Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спортно синя Skoda Fabia 1.2TSI 6M


tribaleo

Recommended Posts

  • Отговори 71
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • tribaleo

    20

  • Milen Dimitrov

    13

  • ohboli19

    5

  • digitalundgrd

    4

Най-много писали в темата

  • 3 седмици по-късно...

Taзи черна рамка на решетката как е направи? Ползва такава от Монте Карло или по друг метод?

 

 

http://www.superskoda.com/Skoda/FABIA-III/Fabia-III-BLACK-MAGIC-grille-frame-from-the-MONTE-CARLO-edition

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е истинска хубавица ! Единственото което ми " боде" в очите е хрома на емблемата , ако колегата я смени с черна мисля че ще стане още по-агресивна на вид .

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги, да рамката е от Монте Карло, но я взех от Еуратек. Да, всички емблеми ще са следващото...все още се чудя дали да не сложа и всички останали Монте Карло атрибути, но май по-добре със средствата да прекарам 2 седмици повече в Гърция :>>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Благодаря колеги, да рамката е от Монте Карло, но я взех от Еуратек. Да, всички емблеми ще са следващото...все още се чудя дали да не сложа и всички останали Монте Карло атрибути, но май по-добре със средствата да прекарам 2 седмици повече в Гърция :>>

 

Да, гледах е в Супершкода, но Милене ти май имаше драми с монтажа, за това попитах. 

Инак цената в Еуратек близка ли е до тази в Супершкода?

 

П.П. Някой ще ми каже ли парт номера на рамката от Монте Карло?

Редактирано от gemballa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, гледах е в Супершкода, но Милене ти май имаше драми с монтажа, за това попитах. 

Инак цената в Еуратек близка ли е до тази в Супершкода?

 

П.П. Някой ще ми каже ли парт номера на рамката от Монте Карло?

 

Няма ядове със смяната стига човекът, който го прави да знае, какво прави.

Аз видях, че няма да мога да я сменя сам и ми я смениха където фолирах покрива.

В ЕТ цената най-вероятно ще е по-ниска или същата като тази в Супершкода в тази сметка не е включена доставката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с Еуратек, оказва се че огледалата за Монте Карло се боядисват и нямат такива на склад. Тия които са предлагат от супершкода за МК не са перлени, каквито трябва да бъдат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕТ цената за смяна на рамката е 11лв и някакви стотинки, така че няма смисъл от експерименти с други майстори :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам калобрани, и отпред, и отзад. Мислех, че няма да е много готина, и да ги разкарам след зимата, но всъщност въобще не ми правят впечатление. А си пазят, предните не допускат да се цапат много вратите,а отзад се надявам поне да пазят от камъчета бронята. То вярно, че и цвета на моята е доста мръсноусройчив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, честито за новата придобивка :) Аз те познавам от Алфа Ромео форума, мисля че караше една дизелова 147ца или греша?

 

Как е фабиата спрямо Алфата като вървеж? За в града, предполагам е ОК, но как са изпреварванията с това 1.2 моторче при извънградски пътешествия?

Редактирано от digitalundgrd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Да, точно аз съм. Вървежът е еднакъв, просто бензина се развърта на по-високи обороти. По-малкото нютона се усещат осезаемо в началото, но после се свиква, хубавото е че са налични доста по-рано(1400об). Определено по-големият мотор на алфата е за предпочитане за дълъг път и то най-вече от към разход. Алфата на магистрала 160-180км/ч даваше 6.5-7, при Шкодата 130-150 7-7.4. В града Шкодата е по-икономична. Многоточковото окачване и по-ниският център на тежестта също са + за алфата, но при фабията това е компенсирано със системи за безопастност. Единственото, което не ми харесва в Шкодата е малкия(45л.) резервуар, но все пак да не забравяме - това е Фабия, автомобил в класа на Поло и според мен доста по-добър(жалко само че няма RS версия).

Редактирано от tribaleo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.