромираният кант на решетка мислил ли си да смениш и капаците на огледалата?

Не, ще ги оставя сини, защото и предните греди са сини и мисля, че черни огледала ще дойдат в повече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес следобед(около15:00) мих колата, след това към 16:30 я прибрах в гаража. Вечерта около 20 мин след като излезнах забелязах изпотяване от долната страна и на двата фара(без конденз), излезнах към 18:30, когато беше значително по-студено. Докато се сетя да го снимам(около час след като го забелязах) намаля до това, което се вижда на снимките. Според вас дали е нормално? Ето и снимки :

 

http://tribaleo.snimka.bg/other/tralqlq.663422.37796816

http://tribaleo.snimka.bg/other/tralqlq.663422.37796815

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моита я мих вчера , а и съм я мил още много пъти и изпотяване на фаровете не съм виждал ... или някой гумен маншон не е сложен добре или стъклото не е добре залепено ... при всички случаи е добре да се консултираш с някой приемчик на ЕураТек .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер, да ти е честита!

 

имам един въпрос относно кеси-то, имаш ли контрол над алармата и централното от ключа или само с пипане по дръжките вече стават нещата ? в смисъл, ако нещо му стане на датчиците имаш ли опция да си влезнеш в колата или не ?

не ми е ясно как точно работи кеси-то

 

благодаря предварително

поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер, да ти е честита!

 

имам един въпрос относно кеси-то, имаш ли контрол над алармата и централното от ключа или само с пипане по дръжките вече стават нещата ? в смисъл, ако нещо му стане на датчиците имаш ли опция да си влезнеш в колата или не ?

не ми е ясно как точно работи кеси-то

 

благодаря предварително

поздрави!

 

Можеш да отключваш цялата кола или само багажника от ключа. Когато батерията на ключа започва да свършва не иска да отключва от сензора в дръжката и трябва да ползваш бутоните на ключа, в този случай си пали без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер, да ти е честита!

 

имам един въпрос относно кеси-то, имаш ли контрол над алармата и централното от ключа или само с пипане по дръжките вече стават нещата ? в смисъл, ако нещо му стане на датчиците имаш ли опция да си влезнеш в колата или не ?

не ми е ясно как точно работи кеси-то

 

благодаря предварително

поздрави!

Благодаря! 

 

Колегите са казали всичко така като гледам за Kessy-то :) въпросното капаче е върху патрона точно до датчика за заключване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.